ilk ilişki sonrası bekleme süresi

bendekidurumlar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
1.276
821
ilk ilişkide çok zorlandım, biraz da kendimi çok kastım olup olmadığını bile anlamadık çok hafif pembemsilik gelmişti.

4. gün kremler ve kayganlaştırıcı yardımıyla tekrar denedik yine çok zor oldu ama bu sefer kanama da oldu bir kaç damla yani sanırım bu yaptığımızda tam oldu. tabi tam oldu derken acıdığı için tam ilişki olmadı. yeter oldu diyip iteledim.

şimdi yine 2.nin üstünden 2 gün geçti hala çok acı var, eşimde biraz sabırsızlaştı ama beklemesini söylüyorum. toplamda bugün 7. gün oldu hala tam ilişki yaşamadık.

biraz daha beklemek istiyorum yara gibi birşey oldu, süre çok mu uzun oldu normal mi

ilk ilişki sonrası bence en az 1 hafta beklemelisin.
anca iyileşiyor.
idrar cıkarırken yanmada oluyordur büyük ihtimalle.
eşin sabır gösterip bekleyin. canın daha cok yanar. ilişki yaşamaktan korkarsın. sonuçları hoş olmaz

Yeter oldu diye iteleme nedeniniz nedir?
Eşiniz sert mi davranıyor yeterli ıslanma olmadan mi giriyor?

Yeterli ön sevişme ile bu sorunların yaşanacağını sanmıyorum ben.

yok herşey olması gerektiği gibi ama zor oldu acıdığı anda ben kendimi kasıyorum belki ondan

ilk ilişkide çok zorlandım, biraz da kendimi çok kastım olup olmadığını bile anlamadık çok hafif pembemsilik gelmişti.

4. gün kremler ve kayganlaştırıcı yardımıyla tekrar denedik yine çok zor oldu ama bu sefer kanama da oldu bir kaç damla yani sanırım bu yaptığımızda tam oldu. tabi tam oldu derken acıdığı için tam ilişki olmadı. yeter oldu diyip iteledim.

şimdi yine 2.nin üstünden 2 gün geçti hala çok acı var, eşimde biraz sabırsızlaştı ama beklemesini söylüyorum. toplamda bugün 7. gün oldu hala tam ilişki yaşamadık.

biraz daha beklemek istiyorum yara gibi birşey oldu, süre çok mu uzun oldu normal mi

Bir hafta bekleseydiniz keşke ben ilkinden 10 gün sonra yaşadım 2. Yi aynı durumları yasadim ama yara olmasi tahriş olmuş yani zorlanmis kuruyken mi oldu tahriş olması yeterli islakliktaysa normal degil

Ben de aynı şeyi yaşadım ama biz pek ara vermedik, acıdığı yerde kaldı eşim ilerlemedi, her gün bir tık ileri gidebildik. Bence bir ya da iki gün arayla devam edebilirsiniz ama acıdığı yerde bırakın

X