infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Teşekkür ederim :) Allah razı olsun. Aslında çok belirtileri dinlemedim. Ne de olsa her ay psikolojik hamileydim :) sadece diğer aylara göre şöyle bi durum oldu. Normal de günde 9 saat uyurum. Son 5 gün 3 saat uyumaya başladım. Sonra arada canım bir şeyler istiyordu. Bi de göğüslerim özellikle koltuk altıma kadar ağrı maya başladı. Zaten doktora gidince de reglim tam 1 hafta geçmişti :) kist falan dır diyordum. Değilmiş şükür bi de cinsel isteksizlik oluştu bu kadar :KK70:

anladım tatlım akıntın yada adete benzer sancın yokmuydu...
ne guzel süpriz yapmış bebişin..inşallahh hıc sorunsuz bı hamılelık gecırırsın :KK68::emir_bebek:

Çok teşekkür ederim ramdevu aldım ordan eylül ayı için inşallah bebeklerimizi alırız kucağımıza bi an önce hayırlısıyla

hangi doktordan aldın cnmm..kadın dogumcu degıl ınfertılıte doktorundan alsaydın

canım onun muayenesı nekada bılgı verırısen cok sevınırım dedıgın gıbı aslında otekı doktorlar zaman kaybettırıyolar ben dk dedımkı obırte vermesenız otekı ıyneyı versenız odahha uygun bana dedıkı otekı ıynenın ısmını bılmıyorum arkadasıma sorum ama bu daha kalıtelı bı garıpler yanı ısmını bılmedıgı ıynenın kalıtesız oldugunu nerden bılıyorsa

aynen oyle dıger doktorlar zaman kaybı ve yanlıs tedavı uyguluor..75 muayenesı cnm kesınlıkle tavsıe ederım..tam tersi pregnly ıgne daha etkılıymış :KK66:

Selam kızlarr moralim bozuk okadar ilac kullandım sadece tek yumoşum buyumus oda 16 m. Cuma gene gidicem duruma gore igne verecek catlaması icin bugun incir suyu ictim belki iki gunde olsa ise yarar.

ayşemmm nbr.. sıkma canını kuzum kacıncı gunuydu adetının buuyur ınsallah..

Nerde ikamet ediyosun fındık zade tadyotom var hiç agrı olmuyomuş hastaneden arkadaşlar çekdirmiş

ben orda çektırtmıstım gerçekten hiç agrısızdı..beyaz muglada ıstanbulda degıl..
sen nasılsın cnm

özel hastane cnm, biraz endişeliyim ama katlanırım yaa inşallah anestezi uyuşturuyor mu o nasıl oluyo... inş. tüp bbeeğe gerek kalmadan hamile kalırsın. nasıl zor geçiyor aşılmaa cnm acı ağrı yönnden mi ruhsal olarak mı stres yapıyosun

canım hiç korkma ben anestezisiz yaptırdım dayanılmayacak birşey değil.sadece kasıklarda basınç oluyor ve 1-2 dakika sürüyor

Aneztezli bayılıyosun hiçbişey anlamıyosun cm ben anestezsiz yapdırdım zor geçdi ama bünyede bünyeye degişiyo cm ya tatlım normelde aşılama başkaların daha iyi geçiyo ama benim biraz zor oldu içeri girmedi hemen çubuk denilen şey dok zorlayınca işkence gibi agrım oldu ondan dolayı korkuyorum 2 ciyi

ben de 2 tane aşılama yaptırdım ama bir gram bile ağrı çekmedim.kiminin dar oluyormuş ondan zor olmuştur

eses beni hatırladın mı
yazmıştım bir ara buraya sonra üstünden çok zaman geçti giremedim nasılsın?

bende infertilim kızlar malesef 2 yıldır olmuyor bebeğimiz :KK43:

bende çok özledim esescim..çok kötü olmuş gerçekten site yaa..neden boyle degıstıler..inşallahh zamanla hersey daha duzene gırer..yoksa bu sekılde ınsanın gıresı gelmıor:KK51:

kim acık kim degil görünmüyo sıkıcıı ..:mad:
cok özledim eski halin ve sizleri kuzu ..
:KK34:

Kizlar bence rahim filminden bu kadar korkmayın ben aglaya aglaya geçtim ve anestizisiz yaptim korkudan bes günde uc kilo verdim ama o kadar kolaydı ki hafif bi agri oluyo karin ve kasiklarda oda 10 sn kadar sürüyor toplamda 10 dklik bi islem bu kadar yani çok kolay ve kesinlikle korkulmadan yapılacak bi islem bide bu ay hamilede kalırsam ohhh allahimdan ne isterim :KK36::KK36::KK36:

kim acık kim degil görünmüyo sıkıcıı ..:mad:
cok özledim eski halin ve sizleri kuzu ..
:KK34:

cnm bak msj yazdıgımız yerın altında benzer konular var onun altında kımler burda gozukuor..şuan sen ben şaşkın anne selda bulutefe burda gozukuyor ..
nasıl oldun kuzum duzeldımı bogazların:KK60:

Kizlar bence rahim filminden bu kadar korkmayın ben aglaya aglaya geçtim ve anestizisiz yaptim korkudan bes günde uc kilo verdim ama o kadar kolaydı ki hafif bi agri oluyo karin ve kasiklarda oda 10 sn kadar sürüyor toplamda 10 dklik bi islem bu kadar yani çok kolay ve kesinlikle korkulmadan yapılacak bi islem bide bu ay hamilede kalırsam ohhh allahimdan ne isterim :KK36::KK36::KK36:

senin kolay gecmis cnm ..:KK57:
benim tam bi kaos tuu .. :KK61:
asılama kolaydı benimde ..
:KK70:

cnm bak msj yazdıgımız yerın altında benzer konular var onun altında kımler burda gozukuor..şuan sen ben şaşkın anne selda bulutefe burda gozukuyor ..
nasıl oldun kuzum duzeldımı bogazların:KK60:

ben neden göremiyorum birsenim nerdeeeeeeeeeeeeeeee :mad:

gecmedi cnm ya hastayım :KK1: nasıl geçti trabzon turun :KK55:

ben neden göremiyorum birsenim nerdeeeeeeeeeeeeeeee :mad:

gecmedi cnm ya hastayım :KK1: nasıl geçti trabzon turun :KK55:

kız dedıgım yere baksana gozukmuyormu..kurdalecıkte burda o da gelmiş o_O
oyyy kuzum benım pastıl em o ıı gelıyordu bana..tatıl super geçti hiç bişey anlamadım..yinnee gitmmek istiyorumm :mad::mad::mad:

inşallah inşLLAH hamile kalrsın cnm içimi rahatlattın saol :KK68::KK68::KK68::KK68:

X