İlk hamilelik belirtileri

Kızlar tekrar selam bugün 4 tane test yaptım kaset testler sabah ilk idrarla erken gebeliklerde öğlen 14:00 gibi regl 3 gün var sizce varmı

Eklentiler

• IMG_8332.jpeg
    IMG_8332.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_8328.jpeg
    IMG_8328.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 45
ben regl oluyorum sandım belimin çukuru yanıyordu ağrıdan tek hatırladığım o onun dışında bulantı göğüs hassasiyeti veya başak bir belirtim yoktu.

Ben gecikmenin 2. gününde kan verdim 94 çıktı bence sizinkide güzel iki günde bir kan verip beklemekten başka çaremiz yok 🥲

Yaa eveett o yoracak biraz ama ben pazartrsi kan verip (3 gün sonra yani) arttığını görürsem eğer 5-6 gün beklerim en azından 1000’lere yaklaşmış olur o zaman kese için randevu da alabilirim öyle 2’güne 1 gidip kan vermek ne kadar zor bilirim çünkü ve sonu hüsrandı
O yüzden bence 1 defa baktır artıyorsa bekle boş yere stres olma 5-6 gün sonra tekrar kan ver sonra randevunu al 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

İnşallah sağlıklı ilerleriz ve sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza alırız 🙏🏻❤️🙏🏻❤️

Yaa eveett o yoracak biraz ama ben pazartrsi kan verip (3 gün sonra yani) arttığını görürsem eğer 5-6 gün beklerim en azından 1000’lere yaklaşmış olur o zaman kese için randevu da alabilirim öyle 2’güne 1 gidip kan vermek ne kadar zor bilirim çünkü ve sonu hüsrandı
O yüzden bence 1 defa baktır artıyorsa bekle boş yere stres olma 5-6 gün sonra tekrar kan ver sonra randevunu al 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

İnşallah sağlıklı ilerleriz ve sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza alırız 🙏🏻❤️🙏🏻❤️
Kan sonucu beklemek gerçekten çok stresli bir durum 🥲 ben pazartesi gününe randevu alırım doktorumdan diye düşündüm ama erken olucak sanırım en iyi ihtimalle yine kan isteyip artışı görücek 🥹

Allahım çok amiin inşallah 🥹🙏🏻 beklemek zor ama ne yapalım güzel şeyler zaman alıyor

Kan sonucu beklemek gerçekten çok stresli bir durum 🥲 ben pazartesi gününe randevu alırım doktorumdan diye düşündüm ama erken olucak sanırım en iyi ihtimalle yine kan isteyip artışı görücek 🥹

Allahım çok amiin inşallah 🥹🙏🏻 beklemek zor ama ne yapalım güzel şeyler zaman alıyor
O yüzden diyorum bekle biraz değerin yükselsin sonra git doktora bence 🙏🏻 ben 26 ağustosa aldım randevuyu 😂

Kızlar merhaba ilk hamilelik belirtileriniz neydi
Benim mide bulantısı oldu. Arabaya her bindiğimde midem bulandı. Hayatımda hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Yerleşme kanamam ve kasık ağrım olmadı. Geceleri çarpıntım olmaya başladı .kasığımda geceleri minik hareket hissetim birkaç kez o kadar.Ama göğüs hassasiyetim sabah uyanınca çok yoğundu adet olacağım diye bekledim.çok fazla negatif test gördüğüm için kan testi hiç vermedim idrar testleri ile günden güne koyulaşmasın bekledim .adetim geciktikten günler sonra da ultrasona gittim direk .dış ve kimyasal gebelik stresi yaşamak istemedim.her kadının gerçekten apayrı belirtisi oluyor .

7 gün vardı reglime ilk başladıklarında. 3-4 gün sürdüler sonra kesildi
Benim adet günüm ağustosun 11-ri ama bir hafta falan önceden sabahları hafif miydem bulanıyo, başım ağrıyo, tansıyonum düşüyo, göğüslerde hassasiyet var hem çok dolgun hemde acıyor (göğüslerde hassasiyet 2-3 gün önceden başlamış) kasıklarımda hafif ağrılar oluyor, normalden çok daha fazla uyuyorum canım sadece ekşi yemek istiyo, naş ağrılarım oluyor, Adetimede 8 gün falan var. Sizce ben hamilemiyim?

Benim adet günüm ağustosun 11-ri ama bir hafta falan önceden sabahları hafif miydem bulanıyo, başım ağrıyo, tansıyonum düşüyo, göğüslerde hassasiyet var hem çok dolgun hemde acıyor (göğüslerde hassasiyet 2-3 gün önceden başlamış) kasıklarımda hafif ağrılar oluyor, normalden çok daha fazla uyuyorum canım sadece ekşi yemek istiyo, naş ağrılarım oluyor, Adetimede 8 gün falan var. Sizce ben hamilemiyim?
benim belirtiler 7 gün önce başlamıştı. bu kadar erkenden bu kadar çok belirti başka bir sey de olabilir bilemiyorum

X