İlk gece

E saygı duyun ozmn niye duymuyorsunuz
Duymadıği mi nereden biliyorsun? İnsanlar yuva kuruyor evleniyorlar kadın veya erkek fark etmez birbirlerinden en başta saklayacak şeyleri olduklarında bu evlilikler ne kadar sağlam temele oturacak? Ben bunu sakladım o benden acaba ne sakladı? Böyle mi devam etmeli

Güzelim dinimizi olur olmadık her yerde böyle ortaya katmayın ya. Lut kavmi eşcinsellik dolayısıyla helak edilmiştir. Bu konuyla ne alakası var?

Bende evlenmeden cinsel ilişki yaşanmasına sıcak bakmıyorum. Ancak kimsenin dinini sorgulamakta bize düşmez.

Konu sahibi de zaten ne kadar Müslümanım diye değil merak ettiği konuya dair başlık açmış. Konuda fikrimiz varsa söyleriz ha yoksa eğer çocukluğuna iner gibi kimse kimsenin dinini dinsizliğini sorgulayamaz.
Nitekim forumda din konusu da yasak.
Lut kavminin helak oluş nedeni eş cinsellik ama eş cinsel olmayanlar da işlenen günaha sessiz kaldıkları için helak oluyor. Ben Müslümanım sen nasıl müslümansin demedim. Burada evlilik öncesi cinsellik o kadar siradanlastiriliyor ki hayret ediyorum. Yanlışa yanlış diyemiyor insanlar doğruya doğru neden cinsellik evlilik sonrasına kalmalı dediğiniz Zaman geri kafalı oluyorsunuz böyle değişik bir algı var. ben kimsenin yorumuna bir şey yazmadım

Dini mesaj yasak ama, öyle de bir sorunumuz var. Herkes Müslüman da değil ayrıca, Müslümanın da dini nasıl ne kadar yaşayacağı kendi sorumluluğunda olan bir şey. Bu konuda kimseyi uyarmanıza lüzum bile yok, ilkokul çocuğu bile evlilik dışı cinsel ilişkinin İslam'daki hükmünü bilir, bu konu da bu telaşla açılmadı zaten. Oraya buraya haram günah yazmakla dini veya insanları korumuş olmuyorsunuz.
Bütün hak dinlerde zinaya bakış açısı budur. Bakın bir yerde bir haksızlık günah görürseniz elinizle elinizle duzeltemiyorsaniz dilinizle dilinizle duzeltemiyorsaniz kalbinizde düzeltin diyor inandığımız din. Ben burada aman evlilik öncesi ilişki yaşanabilir dersem alkış alıyorum ama dinen olmaması gereken bir şey olunca vay efendim en müslüman sensin o bu ben dinimce yanlış yapılan bir şeyi uyarmayacaksam neden inanıyorum? İnsanların hiçbirinin yorumuna ben yorum yazmadım ama insanlar işin içine din girince birden bire değişik yorum yapmaya başlıyorlar anlam veremiyorum.

Bide Allahtan günahtan korkuyormus.. tehhh kafanada sıkarlar diye korkutsaydı tam olurmuş..
Tutucu biriyimdir cinsel anlamlarda ama kalkıpta kendini övmek,zaten korkudan sacmalayan daha ilişki yasamadan kızlık zarının zedelenmeyeceğini bilmeyen birinede ooo ben ilk gocamla sevistim sen pohu yedin bu korkuyla düğününde burnundan gelir demek ne alaka aacaba
Ya saçmalama ennnn bakire o bunun farkında mısın? İllaki bununla övünmesi gerek

Duymadıği mi nereden biliyorsun? İnsanlar yuva kuruyor evleniyorlar kadın veya erkek fark etmez birbirlerinden en başta saklayacak şeyleri olduklarında bu evlilikler ne kadar sağlam temele oturacak? Ben bunu sakladım o benden acaba ne sakladı? Böyle mi devam etmeli
Tamamda siz en bakire benm günah diye girdiniz olaya. Yalan konusma demediniz
Bütün hak dinlerde zinaya bakış açısı budur. Bakın bir yerde bir haksızlık günah görürseniz elinizle elinizle duzeltemiyorsaniz dilinizle dilinizle duzeltemiyorsaniz kalbinizde düzeltin diyor inandığımız din. Ben burada aman evlilik öncesi ilişki yaşanabilir dersem alkış alıyorum ama dinen olmaması gereken bir şey olunca vay efendim en müslüman sensin o bu ben dinimce yanlış yapılan bir şeyi uyarmayacaksam neden inanıyorum? İnsanların hiçbirinin yorumuna ben yorum yazmadım ama insanlar işin içine din girince birden bire değişik yorum yapmaya başlıyorlar anlam veremiyorum.
Yav dini içeeik yasak zaten. Bi dediğiniz diğerini tutmuyo önce günah dednz sonra yalan üstüne yuva kurulmaz dedim dediniz. En bakire benmden girip lut kavminden cıktınız neyse yavv eff

Lut kavminin helak oluş nedeni eş cinsellik ama eş cinsel olmayanlar da işlenen günaha sessiz kaldıkları için helak oluyor. Ben Müslümanım sen nasıl müslümansin demedim. Burada evlilik öncesi cinsellik o kadar siradanlastiriliyor ki hayret ediyorum. Yanlışa yanlış diyemiyor insanlar doğruya doğru neden cinsellik evlilik sonrasına kalmalı dediğiniz Zaman geri kafalı oluyorsunuz böyle değişik bir algı var. ben kimsenin yorumuna bir şey yazmadım
Sizin yanlışınız başkalarının doğrusu olabilir, dünya sizin fikir yapınız, inanç ve ahlak sistemlerinizden ibaret değil hanımefendi.

Bu konu hassas bir konu benim içinde evlilik öncesi ilişki yakınlaşma vb durumları hoş karşılanacak bir şey değil. Bu yüzden de evlendikten sonra eşimle ilk kez bir şeyler yaşadım. Şimdi siz kendi doğrularınız ve yaşadığınız toplumun doğrularıni önemsemeden bir şeyler yaşadığınız için ve ortaya çıkarsa aciklayamayacaginiz için bu kadar gergin ve streslisiniz. Evleneceğiniz kişinin bunu kabul etmeyeceğini anladığı an sizi aile evine götüreceğini farkındasınız. Asıl derdiniz bu. Diyelim kan geldi tamam her şey güzel gitti o ilişkiyi yaşadığınız insan bir gün çıkıp ortaya bir şey atarsa ne olacak ? Bu kadar korkunun gerilimin güvensizligin üstüne yuva kurulur mu
Allah Allah senin evlendiğin ve konu sahibinin evleneceği adamın eline de kadın eli değmemiştir zaten, bi araştır mazallah adamın önceden başka kadınlarla ilişkisi olduysa görür babasının kapısına bırak (!) ayyy dur pardon onlar ERKEK 😍 ama değil mi 🙏

Çünkü burası yeri değil, çünkü size bunu soran olmadı, konu sahibinin derdi çok başka. Herkes de dinini biliyor, sizin düzeltmenize ihtiyaç yok.

Allah Allah senin evlendiğin ve konu sahibinin evleneceği adamın eline de kadın eli değmemiştir zaten, bi araştırır mazallah adamın önceden başka kadınlarla ilişkisi olduysa görür babasının kapısına bırak (!) ayyy dur pardon onlar ERKEK 😍 ama değil mi 🙏
Ağzını öpim kız 😂😂

Allah Allah senin evlendiğin ve konu sahibinin evleneceği adamın eline de kadın eli değmemiştir zaten, bi araştır mazallah adamın önceden başka kadınlarla ilişkisi olduysa görür babasının kapısına bırak (!) ayyy dur pardon onlar ERKEK 😍 ama değil mi 🙏
Konuya ilk yazdığım mesaj, siz adamın bekaretini nerden anlayacaksınız idi. Böyle bir talebi olsa bile, nerden anlayacak di mi?

Konuya ilk yazdığım mesaj, siz adamın bekaretini nerden anlayacaksınız idi. Böyle bir talebi olsa bile, nerden anlayacak di mi?
Ne güzel yazmışsın👏 öyle bir talebi olsa da başka bir üyenin yazdığı gibi "aile evine bırakılır" muhtemelen, tabire bak kadınlara yakıştırdıkları şeylere bak, sanki pazardan domates alıp kapıya bırakıyor.

Burada bu konuları böyle sıradanlastiriyorsunuz Allah a hesap verme günü geldiğinde de umarım aynı şeyleri orada soylebilirsiniz.
Yaaa bir bitin artık yaaa, insanları din imanla korkuta korkuta bir hal oldunuz, size mi kaldı Allahla kul arasindaki günah sevap? Sırat köprüsünü geçince dönüp size el hareketi mi çekelim "kapak olsun" diye. Hristiyanlar günah çıkardığında "saçmalik, Allahla kul arasina girilmez" dersiniz ama 3 lafinizdan biri "hosop vormo gono goldogondo", benim sorgum size mi kaldı?

Umarım bekaretimi hiç cinsel birliktelikmyasamadan kaybetmemişimdir

Bilmiyorum belki de bekaretimi kaybettim ama bu kan hemen gelmemişti.

Gelmezse diye ben ne yazık ki korkuyorum

Biliyorum haklısınız. Ben ona sadece cinsel bi birliktelik yaşamadığımı söyledim. Böyle olunca da ister istemez eğer olur da kan gelmezse hanimsen cinsel birliktelik yaşamamıştın derse diye kafama taktım.
Bu kadar korkmanızın, defalarca konu açmanızın tek sebebi toplumun bekareti bir tek kadınlara yüklemesi, cinselliği yalnızca kadınlara yasaklaması.
İçiniz ne kadar rahatlar arkadaşlar yazdı mı bilmiyorum ama gelen kan tahrişten dolayı gelmiş, “bekaret”inize bir şey olmamış, ki zardan gelecek veya belki yapısı gereği gelmeyecek kana ahlak ve namusu yükleyenler yüzünden eş adayınızdan ve vereceği tepkiden bile korkar hale gelmişsiniz.

Namus ahlak 2 damla kanlaysa erkeklerin ahlakı namusu nerede aranmalı diye yıllardır soruyorum sitede, eşiniz bekaretini korumuş mu? Onun bekaret kanı nereden akacak? Sizden önce biriyle olmadığını nasıl ispat edecek?
O erkek değil mi? bir şey ispat etmesine gerek yok o yüzden.

Namus kanla, ahlak kanla, hırsız, uğursuz, dolandırıcı olabilirsiniz hiçbiri ahlakı namusu bozmaz ama vajinanız tahriş olup kan gelince namussuz olursunuz.

Kadın olarak biraz başınızı dik tutun, kimse sizden 2 damla kanın hesabını soramasın, namusunuzu ahlakınızı kanla sorgulatmayın.

Yıllarca kadınları kan gelmezse, yumurtalıkları olmazsa, rahimi alınırsa, çocuk doğuramazsa eksik kadın olur düşüncesine sokup ezdiler.

Namusunuz zarınızdan akacak kanla ölçülemez, sizi erkek karşısında eksik ezilmiş yapmaz, rica ediyorum kendinize saygınız olsun.

Kur'an i Kerim'de Lut kavminden bahsedilir. Kabinde günah işleyenlerin helak olacağı haberi gelir Lut peygamber Cebrail aleyhisselama benim kavmimde bu günaha bulasmayanlar var onları alıp başka yere gideyim der Cebrail aleyhisselam hayır onlarda helak olacak işlenen günaha sessiz kaldıkları için der ve Lut kavmi helak olur. Ben kendi doğrumu kimsenin yorumuna müdahalede bulunmadan yazdım. Elimden geldiğince uyardım gerisi insanlara kalmış
Uyaramazsın kardeşim, duzelteceksen kendi çevrenden başlarsın, ebesinin fizanindaki insanı uyaramazsin.
Ben sevistim diye tüm Müslümanlar helak olacak öyle mi? Hadi oradan!

Bu kadar korkmanızın, defalarca konu açmanızın tek sebebi toplumun bekareti bir tek kadınlara yüklemesi, cinselliği yalnızca kadınlara yasaklaması.
İçiniz ne kadar rahatlar arkadaşlar yazdı mı bilmiyorum ama gelen kan tahrişten dolayı gelmiş, “bekaret”inize bir şey olmamış, ki zardan gelecek veya belki yapısı gereği gelmeyecek kana ahlak ve namusu yükleyenler yüzünden eş adayınızdan ve vereceği tepkiden bile korkar hale gelmişsiniz.

Namus ahlak 2 damla kanlaysa erkeklerin ahlakı namusu nerede aranmalı diye yıllardır soruyorum sitede, eşiniz bekaretini korumuş mu? Onun bekaret kanı nereden akacak? Sizden önce biriyle olmadığını nasıl ispat edecek?
O erkek değil mi? bir şey ispat etmesine gerek yok o yüzden.

Namus kanla, ahlak kanla, hırsız, uğursuz, dolandırıcı olabilirsiniz hiçbiri ahlakı namusu bozmaz ama vajinanız tahriş olup kan gelince namussuz olursunuz.

Kadın olarak biraz başınızı dik tutun, kimse sizden 2 damla kanın hesabını soramasın, namusunuzu ahlakınızı kanla sorgulatmayın.

Yıllarca kadınları kan gelmezse, yumurtalıkları olmazsa, rahimi alınırsa, çocuk doğuramazsa eksik kadın olur düşüncesine sokup ezdiler.

Namusunuz zarınızdan akacak kanla ölçülemez, sizi erkek karşısında eksik ezilmiş yapmaz, rica ediyorum kendinize saygınız olsun.
Ben gerçekten namussuzluk yapacak dinimi sorgulatavak, veya kötü niyetlerle bu konuyu açıp da troll numarası yapacak biri değilim. Gerçekten bilgimin olmadığı bi konu da ben kadınlara sormayıp da kime soracağım. Benimle dalga geçenler var troll diyenler var ama ben gerçekten korkarak ve bilmeyerwk soruyorum. Güzel cevabınız için de çok teşekkür ederim.
Belki bekaretim bozuldu ama ben içime bir şey girmediğini, bir birliktelik yaşamadığımı biliyırum

Ve inanın bana troll diyenler için söylüyorum dün bir kullanıcı benden fotoğrafını at ben bir kontrol edeyim ben anlarım dedi. Sen erkeksin dediğimde de bana yanıt vermedi.
Esas bu kullanıcılar troll

X