infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim ya ben klomen ve igneden once adetin 21. Gunu progesteronum 23. Cikiyordu zaten. Ama yine olmuyordu. Eger simdide olmazsa umudum kalmayacak.
simdi bunları düsüme canım güzelmi degerin güzel masallah benim progesteron degerim hep 0,6 cıkıyodu Rabbim nasip etti olmayacak sey yok Allaha bırak gülüm bundan sonrası Allah nasıl derse.insallah Allah pozitifi görmeyi nasip etsin bu ay sana

Evet klomen ve çatlama iğnesi oldum bugün, progestan ve estrofem verdi yarın başlayacağım.

ben bisey soracam progeston ve estrofem i doktorunuz neden veriyor size ben uzin zamandir tedavi goruyorum bir folik asit o da yarim almak sartiyla birde glukofen kullanıyorum bu sizin kullandiklarinizdan hic haberim yok etkisi ne oluyor ona gore bende cuma günü doktoruma sorayim

Amin ins. Evet haklisin canim rabbim ins nasip eder.

Progestan bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyormuş, diğerinde rahim duvarının kalınlığı için. Her doktor farklı ilaç veriyor, Folik asit zaten vitamin onun çocuk düşündüğümden beri kullanıyorum.

Ya su folik asiti doktor banada verdi ihtiyacim yok diye dusunup icmiyorum ne ise yariyo o ya yanlis mi yapiyorum ki

Cok sikildimm ben ya cok belkide hic baslamamakti tedavi falan inceldigi yrden kopsun diye kesip atasim var
canım hepimizn sıkıldığı herşeyden vazgeçmek istediğimiz zamanlar oluyor anlıyrm seni...ama derdin dermenını aramakta bize düşüyor canım..biz elimzden geleni tıbbi olarakta dua tevekkül olarak ta yapalım inşallah Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip eder nasılsa

Ya su folik asiti doktor banada verdi ihtiyacim yok diye dusunup icmiyorum ne ise yariyo o ya yanlis mi yapiyorum ki
Yaa iç mutlaka bebek gelişimi için gerekli. Eksikliğinde düşüğe sebebiyet veriyor. Her annenin ihtiyacı olmuyor ama ihtiyacın varsa eğer düşükle sonuçlanabşliyor, hamile kalma ihtimaline karşı veriliyor.

Anladim benim kan tahlilinde vitamin eksikliği yok ondan icmiyim demistim bilgilendirdign icin sagol iciyim o zaman ya tutarsa bu sefer Kıyamam kuzicukuma dusmesin

Anladim benim kan tahlilinde vitamin eksikliği yok ondan icmiyim demistim bilgilendirdign icin sagol iciyim o zaman ya tutarsa bu sefer Kıyamam kuzicukuma dusmesin
bnde vitamin düşüklüğü yoktu ama faydalı kullnmak çok kullandım bn dr. artık bırak dedi bi zararı yok bbeğin tutunmasını kolaylaştırp düşmesini engelliyormuş birde bi hastalık vardı unttm şimdi onu engelliyor..bebeğin zamanında doğması için bile önmli canım kullan...bebğin sana tuutnunca daha iyi sonuçlar olur hamilellğinde fln inşallah

Evet evet benimde vitamin eksiliğim yok ama bebeğin ilk 3 ayında hamileleik sırasında ihtiyacı olan bir vitamin hamile kalır kalmaz annelerde kullanmaya başlıyor zaten.

A
Ayyy insallah o gunleride gorcez miii yaa

kzlar merhaba
benim bir kızım var şimdi ikinciyi istiyoruz ama pkolu olduğum için ilk denemede olmadı.Reglim düzensiz zaten. Pkolu kişilerde daha önce çocuk olsa bile daha sonra çocuğu olmayanlar varmış. Bbir tanıdığımın tek çocuktan sonra tedavi gördüğü halde çocuğu olmadı.Dr tahlil yaptı ve klomene başlattı. günde 1 kez 5 gün kullandım cuma günü kontrole gidicem ama nasıl bir işlem olacak sonra bilmiyorum. Bir de klomeni kullanmaya başladığım hafta midemi bozmuştum yemek yedikten sonra istifra ediyordum.ilacı aldıktan 6 saat sonra filan. Acaba ilaç etkisini göstermez mi. Cuma günü olumsuz bir sonuç almaktan korkuyorum
Aşırı derecede stresliyim :'((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…