Implantasyon kanama? DİKKAT FOTOĞRAF EKLİ OLACAKTIR KANDAN TIKSININ LÜTFEN BAKMASIN

Helal be yürü . Senle biz aynıyız yaaaa😊😊😊😊
Benimkini ikna ettim götürmesi için 😇😆😁 bıktı benden yemin ederim... Ben sanmıyorum pozitif çıkacağını ama olsun bu ayın son test olsun. Daha da yapmam... Kasiklarim bi kac saattir agiriyor biraz daha yoğun ama gelen giden yok.. Bilemedim ya

Eklentiler

• IMG_20200426_215725.jpg
    IMG_20200426_215725.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 134
Benimkini ikna ettim götürmesi için 😇😆😁 bıktı benden yemin ederim... Ben sanmıyorum pozitif çıkacağını ama olsun bu ayın son test olsun. Daha da yapmam... Kasiklarim bi kac saattir agiriyor biraz daha yoğun ama gelen giden yok.. Bilemedim ya
Kasık ağrısı bibelirti canım . Hadi inşallah çift çizgiyi görürüz 🌷🤲😍

Vallah yaptım ama negatif canım ya.. Ben sanki gölge görüyorum ama eşim görmüyor :KK43: ALLAHtan 2 tane aldı sabah son olanı yapicam. Erken test değiller ama normallerinden
Son test yapalım sonra 1 hafta sonra adet olmazsak öyle yapalım olur mu canım

Hahahahahaha vallahhhh şuanda hersey belirti ama net pozitif yok a Hahaha gece gece kaşındın ya Morelim bozuldu
Bize 100 tane test verseler her ay biz onu da bitiririz . O değil de hamile kalsak ne olacak bilmiyorum artık test yaparak rahatladığı mı farkettim😍😂😂

Bize 100 tane test verseler her ay biz onu da bitiririz . O değil de hamile kalsak ne olacak bilmiyorum artık test yaparak rahatladığı mı farkettim😍😂😂
Hahahaha çok doğru... Hastalandım canım ben yaa. Sabah son testi yaptım 1 saate sonra başladım vallah :KK43: senden yana ümitliyim şimdi ver bize hayırlı haberlerini inşallah 😍🤣🙏😇🤜🤛🤞

Hahahaha çok doğru... Hastalandım canım ben yaa. Sabah son testi yaptım 1 saate sonra başladım vallah :KK43: senden yana ümitliyim şimdi ver bize hayırlı haberlerini inşallah 😍🤣🙏😇🤜🤛🤞
Sabah test yaptım negatif çıktı canım . Galiba yumurtlama kanaması idi benim ki . Baksana kaç gün geçti üzerinden ama yok yani . Vardır herseyde hayır canım olsun napalim.

Merhaba kızlar ben yeni üye oldum adetim btti 3 gün sonra soğan suyuna başladım bugün adetimin 21. günü benden pembe leke tarzın da bişey geldi bel ve kasık ağrısı yapıyor bende pko var bi oğlum var 8 bucuk yasında 3 yıldır ikinci bebeği istiyoruz olmadı soğan kürü kullanırken bu tarz lekelenme oldumu sizde hiç biraz uzun oldu yazdıklarım kusura bakmayın 😊

C
Merhaba kızlar ben yeni üye oldum adetim btti 3 gün sonra soğan suyuna başladım bugün adetimin 21. günü benden pembe leke tarzın da bişey geldi bel ve kasık ağrısı yapıyor bende pko var bi oğlum var 8 bucuk yasında 3 yıldır ikinci bebeği istiyoruz olmadı soğan kürü kullanırken bu tarz lekelenme oldumu sizde hiç biraz uzun oldu yazdıklarım kusura bakmayın 😊
Canim ben soğan kürü denedigim ay hamile kaldım. Adet olcakmisim gibi akintilarim oldu. Hep bugün yarın adet olucam diye beklerken hamile olduğumu öğrendim 12 gün gecikmeyle. Lekelenme ne zaman başladı bilmiyorum ama baya sürmüştü o yüzden adet olucam sanmıştım

C
Canim ben soğan kürü denedigim ay hamile kaldım. Adet olcakmisim gibi akintilarim oldu. Hep bugün yarın adet olucam diye beklerken hamile olduğumu öğrendim 12 gün gecikmeyle. Lekelenme ne zaman başladı bilmiyorum ama baya sürmüştü o yüzden adet olucam sanmıştım
Cevabın için teşekkür ederim canım inşallah benim de öyle olur göğüs ağrısı var şuan yanlardan ağrı yapıyor inşallah hamileyim dir

Benimki cuma günü başladı e ara ara hala devam ediyor.... Sanırım olmayacak ama.. Adet sancim var gibi.. Hala 3 günüm kaldı regli günüme. İnşallah seninki olur canimm 🤞🙏🙏❤️
Benimde adete 10 gun varken sabah pembe aksama boyle akintim oldu test yaptim sizce varmi 7 gun vardi adete suan 5 gun var ve kremsi beyaz akintim var enfeksiyon falan yok

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-10-23-03-10-86_fa84a683d7c8aff5b9ebbb63e2b9991b.jpg
    Screenshot_2023-11-10-23-03-10-86_fa84a683d7c8aff5b9ebbb63e2b9991b.jpg
    171,3 KB · Görüntüleme: 20
Benimde sizin gibi oldu Ağustos ayında bir senedir gebelik için uğraşıyordum kesin birşey var dedim çıkmadı. Adetime daha 6 gün vardı. Sonra adet oldum ama ömrümde hiç adet öncesi böyle şey yaşamadım bende yerleşme falandır dedimde yok. 😄

Yaklaşık bir senedir hamilelikte için uğraşıyorum ve her ay bir hamilelik belirtisi oluyor sonra adet oluyorum. İlk aylarda aşırı baş ağrım vardı hatta mr çekilmek için sıra aldm sonra yk adet oldm diğer ay yine mide bulantısı durduk yere birşeyden tiksinme. Ama yok adet oldum. Sonra diğer ay akıntı geldi yerleşme dedim ama yok 😄 velhasıl gerçek hamile kalsam artık inanamayacagim gerçekten

X