0.1 amh ile 5 ay içerisinde ili gebelik

Şahsen bana umut oldunuz bende 3 yıllık evliyim 1 düşük yaptım sonrasında hamile kalamadm o kadar doktora gittim amh degerime bakmamşlar bile... Bu pazar amh degerimin 0.4 olduğunu öğrendim pazartesi salı günü evden cenaze çıkmış gibiydim bugün araştırmalar yaptım tekrar ümitlendim üzerine paylaşımınızı okuyunca kendimi daha iyi hissettim. Dediğiniz gibi amh o kadar önemli olsaydı ben hiç hamile kalamazdım üstelik sol tüpüm kapalıyken... Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin. Size de evladınızı saglicakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Allah iyi drlarla karsılastırsın. Ultrasonda baktıklarında bile söylüyorlar rezervin azalmış diye böyle bişey demediler mi, illa amh den anlasılmıyor aslında

Benim de 0.01 di 27 yaşındayım 4 aylık evliyim seni o kadar iyi anlıyorum ki Sivas’tayım ben buradaki hiçbir doktor ilgilenmedi benimle hepsi tüp bebek bile olmaz yumurta var ama çok küçükler dedi gönderdiler. 2 aydır kürler fitoterapi ilaçları hayıt tohumu çayı derken uğraşıyorum ama adet olamıyorum kendi başıma.. Senin uyguladığın bir şey var mı? Doğal adet söktürücü veya yumurtayı büyütmek adına yaptığın duyduğun bir şey varsa yazar mısın? Şubat gibi Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi’ne gideceğiz orada değerlerime tekrar baktıracağım en ufak bir yükselme varsa seni haberdar ederim kullandıklarımı kullanırsın. Bana yardımcı olursan çok sevinirim canım 😢❤️
Benim de amh 0,01 35 yaşındayım, erken menopoz durumu da , tüp bebek bile olmaz dediler yarın bahçeci ye gitcem. Siz gittiniz mi acaba ne dediler süreç nasıl gidiyor sizde

Benim de amh 0,01 35 yaşındayım, erken menopoz durumu da , tüp bebek bile olmaz dediler yarın bahçeci ye gitcem. Siz gittiniz mi acaba ne dediler süreç nasıl gidiyor sizde
Ben buraya yazdığım zamanlar aşırı hevesliydim onu yapacağım şuraya gideceğim tedavi göreceğim diyordum. Tüp bebek öncesi fitoterapiye başlayalım dedik 3.04 ay falan sürdü çok fazla kilo aldım bir sonuç da alamayınca ve evliliğimin daha ilk ayları da olunca bıraktım her şeyi. Çok yoruldum kendimi beğenmemeye başladım evlilikten tat almamaya başladım dedim ki önce kendimi halledeyim sonra çocuk işine dönerim. Benim eşim Jandarma o yüzden sürekli sürekli izin alıp da şehir dışına tedaviye de gidemiyorum gezmeye bile gidemiyorum. o yüzden hiçbir yere gitmedim tüp bebek tedavisi görmedim kaldı ki yaşadığım şehirde tüp bebek bile olmaz dediler aynı sizin dediğiniz gibi. Benim yaşım 1 ay sonra 28 olacak 9 aylık evliyim. Fitoterapi hiç işe yaramadı diyemem ama onunla beraber çok fazla kür falan da kullandım başka takviyeler de aldım o yüzden hangisi işe yaradı bilmiyorum. Amh 0.01 den 0.4 e yükseldi Doktorlara kalsa asla yükselmez. Başka merak ettikleriniz olursa ya da ne kullandın diye sormak isterseniz mesaj atabilirsiniz yardımcı olurum

X