infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

cnm benım neden tutmamıs hoca bısey demedımı.gercektenn tüp bebekten sonra ınsanın umudu kalmıor benımde son umudum suanda tutmazsa naparım bılmem

saol canı benimm kiradan kurtulalım dedik ev pek istediğimiz gbi değilde kredi bitince satar daha güzelini alırıza rtıkkk
insallah birsennn btüp le bile olmadıı son nokta tüp derkennn

allah buyuk cnm o ol desın yeterkı..hem senın oyle cok buyuk olmıycak bı derdın yok her an olabılır..belkı suan hamılesındır

bakalım artık saol cnm senn dedğin dr. buldum yorumlar çok gzl hatta senn de yorumun var sanırım ama çalıştığı yer yada bi iletişim bişey yazmıyor yaa

bu arada sen nerde oturysun

bulmuş olabilirsin ama hangi hastanede çalıştığı belli değil şuan bende bulamıyorum...evet benimde yorumum var ..bulabılsen Antalya nın en iyi doktoru o bence bulsam onu doğumumu ona yaptırırım hamiş kalırsam eğer..
ben antalyada oturuyorum ama merkez de değil alanya tarafı

ınsallah cnm hepımızın hakkında hayırlısı

onemlı degıl canım saolasın hastalık cok kotu yaa kulaklarım neneler gıbı agırdan işitiyor grip mafettti
rica ederim cnm evet mahf ediyor insnaı bu ara salgın dikkat edin kızlar zencefil birebir grıp için hemen terlemek istiyorsanız toparlıyor birdş sarımsak yutun hap gibi suyla bir iki saat sonra rahatlayacaksınız

rica ederim cnm evet mahf ediyor insnaı bu ara salgın dikkat edin kızlar zencefil birebir grıp için hemen terlemek istiyorsanız toparlıyor birdş sarımsak yutun hap gibi suyla bir iki saat sonra rahatlayacaksınız
ben durup duruken terlıyorum canım hıc ustumu ortmeme gerek yok yanı sarımsakta yutmadım hıc onu da deneyeyımm

hımm kolaymış oz amn yine cnm inş. doğumuna bulursun çok uzak değil nasılsa ..eşimde iii dr. bulduktan sonra doğumdada gidip gelirz dio ama çok masraflı olur yapamayız ..inş sen bulursun o dr.u

bugün adet oldummm
canım dbenim embryoda çok güzeldi fakat devlet hastanesi olduğu için tek embryo transfer edildi o da şansı düşürüyorr
çok umutluydukk embryolokda çok umutlu konuşmuştuuu
doktrmuz çok iyi elimziden geleni yaptık tutmaması için neden yok dedi
3.tüpde 2 embryo transfer olacak 1tane embryoo kalmıştı bizde dondurmadıkk
zaten çok yüksek kalite değildiii
tutacak inşallah benim gibi yapma moralini yüksek tut olacak de heppp canım arkadaşımm

Neyse kızlar ben bıraz dınleneyım gorusurs yıne opuyorm sızı hoscaklaın

tatlım güle güle kendine iyi bak ...bol bol su iç canım..

hımm kolaymış oz amn yine cnm inş. doğumuna bulursun çok uzak değil nasılsa ..eşimde iii dr. bulduktan sonra doğumdada gidip gelirz dio ama çok masraflı olur yapamayız ..inş sen bulursun o dr.u

inşallah canım inşallah evet git gel zor olur canım ....muğla ya en yakın burası mı ?

e
esesim maalesef bu ayda olmadıı adet

evt bn merkeznde değil
tatlım güle güle kendine iyi bak ...bol bol su iç canım..

inşallah canım inşallah evet git gel zor olur canım ....muğla ya en yakın burası mı ?
ilçsndeym fethiyede bize en yakın antalya ...sibel malkoç ismnde bi dr. buldum yorumlarıyla nasıl umutlandım..en iyi hekim sitesindeee çok bilgili dr. olduğu belli

evt bn merkeznde değil

ilçsndeym fethiyede bize en yakın antalya ...sibel malkoç ismnde bi dr. buldum yorumlarıyla nasıl umutlandım..en iyi hekim sitesindeee çok bilgili dr. olduğu belli

canım bende o yorumlara bakarak gittim bir doktora ama tersi çıktı doktoru hastaneye şikayet edecektim ama etmedim ...pislk bir doktordu...neyseee

canım bende o yorumlara bakarak gittim bir doktora ama tersi çıktı doktoru hastaneye şikayet edecektim ama etmedim ...pislk bir doktordu...neyseee
neyse o zamn bn bekliyeyim babm bulur inş. onun tanıdığı bildği çoktur hastne ortmında bn kendi kendime iş bulmayayım saol cnm

neyse o zamn bn bekliyeyim babm bulur inş. onun tanıdığı bildği çoktur hastne ortmında bn kendi kendime iş bulmayayım saol cnm
saana tavsiyem kimi o doktoru beğenir sen beğenmezsin sen beğenirsin başkası beğenmez bence kimsenin yorumuyla doktor seçimmi yapma canım görmeden bilemezsin

saana tavsiyem kimi o doktoru beğenir sen beğenmezsin sen beğenirsin başkası beğenmez bence kimsenin yorumuyla doktor seçimmi yapma canım görmeden bilemezsin
öyle cnm haklısın inşallah regl olmazsın bebeğim yaaa hadi gzl bi haber ver hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…