İlk hamilelik belirtileri

Merhabalar benim hafif bir kasık ağrısı 3 gebelik yaşadım biri düşükle sonuçlandı ama hepsi çok benzer belirtilerdi hafif kasım ağrısı ilk 3 ay neden bilmiyorum şidettlli bel ağrısı böyle halıda uyudugumu hatrlyrm yatak batıyordu sanki hata ilk gebelgmde hamile oldgmu bilmiyirudm eşime kalk en sert şekilde baş şu belime dyirdum iyiki beni dinlememiş kiracan bir yerini diye ama acayip bı ağrıydi ve sık idrara çıkma pek yemedegm şeyleri hadiden fazla yemek bunlar bendeki erken belirtiler sürekli halszlk ve sınırsız uyku isteği

Bunlar erken belirtilerimdi ve bende 2.aydan sonra doğuma kadar bitmeyen bulantı ve kusmaa bunu demeseydim hakszlk ederdim kendime nasl atlamışım en zorunu

benim reglden 4 gün önce çıkmıştı testte. ama bende belirtiler olduğu için test yapmistim. ilişkinin üzerinden 16 gün gecmisti test yaptiğimda
Benim de reglim 8 gün gecikti bugün idrar testi de kan testi de yaptım gün içinde hepsi negatif çıktı acaba btam yükselirmi beklemem gerek mi

bilmiyorum bence. burda 16 gün gecikmede pozitif gören biri vardı. o yüzden de bir sey diyemiyorum
Bende açıkçası onu merak ediyorum doktor söktürücü iç dedi ama içmek istemiyorum beklesem boşa beklemiş olup kendimi ümitlendirmek istemiyorum olmazsa psikolojik olarak çökerim diye düşünüyorum kafam aşırı karışık

bence 10.günde son kez bi test yap çıkmazsa artık söktürücü alırsın.

benim 5.gün gecikmemde eskiden 1.20 çıkmıştı değerim. doktorum direkt ultrasonda bakıp bi kaç güne regl olursun demisti. ben o zaman da ümitlenmistim cünkü normalde 0.100, 0.50 çıkardı. o zamanlar bu kadar hakim de değildim bu konulara. ben inat ettim yine ama cidden 4 gün sonra regl olmustum

zor ya beklemek valla. hatırlıyorum simdi hepsi rüya gübi geliyor ama yasarken cok zordu

Gerçekten öyle uzun zaman olmadı ama 3 aydır deniyorum o 3 ay ömrümden 3 sene aldı ve umarım beklememe değer bu kez yanılmış olmam

Ara ara oluyor sabah cok vardi suan cok azaldi mesela enfeksiyon falanda değil inşallah belirtidir. Şuan 6 günüm kaldi
Selam, benimde öyle regl 5 var ve dün akşam yürürken sağ kasığım öyle bi battı ki ben kesin bişi var sandım hiç bilmediğim bi his olduğu için aniden girince gaz mı acaba dedim ama değildi ve sonra geçti şimdi bu sabahta yani regl 5 gün kala da baya adet olacakmışım gibi kasıklarımda şişkinlik doluluk var gibi ve sabah dün gece de bu sabahta mide yanmasıyla uyandım ki midemde hiç yanma nedir bilmem ben ama 2 yıldır deniyoruz denemediğim sadece aşılama ve tüp bebek kaldı
2 defa yumurta çatlatma denedim ama olmadı üstelik her defasında 6 adet 24mm yumurtam oluşmasına rağmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…