infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

esesim benim bat 5 eylül canım değiştirir misin ?

kız beni de listeye ekle...belki şans getirir..
bat 15 eylül..

Beyazın sen neler yapıyosun senin tedavin nasıl gidiyo sen hangi aşamadasın
bn kendimi bi ay serbest bıraktım akışına yine olmadı adetim şuan bugn gittm dr. salı günü hsg çekcek sonunda artık birsürü tedavi yaptı anca çekcek rahim filmini ,onun stresi var işte bu ay tedavi yok dedi öle ,sen aşılama olmadı bi daha deniycek misin cnm

Hm anladım cm hayırlı sı olsun hakkında benim 3 aşılama sart cm devlete gidiyorum ordan rapor alıp özeldede yapdırabilirim tüp bebegi bilmiyom bende kararsız kaldım aşılamam zor geçiyo ama tüp bebekle devlet fiyatlar aynı olursa özel de yaptırırım öyle

Cm korkuyosan aneztezli yapdır

Bide hangi hastaneye gidiyosun cm tedavi için
Cm korkuyosan aneztezli yapdır
özel hastane cnm, biraz endişeliyim ama katlanırım yaa inşallah anestezi uyuşturuyor mu o nasıl oluyo... inş. tüp bbeeğe gerek kalmadan hamile kalırsın. nasıl zor geçiyor aşılmaa cnm acı ağrı yönnden mi ruhsal olarak mı stres yapıyosun

Slm canim ne kadardir bebek istiyordunuz.hangi asamalardan sonra rahim filmine karar veriyor doktor. Rahim filmi ucretlimi. İns. İyi sonuc cikar

Aneztezli bayılıyosun hiçbişey anlamıyosun cm ben anestezsiz yapdırdım zor geçdi ama bünyede bünyeye degişiyo cm ya tatlım normelde aşılama başkaların daha iyi geçiyo ama benim biraz zor oldu içeri girmedi hemen çubuk denilen şey dok zorlayınca işkence gibi agrım oldu ondan dolayı korkuyorum 2 ciyi

Nerde ikamet ediyosun fındık zade tadyotom var hiç agrı olmuyomuş hastaneden arkadaşlar çekdirmiş

biz de tüp bebk yaptırmayı düşünüyoruz nasıl bir süreç hiç bilginiz varmı ?

kızlar bugun esımın ısrarı uzerıne kan testı yaptırdım tabıkı her zamankı gıbı negatıf 0.282cıktı sonuc ınsallah sızler pozıtıf sonuçlar alırsınız aminn

A
kızlar bugun esımın ısrarı uzerıne kan testı yaptırdım tabıkı her zamankı gıbı negatıf 0.282cıktı sonuc ınsallah sızler pozıtıf sonuçlar alırsınız aminn
Amin insallah en kisa zamanda sende doktordan mutlu haberi alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…