infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

bencede imkan varsa beklemeye gerek yokk hayırlısı olsunn canımm
inşalah bu ay olurrr
bende hep kilo aldıran yemekleri seviyorummm
çok fazla yeşillik sevmem su ilede aram yokk
suyu içmek şarrt halbukii

tatlım hısteroskopi amelıyatı oldumya ben doktor amelıyattan sora 3 ay verdı bana normal yolla olur dedı oda bıdahakı adetımle doluyor ozaman baslıycaktım ama kurban bayramına gelıor tedavı surecım o yuzden bayramdan sonra baslıycam inş.

benımde suyla pek aram yok ama ıcmeye calısıorum soguk su sevıyorum sıcak su ıcemıorum hıc..aynen bende pılav makarna pataetes kofte tavık onları yerım hep onlarda kılo yapıor dogal olarak..

sen napıosun cnm tedavı fln varmı

bende 2. tüp öcesi histereskopi yaptrmıştım
en güzeli bayram telaşesine gelmesinn
bence senin şansın çok yüksek ilk tüpde tutarrr
hem belkide bundada vardırr bi hayırrrr
aynı şeyleri seviyoruzzz ekmeği bi yemesem
yemek yemeyi seviyorumm zatenn ben tedavilerden çok kilo aldımm ya
zaten zayıf değildimm iyice şiştimmm

Kırec derken canım

boya kireç satan yerden sönmemiş kireç alacaksın üstüne su ekleyeceksin 2 saat bekleteceksin sonra üstündeki suyu bir kaaba alacaksın sert bir kavunu küp şeklinde doğrayacaksın çok küçük olmayacak sonra o kireçli suya kavunları koyacaksın 7 8 saat bekleyecek geceden sabaha kadar da olur sonra kavunları tenvere alıp üstüne 4 su bardağı kadar şeker ekleyip kaynatmaya başlayacaksın üstündeki köpükleri almayı ihmal etme sonra pişmesine yakın limon tuzu atacaksın 10 dk daha pişirdikten sonra kavanozlara alıp soğuyana kadar bekleteceksin sonra kapağını kapatacaksın eğer uzun süre açmayacaksan sıcakken kapağını kapatacaksın böyle tatlım biraz zahmetli

Çok teşekkur ederım Rosem ellerine saglıkk kıscemmm
Ewt biraz zahmetlı ama esım cok sevıyor kac gundur ıstıyordu hastaydım yapaamadm yalnız en sonunda dayanamadm yapıcam dedım

biz ev aldık çok borça girdik en az bir sene tüp için beklemem lazımm mlesefff
aslında bu aylarda 3.tüpü düşünüyordummm
ama hayat istediğin gibi olmuyorrr ev sahibi evden çıkmamızı sitedi
bizde çok acil ev aldık 2günde karar verdik düşün
kiradan bıktım çünküüü

ınsallah cnm doktorda sansın yüksek diyor ama gorucez ınsallah tutar tutmazsa cok uzulurum..cnm sen tanısalmı oldun operatıfmı benımkı operatıftı ve rahımde sekıl bozuklugu vardı onlar duzeltıldı..1 ay hormon tedavısı gordum 3 kılo daha aldım bu gıdıs hıc ıyı degıl habıre ılaclardan kılo alıp duruoruz..

3. tüp bebegı dusunuormusun

Çok teşekkur ederım Rosem ellerine saglıkk kıscemmm
Ewt biraz zahmetlı ama esım cok sevıyor kac gundur ıstıyordu hastaydım yapaamadm yalnız en sonunda dayanamadm yapıcam dedım

rica ederim canım kireç suyunda (kaymağında) çok güzel oluyor öneririm normal yaparsan çok yumuşayıp marmelat gibi olma ihtimali çok yüksek tereyağ koymanın sebebi köpüklenmemesi için canım ....başka bir amacı yok

aman cnm çok ıyı yapmışsıınız hayırlı olsun ınsallah..bu sürede kendılıgınden gelır ınsallah cnm benım

canım benim hacattepe hastanesinde oldu
hoca yaptı rahmin gayet iyi olduğunu söyledi ondan sonra 2. tüpü denedimm
evet ilaçlar çok kilo aldırıcı oluyorr hele tüpde özeller bi poşet ilaç veriyor hatta benim ilk tüpde 2tane günlük iğne vardı transferden sonra artık çok üzülüyorum umudum azalıyorrr
hep böyle yalnız mı olacağım evde bi nşe bises olmayacakmı diyorummm
bayramda seyranda benim evladım gelmeyecek miii

aman cnm çok ıyı yapmışsıınız hayırlı olsun ınsallah..bu sürede kendılıgınden gelır ınsallah cnm benım
saol canı benimm kiradan kurtulalım dedik ev pek istediğimiz gbi değilde kredi bitince satar daha güzelini alırıza rtıkkk
insallah birsennn btüp le bile olmadıı son nokta tüp derkennn

bncede daha ii işnde erkek dr. bnde utanırım olmaz fln diodum ama bu dr. filmde kabus yaşttğı içn şimdide bayan dr. gitmek istemiyorum...evt tüp bebek merkezlerinde kadın hastalıklarıyla interfiliteyle ilgili herşeye bakıyorlarmış inş. ii bulrum ii bi dr. yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…