Jinekoloji iltihap gebeliğe engel oluyor mudur?

Daha önce hiç mantar enfeksiyonu yaşamadım o yüzden budur diyemiyorum rahim sülügü Rahime koyuluyor bunu rahim temizliği için yaptırdım gebeliğe faydası olur diye..
Saçma sapan şeyler yaptırmayın sağa sola daha beter sağlığınızdan olacaksınız. Mantara benziyor anlattığınız iyi bir doktora randevu alıp gidin.

Kızlar merhaba ben 2 senelik evliyim gebelik için çabalıyorum ama nasip olmadı bi türlü tüpüm tıkalı film çektirdim açılmadı yanlız sorum şu ilişki esnasında böyle peynir parçası gibi şeyler geliyor esimde fark etti iltihapın var dedi 2 ay önce rahim sülügü yaptırdım o kadında söyledi iltihap var diye ama doktora gittiğimde dönemsel bişe diyip geçiştiriyor 😔 bu iltihap gebeliğe engel oluyor mudur bide hemen geçer mi tedaviye baslaşam
Evet İltihap engel olabilir. Arkadaşlar sülük tedavisini duymadıkları için çok tepki vermişler. Şu anda bunu yapan bir çok doktor var. Sülük gerçekten çok mucizevi bir hayvan. Kullanılan sülüklerin tıbbi sülük olması gerekiyor. Yaptığınız şeyde herhangi bir yanlışlık yok. Tek sorun , yapan kişinin güvenilir ve işinin ehli olması. Tabiki en doğrusu doktora yaptırmak. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın. İnşallah en kısa sürede gebe kalırsiniz. doktor kontrolunuzu aksatmayin🌺

Ben 2 defa rahim sümüğü yaptırdım tup bebek denedik olmadi dr a sülük'ten 10 gün sona kontrole gttim ve kistim in biri yok biri de küçülmüş dedi myom vardi kuculme var dedi 2.yi yeni yaptrdim 2 3 ag beklicem bende mantat vardı ztenresmen temizlendim çıkan parçalardan sonra kaşıntı yanma yok oldu ilişkide de rahatladm eşimle aynı anda koydular bekliyoruz ins bilmeyen ve inanmayan kardeşlerim keskin konuştunuz ama alternatif tıpta suluk ve Hacemat var şifanın nereden geleceği bilinmez

Kızlar merhaba ben 2 senelik evliyim gebelik için çabalıyorum ama nasip olmadı bi türlü tüpüm tıkalı film çektirdim açılmadı yanlız sorum şu ilişki esnasında böyle peynir parçası gibi şeyler geliyor esimde fark etti iltihapın var dedi 2 ay önce rahim sülügü yaptırdım o kadında söyledi iltihap var diye ama doktora gittiğimde dönemsel bişe diyip geçiştiriyor 😔 bu iltihap gebeliğe engel oluyor mudur bide hemen geçer mi tedaviye baslaşam
İlişki sonrası yanma oluyor mu?

Mantar hamileliği engellemez ama yaptırdığınız saçma sapan işlem hamileliği etkiler bilginiz olsun. bende 3 yıllık evliyim ilk 2 yıl çocuk düşünmüyorduk son 1 yılda deneye deneye oldu Allah'a şükür. 2 ay denedik olmadı deyip saçma sapan şeylere koşmayın.. Doktor sağlıklı bir kadının hamile kalma olasılığı %20 demişti bana. Ha deyince hamile kalınmıyor yani.

Bende de çok sık mantar oluyordu malesef doktor ilaç veriyordu geçiyordu. Yıkama jeli kullanmayın, fazla kafein tüketmeyin oda sebep oluyor demişti doktorum, günlük ped kokulu tuvalet kağıdı , vajina temizliğinde sabun vs. bunlar mantara sebep oluyor bunlara dikkat edin.

Benim kuzenim gerizekalısı defalarca konuşmama doktorun kartını vermeme rağmen saçma sapan kocakarı şeylerine uyduğu için şuan 5. yılında ve hala çocuk için tedavi olmak yerine saçma sapan şeyler yapıyor. Geç olmadan ameliyat olmanız gerekiyorsa olun vitamin desteğine ihtiyacınız varsa alın..
Merhabalar ovulasyon takibi yapıyorum 2 aydır bu ay yumurtlama çatlama günlerini degerlendirdik 3 gün sonunda mantar oldum sizce bu gebelige engel olur mu

Merhabalar ovulasyon takibi yapıyorum 2 aydır bu ay yumurtlama çatlama günlerini degerlendirdik 3 gün sonunda mantar oldum sizce bu gebelige engel olur mu
engel oluyor diye biliyorum.. Hamilelikten sonra düşüğe bile sebep oluyor mantar enfeksiyonu o yüzden çok dikkatli olun

Ben 2 defa rahim sümüğü yaptırdım tup bebek denedik olmadi dr a sülük'ten 10 gün sona kontrole gttim ve kistim in biri yok biri de küçülmüş dedi myom vardi kuculme var dedi 2.yi yeni yaptrdim 2 3 ag beklicem bende mantat vardı ztenresmen temizlendim çıkan parçalardan sonra kaşıntı yanma yok oldu ilişkide de rahatladm eşimle aynı anda koydular bekliyoruz ins bilmeyen ve inanmayan kardeşlerim keskin konuştunuz ama alternatif tıpta suluk ve Hacemat var şifanın nereden geleceği bilinmez
Merhaba sülük bende düşünüyordum faydası gördünüz mü bittimi mantar ?

X