İlk hamilelik belirtileri

Merhaba. Ben tüp bebekle hamile kaldım. İlk belirtim kasık ağrısı oldu adet olacakmisim gibi bir hassasiyet oldu arada bir bacaklarım ağrıdi. Adetime yakın lekelenmem oldu pembe ama genelde kahve rengi 3 gün sürdü kesik kesik.. göğüslerim de hassasiyet vardı günden güne arttı. Ayakta durunca ani bel ağrısı birde kaşlarım kirpiklerim gerçekten karıştı şehir efsanesi sanıyordum ama kaşimin yönü değişti resmenn kirpiklerimde çarpık çarpık canım..

Bizde çok çocuk istiyoruz yaklaşık 9 ay vajinısmus yaşadım yendim 2 buçuk ay oldu deniyoruz ama bilmiyorum ya

Geçen ayda böyle hissettim ama olmadı bu ayda ümitlenmek istemiyorum
haklısınız ama benim hamile kaldığım ayki sancım öncekinden farklıydı. içten içe acaba mı diye düsünüyordum ama ümitlenmek istemediğim için test yapmamıştım ben de yani bence farklı anlıyorsunuz gebelikte

Ya bu ay çok kaşık ağrılarım ve batmalarım oldu göğüs ucum çok kahverengi oldu ve genişledi bilmiyorum her an adet olucam gibi üzülüyorum da ama ne bilim

Ya bu ay çok kaşık ağrılarım ve batmalarım oldu göğüs ucum çok kahverengi oldu ve genişledi bilmiyorum her an adet olucam gibi üzülüyorum da ama ne bilim
bebim göğüs ucu kararması 8.haftadan sonra oldu ve damarlar belirginleşti hatta boynumdaki damarlar da belirginleşti. sadece göğüs ucum sanki yara varmış, derisi soyulmus gibi ağrıyordu. 8.haftadan sonra o gecti mesela su an komple göğsümde ellediğim zaman ağrı oluyor sadece

Bizde çok çocuk istiyoruz yaklaşık 9 ay vajinısmus yaşadım yendim 2 buçuk ay oldu deniyoruz ama bilmiyorum ya
Sevindim sizin adınıza.. stres yapmayın istemekten vazgeçmeyin inşallah olur. bir an önce gerekirse bir kaç ay sonra, muayene olun bir hekime görünün daha kolay yöntemler bulunabilir. Hayırlısı olsun..

Daha çok erken neden bilmem ama karnımda şişlik oldu daha sonra çatlaklar oluştu

Daha çok erken neden bilmem ama karnımda şişlik oldu daha sonra çatlaklar oluştu
normal kilo almissinizdir belki. mantıksız öyle olması. çatlayacak kadar bir şişkinlik olmaz. gaz sebebiyle evet siskinlik olabiliyor ama ben su an 14 haftalık hamileyim çatlayacak kadar şişmedim. sanki öğünümde çok yemisim de karnım çıkmış gibi su an

çok heyecanlıyım bende 1 haftadır göğüs ağrım var iki gündür regl olucakmısım gibi kasık ağrılarımda var adetime 6 gün kaldı umarım bu ay olur

İşte gerçekten normal de vücudumu asla bu kadar dinlemem istediğim için her halde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…