infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

cn mmmm cok sevndm adına :) dArısı bızlere inş sen çatlatma iğnesi mi vurulmustn ?
Sagol canımmmm Yok sadece ilk ay vurulmuştum sonraki 2 ay klomene tepki vermedim işte bu ayda klomeni içtim yine tepki yok ama Rabbim bebeğimi bağışladı bana kendiliğinden oldu işte bu ay adet olmayı bekliyodum ki hsg ye gidip aşılama yapacaktım ve düşün bide adet söktürücü içtim Rabbim hepinize en kısa zamanda nasip etsin hekiminiz duamsınız sizde eksik etmeyin dualarınızı
ayyyy çok sevndm senn adına cnm hayırlı olsun sağlılkla kucağına alırsın bebebğini inşallahhhh
. Sağol bitanemmm Rabbim sizde en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Merhaba kızlar ben yeni katıldım ailenize 15 aydir evliyim hic bi sorun olmadığı halde hamis olamadim klomenler serophneler derken 15 ay oldu son care rahim filmi cekildim bu ayin 16 sinda tuplerimin ikiside yari tikanikmis cok sukur acildilar benim gibi olup hamile kalan var mi gerçekten umitlerim artik tükeniyor

Tüpleri açıldıktan sonra hamiş kalan çok kişi gördüm gönlünü ferah tut

Benim arkadasa hsg çektiler bir kaç ay sonra hamile kaldı aşılama yapmıştı röntgenden önce tutmamıştı ama röntgen sonrası doğal yolla bebeği oldu kk dan burdan arkadasım

Sakın sakın tükenmesin ! Bende hep negatiftim senin gibi ama yavaş yavaş kendimi toparladım toparlamak zorundaydim böyle bir yere varamam birseyler yapmam gerek dedim ve hergüne bir is sığdırdık kafamı meşgul ettim ve namaza başladım artık Rabb'inin ol demesine kaldı ama Suna İnan namaz kılınca insan kuş gibi oluyor icin rahat ben inanıyorum
Rabbim er geç o duyguyu yağdıracak hepimize inşallah birbirimize bakarak halimize şükredelim daha yolun basindasin canım üzülme bak ben yedi yolu gecti olmadı

Desteğin icin cok tesekkurler cnm insallah rabbim en kisa zamanda sanada isteyen herkesede banda tattirsin bu duyguyu yumurtlama gunlerimdeyim takip ediyorum insallah bu ay olur

K

kuzum benim dk öğrendiğim kadarıyla 24 yasında olup ve en az 3 yıllık evli olman gerekiyormuş SSK dan yararlanmak için ben 22 yasında oldugum. İçin ve 1 senelik evli oldugum için yararlanamıyorum SSK dan

canım ya ben de bugün sordum aradım sgk lı fiyat 650 dediler. ama 3 yıl şartından bahsetmediler ya. 2 yıl bizimki.

geçmiş olsun cnm eşinde şifa bulur da inşallah bebeişinize kavuşursun yakın zamanda hayırlısı ile

bende giremedim cnm ya hastayım bogazlarım sisti
Esescim cok geçmiş olsun Allah sana sifa versin. benim bat günüm gecti ve ben hasta olmadim sevinemiyorum çünkü test yaptım olumsuz doktorum cumaya kadar izinli mecburen bekliycem gecen ay yapilan aşılama bende kist olusmasina sebep olmustu sanirim kistler adet olmama engel oluyor (

saol cnm .. insallah bebisindir annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…