infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ya burda yapsalar doktor mu doktor işte hiç bişiden anlamıyolar doktor diyor ki sende bişi yok esindede sorun yoksa olur allah bilir lafa bak ya
canım sdoktr seçerken kadın doğumcu değil
inferlite uzmanına gitmen lazımm
diğerleri anlamıyorrr kiii
sebebsiz inferlite diye birşey varr ama daha sen yeni evlisin olurrrr
şifa dediydi dersinnn

canım sdoktr seçerken kadın doğumcu değil
inferlite uzmanına gitmen lazımm
diğerleri anlamıyorrr kiii
sebebsiz inferlite diye birşey varr ama daha sen yeni evlisin olurrrr
şifa dediydi dersinnn
Hmm anladım kuzum öyle araştırma başkentte buldum bi tane bide sen önerdin bakalım nasıl olcak istiyorum yawrum :KK43: allahım herkese nasip etsin bekletmesin insalllahhhh

benimde 5yıl oldu tüp denedin mi
hayır nasipse yıl başından sonra yapacağız eşimin sezonu ozaman bitiyor hemde para biriktirmeye çalışıyoruz kıbrısta yaptıracağız türkiyede bir embryo konuyor orada enaz iki onun için orayı tercih ettik nasipse şubat başı transfere gidicez ocak başıda burada tedavim başlayacak

Kızlar Pazartesi günü kese görmek için gittim doktora üsten baktı görmedi alttan baktı gözün Aydın kesen çıkmış dedi hersey normalmi dedim normal dedim sizce kese göründükten sonra hersey normaldir dimi çok korkuyorum bebeğime bişey olcak diye :KK33:

Kızlar Pazartesi günü kese görmek için gittim doktora üsten baktı görmedi alttan baktı gözün Aydın kesen çıkmış dedi hersey normalmi dedim normal dedim sizce kese göründükten sonra hersey normaldir dimi çok korkuyorum bebeğime bişey olcak diye :KK33:

gözün aydın tatlım ....pozitif düşün güzel şeyler olsun canım... inşallah kendine dikkat eiğin süre rabbim izin verdiği sürece hiç bir şey olmaz canım dualarım senle tatlımm:KK15:

Maşallah tatlım dua et bizlere de

evt canım 2tüp oldu negatif kıbrısı bende çok duyuyorum orda başarı va embryo çokmuş fiyatlar nasıl sen hangi şehirdesinnn

hımmm üzüldüm ya böyle duyunca çok üzülüyorum benimde umudum azalıyor sanki canım ben ön görüşme yaptım 2.500euro tüp bebek konaklama hariç bir hafta konaklama dahil 10.000tl canım ..çok para yani anlayacağın

kıbrısta bir sürü tüp bebek merkezi var benim bu konuştuğum yerdeki doktor tv ye çıkmış bir doktor ünlü yani yanlış yapmaları söz konusu dahi değil

hımmm üzüldüm ya böyle duyunca çok üzülüyorum benimde umudum azalıyor sanki canım ben ön görüşme yaptım 2.500euro tüp bebek konaklama hariç bir hafta konaklama dahil 10.000tl canım ..çok para yani anlayacağın
uçak biletleri falan yok yani herşey toplam ne kadarrr
çok pahalıymış yaaaaa
yüzyüzemi bi görüşme yoksa tlf damı

ben antalyadayım kıbrısa gimek için pasaport gerekmiyor uçakla gidersen sadece nüfus cüzdanı yeterli ...eğer kendi arabanla gidersen ozaman pasaport gerekiyor

uçak biletleri falan yok yani herşey toplam ne kadarrr
çok pahalıymış yaaaaa
yüzyüzemi bi görüşme yoksa tlf damı
telefonla konuştum doktorla da hemşireyle de konuştum canım ...herşey dahil 10.000tl evet pahalı ama herşey bebiş için cnm imkanı oln gider anca

kıbrısta bir sürü tüp bebek merkezi var benim bu konuştuğum yerdeki doktor tv ye çıkmış bir doktor ünlü yani yanlış yapmaları söz konusu dahi değil
kıbrısta yasal olmayan şeylerde yapılıyorr tabi ama sen nasıl sitersen öyle yaparlar sonuçtaaa

X