infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kaç gündür kimse yok burda nereye kayboldunuzzzz kıscelerrr :KK69:

oyyyy maşallaaahhh kuuzumm pıtpıtlarıdaa duyarsın inşallahhh...
iyiyimmm kuuzumm tatılden dondum ama alışamadım cok sıcak burası tatıle gıtmek ıstıorumm yınee :mad::mad::mad::cool::cool::cool::-):-):-)
Allah razi olsun canim site kotu olmus eskisi iyidi.amin insallah canim darisi sana.evet havalar cok sicak tatil guzel olyo demi

Allah en yakin zamanda sizlerede nasip etsin Allah yardimciniz olsun tabi dua edrim.insallah mujdenizigormek nasip olur amin.insallah rose Allah razi olsun.insallah gebesindir potitom

İnşallah smin canım Şubat başında Allah nasip ederse kıbrıstayım tüp bebeği orada yaptırıcam iki ayda üç embriyo koydurmak istiyorum görüşmeleri yaptım ona göre maddi manevi hazırlanıcaz inşallah ...

Hayi
İnşallah smin canım Şubat başında Allah nasip ederse kıbrıstayım tüp bebeği orada yaptırıcam iki ayda üç embriyo koydurmak istiyorum görüşmeleri yaptım ona göre maddi manevi hazırlanıcaz inşallah ...
Hayirli olsun canim insallah bebisine vesilen olur.kilo da verirsin.daha vaktin var.hadi insallah

Mrb arkdslar zeynep kamilde rahim filmi cektiren varmi ne zamn randevu almya gittiniz
Canım bende rahim filmine gitcem adet olmayı bekliyorum ama hala olmadı adet soktürücümü içmeme rağmen adet bittikten 3 gün sonra çekilir yani adet bitince hemen randevü Alman gerek:KK55::KK69:

kızlar bi şey soracam :) bu aşılama ücreti ne kadar. bi yerde 3 yıllık sigorta varsa ilaçlar ödeniyo sadece diye bi şey okudumdu. ne kadar doğru acaba ? özelde de böyle mi

Evet saha var canım canım hayırlısı dualarını benden esirgeme canım hamilelerin duasını Rabbim. Er Yada geç kabul edermiş canım

Aşılama bin tl den başlıyor canım ikibinliraya kadar gidiyor benim sigortam yok öylesine sormuştum bir ara ilaçlar dahil ikibinlira tuttu benim

Canım bende rahim filmine gitcem adet olmayı bekliyorum ama hala olmadı adet soktürücümü içmeme rağmen adet bittikten 3 gün sonra çekilir yani adet bitince hemen randevü Alman gerek:KK55::KK69:
canım ya benimde bildiğim adetin ilk günü gtcekmişsin bnmde yarın 3.günüm vermez diye korkuyorum ondan sorıyım dedim yoksa yalan söyleyip 2.günümdeyim dicem malesef

canım ya benimde bildiğim adetin ilk günü gtcekmişsin bnmde yarın 3.günüm vermez diye korkuyorum ondan sorıyım dedim yoksa
yalan söyleyip 2.günümdeyim dicem malesef
Bende bir yıl evvel hsg röntgeni çektirdim adetim biter bitmez bitti hun hemen beni çağırdı gittim

hadi ya çok da fark etmiyor yani. bugün hastaneyi aradım yarın arayın dediler. telefonla da bilgi verirler herhalde

Zeynepcim. Ben Tup bebekyapacagim10 binlirq tutuyor otelde kalma dahil hersey Allah gücü yetmeyenlereyqrdim etsin varda gideceğim olmada bende gidemem

X