İmdat Evde Hamam Böceği Var :(

Defne agacinin yapraklari taze yada kurusu cok faydali.. ister kaynatin suyunu spreyleyin evon her yerine ister ufak parcalara bolerek boceklerin geldigi yerlere koyun..ilaclama bile tam etkili degil..evime geldiler ilaclama yaptilar bi sure yoktu sonra yine cikmaya baslayinca defne yapragi koyduk kimi yere genelde evimi artik defnenin suyuyla siliyorum..spreyede koydum bu sekilde fayda gordum

İlaçlama konusu oldukça hassas.Yetkisi olmayan , işinin ehli olmayan belgesi - yeterliliği kısaca sağlığımızın için atacağımız en önemli adımda sağlığımızdan olmamak adına. Hangi ilde yaşıyor iseniz İl sağlık müdürlüğüne bağlı. Güvenilir işinin profesyoneli insanlardan konunun çözümü hakkında bilgi almak gerekir.
- İlaçlama öncesi yapılması gerekenler.
_ilaçlama esnasında dikkat edilmesi gerekenler.
- İlaçlama sonrasında yapılması gerekenler?
Harfi en uygulanmak gerekmektedir.
Evde Bebek-evcil hayvan- bitkiler- mutfak da acıkta un şeker gıda maddeleri bulunması , uygulanacak yöntemin sağlık bakanlığının onayladığı yöntemlerden ve ürünlerden olması. ....v.b pek cok dikkat edilmesi gereken husus bulunmaktadır.
Bursa' da bizimde başımıza geldi araştırırken , işinin ehli bir mühendise rastladım. bilgilendirdi, uygulamasından ve ş takibinden, belirli sürelerde takibini yapmasından çok memnun kaldık. Kesin çözüm için bizi tercih edin demişti. Gerçekten işini severek yapması ve hassasiyetle, sanki kendi başına gelmiş gibi sorunu çözmesi bizi kendisine hayran bıraktı. Merak eden olursa Bursa Keskin İlaçlama Mühendislik, Çevre sağlığı hizmetleriydi firması...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…