İnanamıyorum hamileyimmm

ya hayırlı olsun canım son mesajında bebeğimi kaybetmek üzereyim demişsin noluyo tatlım ya allah kosrusun bebeğini insallah allah kucagına aldırmayı nasip etsin saglıcakla
canım üzme kendini umarım hersey düzelir (

tebrık ederım canım ben de soğan kuru yapmıştım kıstımı yok ettı inşşaallah en kısa zamanada hamıle de kalırım

ayışığı canım yeni farkettim son yazını..((((((((

Üzüldüm....Ama Allah tekrar nasib eder inş, takdiri ilahi moralini yuksek tutmaya çalış, b daha olur inşş canım..

tebrik ederim cnm.allah sağlıkla doğum yapıp bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah.bende 3 haftalık hmileyim.inşallah darısı tüm isteyenlerin başına

Bebeğimi kaybettim ..

çok üzüldüm cnm.bende tebrik etmiştim snrdan farkettim en son yazını.allah inşallah yeniden sağlıklı bi şeklilde hamile kalıp doğum yapmanı nasip eder.her şerde bi hayır vardır.bu bebek sana ahirette şefaatçi olacak inşallah.o yüzden üzülme cnm.inşallah allah istediğin kadar evlat nasip eder sana.ben çok inanıyorum.sende inan olacaktır.

İnşaallah canım zaten onu düşünüp seviniyorum sadece ahirette beklicek beni :)):CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…