Implantasyon kanama? DİKKAT FOTOĞRAF EKLİ OLACAKTIR KANDAN TIKSININ LÜTFEN BAKMASIN

Yok canım herkes de olmuyomuş 3 kadında 1 oluyormuş korkma yani

İlla kanamanin olması şart değil tabiki de.. 3 te 1 olabiliyormuş. Endişelenmeyin. Tebrik ederim bu arada. Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almaya nasip etsin inşallah

Bende öyle düşündüm yaa eşim dalga geçiyor benimle kafayı yedim diye... Ama pembe ve erken gebelik teste asla ikinci çizgi olusmamisti bende... Test almaya götür beni dedim hayır diyoooo
Ben gizlice internetten sipariş ediyorum canım. balkonda kargo bekliyorum zile basmayın diyorum kızıyor çünkü görünce yine mi diyor hiç çişini ziyan etmiyorsun her çişin i teste yapıyorsun diyor yarın tekrar yap bakalım heyacan yaptım bak şimdi

Hahahaha vallahhhh aynı ben a hahahha benimki boşar yakında beni bu gidişata a Hahaha. Birde ıkimiz aynı anda pozitif aliyormusuz net hahaha

Hahahaha vallahhhh aynı ben a hahahha benimki boşar yakında beni bu gidişata a Hahaha. Birde ıkimiz aynı anda pozitif aliyormusuz net hahaha
Ne güzel olur yaaa . İnşallah Rabbim nasip etsin de pozitif alalım

Insallahhhhhh vallah benim sancıları var dünden beri adet olacakmışım gibi.... Bakalım neolacak.. Çişin gelmedi mi dahaa
Gelmedi canım da . Yapmayayım diyorum 2 gün sonra yapayım . Elimde test kalmayacak yoksa benim adam almaz bu defa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…