İlk gece

Bu dalga geçenlere özellikle söylemek istiyorum.
Karşınızdaki de sizin gibi bir kadın.
Bilmeyen ama öğrenmek isteyen
Korkan ama neyden korktuğunu bilmeyen
İlk gecesinde ne yaşayacağını bilmeyen
Lütfen dalga geçenler, konu dışı yazanlar.. yazmayın
Sorun ne biliyor musun armut piş ağzıma düş olması. Aynı konuyu aratınca bir sürü içerik bulabilirsiniz. Siz nasıl dalga geçer gibi hala soruyorsanız biz de size dalga geçer gibi cevap veririz. Ayrıca 28 yaşında kadınsınız. Kendi bedeninizden bu kadar uzak kalmanız çok ironik

Sorun ne biliyor musun armut piş ağzıma düş olması. Aynı konuyu aratınca bir sürü içerik bulabilirsiniz. Siz nasıl dalga geçer gibi hala soruyorsanız biz de size dalga geçer gibi cevap veririz. Ayrıca 28 yaşında kadınsınız. Kendi bedeninizden bu kadar uzak kalmanız çok ironik
Size ne hanfendi? Rahatsızsanız yazmazsınız.
Size ne ?
O zaman farklı bir konuda aynı sorunları yaşayan insanlar bu konu ile alakalı başlıklar var diye konu açmasın
Size ne ?
İstersem yüz kere sorarım istersem milyon kere sorarım. Rahatsız olan kim varsa yazmasın

Doktorunuzu çok acil değiştirin dost tavsiyesi
Değiştireli yıllar oldu, bir tanıdık söylemesiyle gitmiştim, ıkı yada uc kez mi ne gittim sonrasında sehirdısına cıktık filan.

Ben vajinismus tedavisi oldum tedavi esnasında benim degil doktorumun farkettigi hafif pembe lekelenme olmus ben farketmemistim bile diyince farkettim.Tedavi bittikten 2 3 ay sonraki herhangi bir iliskimizde olmustu kanama hatta biz onu kist vs kanamasi zannetmistik kanamaya bu kadar anlam yüklemeyin ya normal olan kanamamasi zaten hangi doktor zar patlar gibi bir üslup kullandı onu da ayrıdan merak ettim

Ya ben şöyle düşünüyordum; erkek pnisini vjina girişine sokmaya basladıgında penisine kan bulasıyor diye

Ya ben şöyle düşünüyordum; erkek pnisini vjina girişine sokmaya basladıgında penisine kan bulasıyor diye
Öyle bir şey değil. Zar yırtılınca çok hafif bir kanama yapar o kadar. Vajina kanla dolu değil ki penis girince kan bulaşsın hemen.
Bu adam sizin bekaretinize kafayı takmışsa/takacak biriyse evlenmeyin bence. Sizi seven ve insan olan biriyle evlenmeniz hayriniza olur.

Konu sahibi bak eşimle aramda mevzusu bile geçmedi düğün gecesi.
Hatta kanamam olunca gülmüştüm sakınn sakın şakasını bile yapma dedi güldük geçtik.

Bu mevzu edilecek bir şey kesinlikle değil.Velev ki kanamamı gördü halaya durdu oo yeahh bakire diye. Sonrasında sadakatsizlik yapmayacağımın garantisini de almış oluyor mu??
Bacak arasında namus aramayı bıraksınlar.Siz böyle yaptıkça koz ve hak veriyorsunuz.

Arkadaşımın kanaması olmamış ve doğuştan yokmuş. Napsın adam dövüp baba evine mi göndersin?Gaaayet de mutlulular. Mevzusu dahi geçmemiş.

Kadın kendine bunu reva görürse o pipililer neler etmezzzzzzz

X