ılk ultrason goruntusunden cınsıyet tahmını

benimde 4 haftalık civarı boş kese uzundu çubuk gibi böyle
sonra 8 hafta civarıda sola yapışıktı duyanlar oğlun olucak dediler
mide bulantılarımda yoktu hiçbir belirtim aşermem vs yoktu hep erkek dediler
ama kızım oluyor :)
bende doğru tutan çin takvimi bide şu doğum tarihimize 4 er yıl mı ne ekleyerek buluyoduk hücre yenilenmemiydi neydi tam hatırlamıyorum işte onda kız çıkmıştı doğru tutan bunlar oldu.
artık hiç inanmıyorum ultrason şeklinden yapılan tahminlere

$17072012547.jpg $17072012548.jpg

biri 6 haftalık diğeri 9 haftalık cinsiyet tahminlerinizi bekliyorum

Bebeğimin ilk ultrason resmi tamamen yuvarlak. Ama erkek.

kızımda ilk ultrason görüntülerimize baktım şimdi
merak edip çıkarttım tekrar
yusyuvarlak top gibi
şimdiki hamileliğimde ise uzunlamasına oval bir şekil bakalım hayırlısı
15 ağustosta belli olacak yazarım o zaman teyzeleri
o zaman bu tezi doğrulamış olurum hayırlısı bakalım

kendi doktorum erken diye söyklemedi başka doktora gittim erkek dedi tatlım

hayırlısı olsun canım benim
bende bu sefer erkek istiyorum ama tabiiki
Allahtan hayırlısı ne ise o olsun sanada hayırlı doğumlar diliyorum canım Allaha meanet ol

hayırlısı olsun canım benim
bende bu sefer erkek istiyorum ama tabiiki
Allahtan hayırlısı ne ise o olsun sanada hayırlı doğumlar diliyorum canım Allaha meanet ol

saol canım bizde kız çok istemiştik erkek oldu hayırlısı böyleymiş. sanada hayırlı doğumlar canım Allahım gönlüne göre versin

bende daha bilmiyorum bakalım doğru tahmin edebilecekmisiniz?

Eklentiler

• $Görünt001.jpg
    $Görünt001.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 1.806
  • $Görünt002.jpg
    $Görünt002.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 1.637
  • $Görünt000.jpg
    $Görünt000.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 1.620
merhaba kızlar benim elimde 8+6 olan ultrason görüntüsünde bebek fasülye gibi değil kafası yukarıda vücudu aşağıda sola yapışık hatta yukarı doğru.nub terorisi olan konuya 11+6 ekledim ama tepetaklak net olmayan bi resimdi maalesef konu sahibi orkdm de benimde kafam karıştı.ilk ultrason 6 haftalık var ama kesede bebek yok gibi hiç görünmüyor çok karanlık bi usg ordan bişey çıkaramadım kesenin şekli tam yuvarlak değilde oval gibi.bugün taktım ben bu cinsiyete ya haftayı bekleyemiyorum.hadi yorum yapın ilk bebeğim olacak nasipse erkek kız farketmiyor sadece bugün içim kıpır kıpır bu konuda konuşmam lazım:)))))))9

$565518_10200206571431002_1491955488_n.jpg $711536_10200206571471003_1897584763_n.jpg

acaba bu tahminlere göre benimki ne olacak merak ettim :l

benimde bebeğimin ilk kese görüntüsü yuvarlaktı 6-7 haftalıkken fasulye gibiydi. bakalım kızımmı olacak. ultrason görüntüsünü bulabilirsem eklerim kızlar.

alakası yok bence benim kızım ilk ultrason resmi tıpkı bir fasülye gibi yuvarlaksı değil :)

Bu da benim mercimeğimin 6+4 teki resmi mayısta öğreneceğim cinsiyetini ama çok merak ediyorum yorumu olan var mı?:KK3: $DSC_0002.jpg

Son düzenleme:
X