Tatlı Tarifi İlknur 'dan Tarçınlı Ceviz Rüyası (Resimli) Ramazana Özel

ılknurcum tarifini topiğe eklediğin günden bu yana yapmayı çok istiyordum bir türlü nasip olmamıştı,kısmet bugüneymiş.
Yarın akşam yemeğe misafirlerim var bu sabah yaptım,yarın tadını baktıktan sonra sonucunu bildiririm cnm

Eşim bu akşamki yemeğe eşlik edemeyeceği için bir dilim kestim,bayıldıııııııııııııııııı.Yeme içme konusunda epeyce huysuz ve damak tadı farklı olan eşim beğendiyse herkes beğenir.Ben de ucundan tırtıkladım çok beğendim,sadece yağ oranı azcık fazla geldi bir daha ki yapışımayarıya indirsem olur mu acaba ?
Teşekkür ederim cnm senin revaninden sonra favori tatlım oldu.

İlknurcum tarifini topiğe eklediğin günden bu yana yapmayı çok istiyordum bir türlü nasip olmamıştı,kısmet bugüneymiş.
Yarın akşam yemeğe misafirlerim var bu sabah yaptım,yarın tadını baktıktan sonra sonucunu bildiririm cnm

Eşim bu akşamki yemeğe eşlik edemeyeceği için bir dilim kestim,bayıldıııııııııııııııııı.Yeme içme konusunda epeyce huysuz ve damak tadı farklı olan eşim beğendiyse herkes beğenir.Ben de ucundan tırtıkladım çok beğendim,sadece yağ oranı azcık fazla geldi bir daha ki yapışımayarıya indirsem olur mu acaba ?
Teşekkür ederim cnm senin revaninden sonra favori tatlım oldu.

çok sevindim beğenmenize tatlım
senin ellerine sağlık
tarif benden ama yapmak sizden
süper yaptın demekki süper oldu afiyet olsun sağol güzel yorumun için

Misafirlerimde çok beğendi.Alt tabanını annem ve teyzem un helvasına benzetti :))))))
Bu arada nickin mi değişti?

Son düzenleme:
Biz de denedik bu tarifi.Çok beğenerek yedik.Teşekkürler.a.s.Kadınlar klübü maf etti beni.Tarifleri deneye deneye kilo aldım.kaydirigubbakcemile3

ellerinize sağlık,harika görünüyoryerimseniben

Biz de denedik bu tarifi.Çok beğenerek yedik.Teşekkürler.a.s.Kadınlar klübü maf etti beni.Tarifleri deneye deneye kilo aldım.kaydirigubbakcemile3

ellerine sağlık...

ellerine saglik yarin deneyecem

teşekkür ederim hanımlar tam ramazanlık bir tatlı
tavsiye ederim sevgilerrrr
opuyorumnanaktan

X