inanamıyorum....

asrewya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
717
0
arkadaşlar test yaptıım we 2çizgi çıktı çok mutluyum inanılmaz bi duygu rabbm tüm isteyenlere nasip eder inş...:sm_cool:

ilk yorumu ben yapmak isteim hayırlısı olsun inş sağlıkla kucağına alırsın bebğini çok sevndim cnm opuyorumnanaktan

Hayırlı olsun. Sağlıklı şekilde kucağına alırsın inş. inanılmaz bir duygudur heralde. Allah isteyen herkese nasip etsin.

gozun aydin darisi tum bebek bekleyenlere herkesin yuvasi sirin meleklerle dolar ins

Hayırlı uğurlu olsun..allah tamamına erdirsin inşallah. Darısı tüm çift çizgiyi görmek isteyenlere olsun.

arkadaşlar hepinize çok tsk ederm,Rabbim sizlere de hayırlı bebişler nasip etsin inş..umarım 2010yılı hayırlı bir şekilde gelir hepinize...

Teşekkür ederim Papatya cıgım saol canım,inş. Rabbm tüm isteyenlere nasip eylesin canım

ayy canım benm Allah razı olsun o güzl dileklerin için..çok güzel bi dua saolasn Melissa_beatifullcıgım..

hayırlı olsun.. Allah güzel ve rahat bir hamilelik ve kolay doğum nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…