inanılmaz derecede kilo aldım:(

Ben de çalıştığım yerdeki yemeklerden ve kahvaltı yapamadığımda yemek zorunda kaldıklarımdan dolayı hiç diyet yapamıyorum..
İki gün diyet yapıyorum,hadi kahvaltıma dikkat ediyorum,yemeğe bi çıkıyorum gel de yeme ppooff :KK14:

Ben de çalıştığım yerdeki yemeklerden ve kahvaltı yapamadığımda yemek zorunda kaldıklarımdan dolayı hiç diyet yapamıyorum..
İki gün diyet yapıyorum,hadi kahvaltıma dikkat ediyorum,yemeğe bi çıkıyorum gel de yeme ppooff :KK14:

öğlen yemeğinde öyle güzel yemekler çıkıyorki dayanamayıp yiyiorum hadi öğlen yedim sabah arkadaşlar simit peynir çay yapıyorlar bende gidiyorum hadi akşam yemesem diyorum evdede çok güzel iştah açıcı yemekler oluyor bende duramıyorum yiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43:

yanına para alsanda yemeğe vericeğine kendine kıyafet al yemek bölümünden önce mağazalara uğra daha çok hırslanırsın

kıyafet çok alırım aslında daha iyi olur bundan sonra son paramı kıyafete vericem yemek bölümüne gitsemde alamam bişey:KK47::KK47:

kızlar yaklaşık 10 aydır memurum yani asaletim daha tasdiklenmedi yani aday memurum neyse ben 10 ay önce 58 kiloydum ama şimdi 72 kiloyum nasıl 14 kilo aldıgımı size anlatıcam kurumda sabahları simit peynir çay öğlen yemeği kurumun çok güzel onu yiyoyrum eve gelmem 6 oluyor e haliyele acıkıp evde akşam yemeğini yiyorum bunları geçtim kurumda sürekli oturmak zorunda kalıyorum çünkü bir sürü iş benim başımda bilgisayardan kalkamıyorum eskiden çalışmazken spor yapardım sürekli yürürdüm şimdi yorgunlukta hafta sonu evde oturup patates kızatmaları makarnalar lahmacunlar börekler yiiyorum sonrada sürekli uyuyorum:KK43::KK43: kendimi durduramıyorum eski pantolonlarım olmuyor ha bugün ha yarın diyete başlıcam diyorum ama yemekleri görünce dayanamıyorum sürekli bir şey yemek istiyorum yemeksiz duramıyorum örnek tv izlerken illa elimde bir şey olucak ne biliyim çikolata cips gibi yoksa tv izlemek saçma geliyor bana :KK43:ben napıcam bana yardım edin:KK43: yaşım 21 olmasına rağmen bu kilolarda 28 gösteriyorum bu beni çok üzüyor:KK43: bu arada boyum 1.68

evet aynen bende öyleyim ama artık zayıflıcam yeter ya ne bu sıkıldım artık yemekten benim boyum 1,70 kilom 80 inşallah 25 kilo vercemmmmmmmmmmmmmmmmmmm kesinnnnnnnnnnnnnnnn

evet aynen bende öyleyim ama artık zayıflıcam yeter ya ne bu sıkıldım artık yemekten benim boyum 1,70 kilom 80 inşallah 25 kilo vercemmmmmmmmmmmmmmmmmmm kesinnnnnnnnnnnnnnnn

ah canım ah bak mesela bugün öğlen yemicem dedim ama bir ekmek arası köfte yedim hemde 1 ekmek dayanamadım:KK43::KK43::KK43:

canım okadar tatlısınki yiyecekleri anlatırken bile heyecan yapıyosun böle insanları çok severim:)inş istediğin kiloya ulaşırsın.bende hamilelik kilolarımı vermeye çalışıyorum baya verdimde ayça kaya çok ii bu konuda

canım okadar tatlısınki yiyecekleri anlatırken bile heyecan yapıyosun böle insanları çok severim:)inş istediğin kiloya ulaşırsın.bende hamilelik kilolarımı vermeye çalışıyorum baya verdimde ayça kaya çok ii bu konuda

teşekkür ederim canım çok iştahlı ve yemeklere dayanamayan biriyim :) zaten beni görsün böyle etli butlu bi kızım dediğin diyetisyenin diyetlerine bakıyorum şimdi ayakkabılarımı baglarken nefes nefese kalıyorum :44::44::44:

Mrb kızlar bende 1.57 boy 72 kilo olmusum abur cubur u cok seviyorum acken tokken hep cnm tatlı istio dün diyetisyene gittim bugün diyete basladım işte güzel gecti ara ögünler sayesinde acıkmıyorum diyetisyenim ara ögünde meyve yerken ustune 1 cay kasıgı tarcın dökmemi istedi bide meyve dede seker oldugu için light süt veya süt ürünleriyle tüketmemi istedi 10 gün dayan dedi metabolizman alıscak tatlı istegin olmucak dedi bakalımm herkeze kolay gelsin yemek güzel de kilo vermekkk:KK43: zorr.

Bende aynııı senın dedıgın gıbıydım hıc bıseye dayanamazdım taa 17 yasındayken suan 22 yım ozamanlar kofteler yaglı yemekler ekmek arası kaşarlar bayılırdım asla durduramazdım kendımı delı gıbı agzım durmuyordu acıkınca degıl sırf gozum doymuyor dıye yerdım sonra tartıya bıgun bır cıktım 94 kıloyum amaan allahım şok oldum dedım yasın kac senınkızım sen napıyosuun ınsanmısın sen dıye hakaretler ettım kendıme :44: bır hırslandım hemen yavas yavas bısılerı kesmeye basladım ekmegı sadece sabahları yerdım oglenlerı cok az aksamlarıda cok az ama seker cıkolata agzıma surmedım cunku onu yersem başaramıcagımı bılıyordum hep frenledım kendımı bı sene ıcınde 69 a dustum sureklıde spor yaptım hergun olmasada ıkı gunde bır 1 saat yurudum kosabılıdıgım kadar kostum 2 dakıkada bır tıkansam da yınede zorladım kendımı koştum sımdı 22 yasındayım 75 kıloyum boyum 175 suandada 5 6 kılo fazlam var onuda hafıf bır dıyetle verıcem ınsallah bır ay ıcersınde sadece yedıklerıme dıkkat edıyorum tv karsısında atıstırmayı sevıyosan kuruyemıs ye bıraz badem bıraz fıstık yada bır meyve tabagı hazırla kendını ustune tarcın dok onu ye ama sakın yaglıdan uzak dur daha cok gencsın hep oyle dusun sen yaglı seyler cıkolatalar yedıkce sana herdafasında daha zor olucak bır gram yağ daha cok almış olucaksın ve zayıflarken senıdaha cok zorlıcak hep boyle dusunup kendıne gaz ver emınım başarırsın sevgıler :)

arkadaşlar benimde boyuma göre kilom epey fazla ama benim fazlalıklar göbek bölgesinde. bu da beni rahatsız etmeye başladı. 3 ay boyunca hormon ilacı kullandım bu arada kilom daha da arttı. herkes hamilemisin diye sormaya başladı. acilen birşeyler yapıp bu göbeği en kısa zaman da yok etmem gerek. denediğiniz diyetleri ve yöntemleri benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Kızlar merhaba bugün diyet imin 8. günü hemen hemen her gün 1 saat yürümeye çalıştım bazen 2 günde 1 tartım annemin evinde çok mrk ediyorum ne kadar kilo verdiğimi pzts günü alıcam sonucu yazarım sizee pes etmek yok kızlar en azından ağustos sonuna kadar diyet yapıp sonra da az az her şeyin tadına bakmak istiyorum yemek yemeyi çok seviyorum napiyimm :):)
İzmir den slm larrrr

bu güzel başarın için tebrik ediyorum. nasıl bir diyet uyguluyorsun neler yiyorsun nelere dikkat ediyorsun rica etsem kısaca paylaşabilir misin.

ah kızlar ah ben hala aynı kilodayım bir gram bile veremedim boğazımı tutamıyorum:KK43::KK43:

ah kızlar ah ben hala aynı kilodayım bir gram bile veremedim boğazımı tutamıyorum:KK43::KK43:

bende 10 kilo verdim ama devlette staja basladım bende korktum şimdi:)canım hormanlarına filan baktır bence onunda etkisi olabilir.bende üniversitedeyken 15 kilo almıstım şimdi zor veriyom ama dediğim gibi bi tahlil yaptır...

bende 10 kilo verdim ama devlette staja basladım bende korktum şimdi:)canım hormanlarına filan baktır bence onunda etkisi olabilir.bende üniversitedeyken 15 kilo almıstım şimdi zor veriyom ama dediğim gibi bi tahlil yaptır...

hormonlarla ne ilgiisi var canım biraz anlatırmısın ben bilmiyorumda:26:

Ben 63 le başladım 96 ya çıktım hemde 6 ayda sonra kilo alıp verme serüveni başladı. Al ver alver şuan yine almış haldeyim napim nerden başlıyım bilmiyorum. Motivede olamıyorum.

Kendi cevabını vermişsin zaten, yiyorum yiyorum yiyorum, yemiceksin bu kadar, kimse açlıktan ölmüyo kendini biraz tutmakla da ölünmez, başta zor gelse de miden küçüldükçe zaten yiyesin gelmicek o kadarcık irade her insanda vardır emin ol

Bu koronavirüs yüzünden haraketsiz kaldık böyle giderse ne olcak bilmiyorum :kızgın:

X