infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım çok sevindimmm ALLAH tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ne kadardır istiyordun ?
Aminnnnn bitanemmm 1 yıl oldu evleneli sadece 2 ay istemedik borcumuz vardı diye hepiniz duamsınız sizde bana dua edin 2 gün sonra tekrar gitcem tahlil vercem dış gebelikmi normal mi düşük olurum diye
canım çok sevindimmm ALLAH tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ne kadardır istiyordun ?
canım yazdım ama gelmedi galiba mesaj

malesef dün adet oldum canım yani umutlanmak bana göre değilmiş hamiş havasına giripde adet olunca çok yıkıldım

canım tebrik ederim gözün aydın saglıklakucagına al yavrunu insallah darısı tüm isteyenlere

Bende çok mutluyum Rabbim herkese nasip etsin aşkım baba oluy
canım benim maşallah sana ne güzel rabbim o acıları cektirmeden nasip etmiş inşallah rabbim sağlıklı evlat nasip etsin duanı eksik etme bizlerden çok mutlu oldumm <3
. Bende çok mutlu oldum. Aşkımmm baba oluyorrrr

arkadaşlar merhaba,

ben bir türlü iyi bir doktor bulamıyorum. istanbul'daki arkadaşlarım hangi doktorları önerirsiniz? özellikle avrupa yakasında fatih civarında olursa sevinirim.

bir de rahimle tüplerimin birleştiği noktaya yakın bir yerde 10mm-6mm çapında dolma defekti tespit edildi hsg'de. bir doktor histeroskopi dedi diğeri sulu mu sıvı mı ne ultrason dedi. başka bir doktor ve netten okuduklarım da o kadar küçük polipin gebeliğe engel olmayacağını söyledi.

yumurta takibimi yapacak, gerekirse aşılama ve tüp bebeğe kadar devam edebileceğim güvenilir bir doktor arıyorum. yukarıda yazdığım problemim için de çare olacak tabii ki. ben devlet taraftarıyım hem maddi yönden hem güvenilirlik yönünden. cerrahpaşa'da başlamıştım tedaviye zaten. lakin oranın kalabalık olması ve hastanede polikliniklerin uzaklığı beni çok yorduğundan şimdi bezmialem'e gidiyorum.

siz daha çok özele mi gidiyorsunuz yoksa devlete mi?

şimdiden teşekkürler cevaplarınız için. hamileliğini öğrenen arkadaşlarımı tebrik ediyorum. bu yolda rabbim hepimizin yardımcısı olsun. sevgiler...

ayyyy çok sevndm senn adına cnm hayırlı olsun sağlılkla kucağına alırsın bebebğini inşallahhhh

Kzlar bugun öglen esm çıft taraflı varıkasel amelyatı oldu 1.derece ama amelyatda sol tarafta 2. Drecedn oldgu anlasldı doktorumz ck ıyı tanıdk okadar gzl ılglndkı özel hstne bugun kalcz yrn ckcaz ıns hastandym yanı hpnzı öptm kndnze iyı bkn

canım cok gecmiş olsun Allah sifa versin benim esimdede 2. derece varikosel var.insallah bebişine vesileniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…