Implantasyon kanama? DİKKAT FOTOĞRAF EKLİ OLACAKTIR KANDAN TIKSININ LÜTFEN BAKMASIN

Ebblci

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2020
98
33
29
Merhabalar 24 yaşındayım ve geçen cuma günü hafif pembe leke gördüm kendimi sildigimde. Ovulasyon dan 6 gün sonrasiydi ve bir kaç saate sürdü ama sadece silince hafif. Bir sonraki gün gene aynı şekilde pembe devam etti bir saate sonra durdu. Pazar gecesi saat 23.00te tekrar 2. Fotoğraftaki gibi kahve rengi kanama oldu 2.kez silince de 3.fotograftaki gibi oldu sonrasinda durdu. Pazartesi erken test yaptim negatif çıktı. Adetim daha 4 gün kaldı. Daha önce buna benzer bisey yaşayan oldumu acaba bana ümit vericek yada içimi rahatlatacak? Bu arada ben genelde adet aralarında asla kanamamistim. Bu benim için bir ilk ve şuan tamamen durmuş durumda..

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün yaşadık canımm adetime 3 gün varken böyle kahverengi akıntım oldu be hamileyim:)

Dün yaşadık canımm adetime 3 gün varken böyle kahverengi akıntım oldu be hamileyim:)
Peki kaç gün sürdü ve kaç gün sonra pozitif test aldınız. Bu arada tebrik ederim ALLAH SAĞLIK BİR ŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAYA NASİP ETSİN INSALLAH

Adet öncesi daha kahverengi gelir normalde bu bana pembemsi göründü yerleşme olabilir canım

Peki kaç gün sürdü ve kaç gün sonra pozitif test aldınız. Bu arada tebrik ederim ALLAH SAĞLIK BİR ŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAYA NASİP ETSİN INSALLAH
Amin canım sağolasınn ben zaten bikaç gündür evde test yapıyodum pozitif cıkıyodu sonra sabah bi kalktım kahverengi leke gelmiş adet oldum galiba dedim sonra kafama takıldı kan testi yaptırdım adete 3 gün vardı henüz pozitif cıktı

Adet öncesi daha kahverengi gelir normalde bu bana pembemsi göründü yerleşme olabilir canım
Ay inşallah bende kafayı yiycem 4 gündür çok hafif devam etti artık yok. Test negatif çıkınca üzüldüm ama hala 4 gün kaldı ve belki yeteri kadar hcg yoktur

Cok sevindim gerçekten canim hamile bayanın duaları tutarmis lütfen bizim için de dua edin

Ay inşallah bende kafayı yiycem 4 gündür çok hafif devam etti artık yok. Test negatif çıkınca üzüldüm ama hala 4 gün kaldı ve belki yeteri kadar hcg yoktur
Olabilir ama bence git bi kan testi yaptır kafm rahatlasın bende adetin geçmesini beklicektim ama dayanmadım gitmesem daha hamile oldugumu bilmedem bekliyo olcaktım

Gecen ayda benim regl böyle başlamisti 3 gün sürdü sadece silince sonra regl oldum ins istiyorsan hamilesindir

Olabilir ama bence git bi kan testi yaptır kafm rahatlasın bende adetin geçmesini beklicektim ama dayanmadım gitmesem daha hamile oldugumu bilmedem bekliyo olcaktım
Virusden dolay çekiniyorum açıkçası hastaneye gitmeye ayyy vallah beklemek en zorun zaten en iyisini yapmışsınız

Amin insallahhh, ❤
Benimde aynı sorunum var canım . Adete 1 hafta vardı 2 gün önce senin attigin fotoğraflar daki gibi leke oldu 1 gün sürdü 3 4 kez geldi bitti . Gece de dehşet bi şekile bel ağrısı ile uyandım . Bakalım ne olacak

Nezaman test yapmaya düşünüyorsun peki??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…