infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

çektirdim cnm ama sana güvendiydim de nie çektim o acılarııııııı:KK43: bnm bu dr bi daha göresim yok yapamadım olmuyo dedi durdu bnde strese girince rahim kasıldı :KK17: daha yeni iyileşiyrm cnm laparoskopi olman gerek dedi ama belki gerekmez yaa o_Oo_O neyse bn bi yandan amlyt için dr. arıyorum biyandan acım ağrım geçince çalışmalara başlıycam eşimn spermlerine güvenyrm bi tüpten girer inş. o_O ovu testini ii yapmışsın cnm aşk pastam ondan öğrenip tek gn ilşkiyle hamiş yaa bn güvenyrm o testlere ama almdım ya henüzo_O

canım benım kıyamam tamamen doktorunun hatası bence..keşke bi görüntüleme merkezınde çektirseydin..acaba dogrumu cektı ben sımdı onun cektıgı fılme bıle guvenmem..ıyı bı doktor araşttır ve göster sonuclarını fılmını ona göre karar ver...benımde tek tüpüm kapalı çıkmışttı hsg de bende kac senedır tek tüpüm kapalı bılıyorumdum ama hısteroskopi amelıyatında tüpümün açık olduguunu soyledı doktor..kendımı kastıgım ıcın bı tanesı kapalı cıkmıs..senınkıde oyledır belkı tatlım sıkma canını..ama çok ıyı bı doktor bul bence cnm...

ewt bende ondan yola cıkarak sipariş verdim bakalım öyle deniycem bide hayırlısı

Vallahi dogumla aynı sancidir bence anca insanın canı bu kadar acıya bilir çünkü... Daha fazla aciyacagini sanmıyorum ben
aynen daha ne kadar acıyabilir ki ikisnide yaşayanı bulunca tutup sorcam o_O bakalım ameliyat nasıl olcak o daha zor olursa doğum daha mı zo acep böle ilerliyor mu

edamm nerelerdesin sen yawrum :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Kuzum fena şekilde rahatsızdım yatıyorum kaç gündür bir bugun kalktım ağrı kesici içtim kendımı az daha ıyı hıssedıyorum ama yınede grip ben burdayım diyor :KK43:
Esesim kıscem bişey sorcam bilmem bilirmisin kavun reçeli biliyormusun hiç yaptınmı Yada yapan arkadaşlar varmı ?

evet güzel haberi aldım canım hemen bıırakma testi bi kaç ay devam et bence ilk ay acemilik olur zatennn
inşallah tüpe gerek kalmazzz tatlımm
yediklerinede dikkat edersin olurr neden olmasınn faydası

cnm normalde önümüzdekı adetle başlıycaktım tüp bebege ama bayram tatılıne denk geldıgı ıcın bı ay daha ılerı attım en fazla ıkı ay kullanabılırım..daha fazla beklemek ısteıorum tatlım..

sorun orda cok fazla yemek seçtıgım ıcın yedıgım yemeklerde hep kılo yapıcı yemekler..inşallah bırz zayıflarım yaa cunkı kılom yerınde durmuor her olçüşte artıor :KK43:

canım benım kıyamam tamamen doktorunun hatası bence..keşke bi görüntüleme merkezınde çektirseydin..acaba dogrumu cektı ben sımdı onun cektıgı fılme bıle guvenmem..ıyı bı doktor araşttır ve göster sonuclarını fılmını ona göre karar ver...benımde tek tüpüm kapalı çıkmışttı hsg de bende kac senedır tek tüpüm kapalı bılıyorumdum ama hısteroskopi amelıyatında tüpümün açık olduguunu soyledı doktor..kendımı kastıgım ıcın bı tanesı kapalı cıkmıs..senınkıde oyledır belkı tatlım sıkma canını..ama çok ıyı bı doktor bul bence cnm...

ewt bende ondan yola cıkarak sipariş verdim bakalım öyle deniycem bide hayırlısı
bnde tam güvrnmiyom zaten kadına tam gıcığı kaptım yaa..yaşadığım yer kçk bi yer olunca öle uzman dr. hastane filan yokki antalya yakın bize 2,5 saat oraya gidip özel bi merkeze sonuçları göstermeyi düşnyrm tanıdık eş dost dr. önriyor kocacığımında erkek dr. fobisi çıkıyor bu sefer o_O hayırlısı bakalım yaa

Kuzum fena şekilde rahatsızdım yatıyorum kaç gündür bir bugun kalktım ağrı kesici içtim kendımı az daha ıyı hıssedıyorum ama yınede grip ben burdayım diyor :KK43:
Esesim kıscem bişey sorcam bilmem bilirmisin kavun reçeli biliyormusun hiç yaptınmı Yada yapan arkadaşlar varmı ?

gecmis olsun cnm :KK43:

kavun reçeli mi :rolleyes::rolleyes:

cnm normalde önümüzdekı adetle başlıycaktım tüp bebege ama bayram tatılıne denk geldıgı ıcın bı ay daha ılerı attım en fazla ıkı ay kullanabılırım..daha fazla beklemek ısteıorum tatlım..

sorun orda cok fazla yemek seçtıgım ıcın yedıgım yemeklerde hep kılo yapıcı yemekler..inşallah bırz zayıflarım yaa cunkı kılom yerınde durmuor her olçüşte artıor :KK43:
bencede imkan varsa beklemeye gerek yokk hayırlısı olsunn canımm
inşalah bu ay olurrr
bende hep kilo aldıran yemekleri seviyorummm
çok fazla yeşillik sevmem su ilede aram yokk
suyu içmek şarrt halbukii

bnde tam güvrnmiyom zaten kadına tam gıcığı kaptım yaa..yaşadığım yer kçk bi yer olunca öle uzman dr. hastane filan yokki antalya yakın bize 2,5 saat oraya gidip özel bi merkeze sonuçları göstermeyi düşnyrm tanıdık eş dost dr. önriyor kocacığımında erkek dr. fobisi çıkıyor bu sefer o_O hayırlısı bakalım yaa

anladım tatlım kesınlıkle tüp beebek doktorunu tercıh et kadın dogumcular anlamıor..ınfertılıte doktoru olması lazım derdımızden anlaması ıcın..inşallah ıı bı doktor karsıa cıkar bacım beım..bendede erkek doktor fobısı vardı ama kesınlıkle onlar kadın doktorlardan daha ıyı işinde iyi düşün ii karar ver tatlım :KK66:

X