inanamıyorum....

hayırlı olsun gözün aydın darısı başımıza :) ama ben 15 gündür regl olmuyorum neredeyse baya geçti bugunde test yaptım gene negatif cıktı kan testi sonucu beklıyorum nolcak bn cok merak ettim acaba bebek degilde sorunmu var bende ya daha yaşım 21 :KK43:(((( hiç böyle geçikme olmazdııı ?

hayırlı olsun canım rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.isteyen herkesinde yuvalarına meleklerini göndersin rabbim

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun..inş. tüm isteyenlere Rabbm bu güzel duyguyu en kısa zamnda yaşatır,her sey gönlünüzce olsun...

çok teşekkür ederm minik_kuşçugum... canım belki test hatalı sonuç vermiş olabilir..düzenli adet görüyorsan bi doktoro gidip kan tahlili yaptrmanı tavsiye ederim..yaşının genç olması artı bi durum..sıkıntı yapma hayrlısıyla sende bebgini kucagına alırsın inş..peki hamilelik belirtilerin var mı hiç?

canım Allah hayırlı ve sağlıklı evlat nasib etsin.
testi ne zaman yaptın? adetin geçince mi? yoksa önce mi?

canım Allah hayırlı ve sağlıklı evlat nasib etsin.
testi ne zaman yaptın? adetin geçince mi? yoksa önce mi?

Allah razı olsun canım çok saol...testi adetim geçtikten 10gün sonra yaptım bugünde kan testi yaptırmaya gittik sonucunu bekliyoruz şimdi canım...

X