infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Nerde ikamet ediyosun fındık zade tadyotom var hiç agrı olmuyomuş hastaneden arkadaşlar çekdirmiş
gerek olmaz heralde anesteziye yaa bebeğim için katlanırım inş. ne biliym bi cesaret geldi hemen gidip yaptırasım var bebeğime yakınlaşıyrm gibi gelyr sanki bn muğladayım cnm senn bünye bayağı hassa heralde

ben neden göremiyorum kimler topikteeeeee
birisi paint yapıp anlatabilirmi foto ile kör müyüm

[QUOALLAH TE="egemenhalit, post: 36578952, member: 520463"]kız azap aşılaman hayırlı olsun inşallah tutar..ayağını sürükle ardından ppapatyanan bende gelem laa [/QUOTE]
ALLAH razı olsun bacım inşş tutr duanızı esirgemeyin bacım inş arkmdan gelirsinz sen nerelerdesin kızz bakim

[QUOALLAH TE="egemenhalit, post: 36578952, member: 520463"]kız azap aşılaman hayırlı olsun inşallah tutar..ayağını sürükle ardından ppapatyanan bende gelem laa
ALLAH razı olsun bacım inşş tutr duanızı esirgemeyin bacım inş arkmdan gelirsinz sen nerelerdesin kızz bakim[/QUOTE]

hg kıscem nabeyy

aaa azap çiçeği aşılamamı oldun sen hadı hayırlı olsun inşallaaahh
hee birsenm aşılama oldum ALLAH razı olsun bacım igneli hem göbek hem kalcadn bu gün 6. günm kıı dua edein bnaa neolurr bnde size ederim merym ve amenuresulu okuyorum 19 . tamamlıcam ALLAHIN izniylee

ALLAH razı olsun bacım inşş tutr duanızı esirgemeyin bacım inş arkmdan gelirsinz sen nerelerdesin kızz bakim

hg kıscem nabeyy [/QUOTE]
hb balım benbu kk beyenmedim yaa çok karışık çorba gibi
sen nasılsın senin için bu gün bide dün dua okudum can amin de burası kalabalık bide karışık diye girmiyom dua topigine yazdım senide okudum diye canım ALLAH kabul etsin inşş sürekli yatıyorum esesim kalkmadn

batlar geçti kızlar naptınız ?

Elaaaam ************* 7 ağustos beklemede

cemrecinar ************* 7 agustos beklemede
Bukili ************* 10 ağustos beklemede
mrtly ************** 14 ağustos beklemede
Ayshe9388************* 16 ağustos beklemede
sndz ************* 17 ağustos beklemede

Slm canim ne kadardir bebek istiyordunuz.hangi asamalardan sonra rahim filmine karar veriyor doktor. Rahim filmi ucretlimi. İns. İyi sonuc cikar
a.s. 14 ay oldu cnm ,bnce 1 yılı geçince tedavi için fln test fln yapılıyorya ozamn yapılması lazımda,dr bnm yaşım daha 20 die hmn yapmadı bnm acele ettiğimi söledi..(bu çocuğu bn istiyorum 2,5 yıllık evliyim millet kıısr dio artık)
önce klomen verdi sonra
eşime sperm tahlili bana hormon tiraid fln yaptı hepsi normal
iki ay klomen ve çatlatma iğnesi verdi
ardından progestan
tabi yumurta takibi de oluyo ...
sonra bn bi ay ara vermek istedim her ay olmaynca çok üzülüydum çünkü
ve kasık sancım oldu o ay kum döküyormuşum onuda döktüm bitirdim
artık rahim filmini çekelim dedi...bu tedavilerden önce çeksede ona göre tedavi uygulasa daha ii olmaz mı acaba
bni hastanede süründürüp durcağına

bacım inşş tez vakitte gelir bebegin ben hst lafı duyunca deliriyorum aşılama oldum ya her gün gittim yum takibi içn 18 gün hhiç durmadn gına geldi artık inş tez vakitte gelir melegin emegini alırsın bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…