infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

aşılama benin gözümde normal yolla kalmaktan daha farklı değil canım benim tutma ihtimali yok denecek kadar düşük olduğu icin ben yaptırmadım

Eses Merhaba ben haddiyaa adlı kullanıcı.
Gmail adresimi değiştim bu sebepten bu yeni üyelik lütfen listeye ekler misin ?

canım ya benimde bildiğim adetin ilk günü gtcekmişsin bnmde yarın 3.günüm vermez diye korkuyorum ondan sorıyım dedim yoksa yalan söyleyip 2.günümdeyim dicem malesef

Yok kuzum ya kim diyo onu kanama varken nasıl çekecekler ben adet bittikten sonra 3.gün gitcem bittiği gün randrvü alcan
canım ya benimde bildiğim adetin ilk günü gtcekmişsin bnmde yarın 3.günüm vermez diye korkuyorum ondan sorıyım dedim yoksa yalan söyleyip 2.günümdeyim dicem malesef

Bende bir yıl evvel hsg röntgeni çektirdim adetim biter bitmez bitti hun hemen beni çağırdı gittim
Evet benide bittiği 3 gün geleceksin dediler hastaneden özelde bittiği gün arayıp haber vereceksin dediler randevu için

K
kızlar bi şey soracam :) bu aşılama ücreti ne kadar. bi yerde 3 yıllık sigorta varsa ilaçlar ödeniyo sadece diye bi şey okudumdu. ne kadar doğru acaba ? özelde de böyle mi
kuzum benim dk öğrendiğim kadarıyla 24 yasında olup ve en az 3 yıllık evli olman gerekiyormuş SSK dan yararlanmak için ben 22 yasında oldugum. İçin ve 1 senelik evli oldugum için yararlanamıyorum SSK dan

Evet benide bittiği 3 gün geleceksin dediler hastaneden özelde bittiği gün arayıp haber vereceksin dediler randevu için
özelde öyle demekki devlette öyle değilmiş bi kere gittim randevu için, adetlyken randevu alcan dedi 1. ve 2. günü gtmek gerekiyomuş randevu için.

adetim 2 gün gecikti ama test yapmadım hala bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullanmadım o yüzden mi gecikti yoksa hamişmiyim bilemiyorum test yapmayada hiç cesaretim yok napıcam ben
mrtly ttalım seni merak ediyrm kaç gündr siteyede giremdim, inşalllh adet olmamışsndır ben hala olmadım ama kum döktğüm için ilaç fln kullandım ya pek umutlu değilim...ama bir yandan da adetin gecikmesi çok hoşuma gidiyor ne zamndır hiç gecikipte böle hafif te olsa umutlanmamıştım inşallah hamişizdir canım benim

özelde öyle demekki devlette öyle değilmiş bi kere gittim randevu için, adetlyken randevu alcan dedi 1. ve 2. günü gtmek gerekiyomuş randevu için.
Bilmiyorum ki canım beşlide senin dediğin gibidir ama benim gerek kalmadı çünkü Rabb'ime binlerce şükürler olsun hamileyimmmm binlerce şükürler olsun bebeğim benimle Rabbim isteyen herkese versin

Hamileyiiimmmmmmmm kızlar ALLAHIMMMM büyüklüğüne şükürler olsun Rabbim sizlere nasip etsin inşlllah
tebrik ederim canım benim hayırlı olsun salıkla kucağına al inşallah senin de hikayeni bekliyoruz bu süreci anlat bize benim adet dündü olmadım bakalım

Hamileyiiimmmmmmmm kızlar ALLAHIMMMM büyüklüğüne şükürler olsun Rabbim sizlere nasip etsin inşlllah
tebrık ederım allah saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın aminnnn tebrık ederm hayırlı olsun belırtılerını anlatırmısın bıde neler uyguladın

tebrik ederim canım benim hayırlı olsun salıkla kucağına al inşallah senin de hikayeni bekliyoruz bu süreci anlat bize benim adet dündü olmadım bakalım
Sağol canım benim diğer kızlar biliyo pcoluyum bende 3 klmen kullandım ilk klomene cevap verdim 2 aydır tedaviye yanıt vermiyodum adet olmayı bekliyodum ki hsg çekilip aşılamaya gitcektim çok şükür ki Rabbim bebeğimi bana bağışladı işte böyle tatlım inşallah bebeğin seninledir hepiniz duamsınız sizin dualarınız arkadaşlığınız bana hep umut oldu ALLAH sizdende razı olsun

canım benim maşallah sana ne güzel rabbim o acıları cektirmeden nasip etmiş inşallah rabbim sağlıklı evlat nasip etsin duanı eksik etme bizlerden çok mutlu oldumm <3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…