İlk gece

Cinsellikte tecrübeszlk daha büyük dert olmalı bize ama işte kafamıza zıcalar öyle bi baskıyla büyüyorzkş
kapıda çarşaf bekleyenler hala var demek ki, bu konulara girme burda seni taşlarlar 😂😂

İlk gece kan gelmeme ihtimali var mı?
Diyelim ki kan gelmedi, karşı taraf bekareti nasıl anlıyor
Kan gelmezse karşi tarafin bilincine kalmiş. O yuzden ilişkiye giricem kan gelirse iyi gelmezse demek ki baskasiyla ilişkide olmuş kafasindaysa zorluk yaşarsiniz. Tibbi yonunu araşdirsin her şey ola bilir. Aşiri kanama da, çok çok az hafif lekelenme tarzi kanama da, hiç kanamadan da

Kan gelmezse karşi tarafin bilincine kalmiş. O yuzden ilişkiye giricem kan gelirse iyi gelmezse demek ki baskasiyla ilişkide olmuş kafasindaysa zorluk yaşarsiniz. Tibbi yonunu araşdirsin her şey ola bilir. Aşiri kanama da, çok çok az hafif lekelenme tarzi kanama da, hiç kanamadan da
Evet doğrundiyosunuz. Bunlar hep ihitmal dahilinde

Zaten endiseli birine, anladigi an aile evinin kapisina koyar demek ne kadar dogru ? Konu sahibi sizin dogrunuzu sormuyor farkindaysaniz.
Onun korkusunun nedeni söyledim. Sectigi eş ve büyük ihtimalle kendi ailesinin doğrusu da bu buraya ne yazarsa yazsın kim endişesini giderecek

O zman konu sahibesinin sorusuna yönelik verdiğinz cvpta cok gereksz olmus. Allahla bi hesaplasması yok siz en bakire benm ben ilk kocamla sevistm bide üste eski sevgilin evliyken gelir kocana söylerse ne yapacaksn gbi imalarda bulunmussunuz…
Burada evlenmeden cinsel ilişki çok basit kolay gibi aktarılıyor. Ama evlilik öncesi cinsel ilişki böylesine sıradan bir şey değil. Ben erkek olsam eşimin bana karşı dürüst olmasını beklerim evliliğe yalan vb karıştırilmamali söylemeyeceksek de yapmamaliyiz

Onun korkusunun nedeni söyledim. Sectigi eş ve büyük ihtimalle kendi ailesinin doğrusu da bu buraya ne yazarsa yazsın kim endişesini giderecek
Korkusunun nedenini biliyor zaten. Ayrica konu sahibi cinsel birliktelik yasamamis. Kan gelse de gelmese de bakire oluyor bu durumda. Yasamis da olabilirdi, kendisi esinin bakirligini anlayamayacagi icin, esin de bunu sorgulamaya hakki olmuyor. Ailenizin kapisina goturecegini biliyorsunuz, ya o kisi ortaya cikarsa demek yerine bu sekilde bir cevap verebilirsiniz.

Korkusunun nedenini biliyor zaten. Ayrica konu sahibi cinsel birliktelik yasamamis. Kan gelse de gelmese de bakire oluyor bu durumda. Ailenizin kapisina goturecegini biliyorsunuz, ya o kisi ortaya cikarsa demek yerine bu sekilde bir cevap verebilirsiniz.
Ben bu arkadaşın daha önce açtığı konuya da yorum yazdım bu konu arkadaşın ilk kez sorduğu bir şey değil. Yani bu benim ilk mesajım değil keşke önyargıli olmasaniz

Ben bu arkadaşın daha önce açtığı konuya da yorum yazdım bu konu arkadaşın ilk kez sorduğu bir şey değil. Yani bu benim ilk mesajım değil keşke önyargıli olmasaniz
Butun mesajlara bakmadim, burda gordugum uzerine yorum yapıyorum. Sanirim birbirimizi anladık. İyi gunler.

Siz böyle dediniz ya hep korkar millet kimse sevişmez artık.
Kur'an i Kerim'de Lut kavminden bahsedilir. Kabinde günah işleyenlerin helak olacağı haberi gelir Lut peygamber Cebrail aleyhisselama benim kavmimde bu günaha bulasmayanlar var onları alıp başka yere gideyim der Cebrail aleyhisselam hayır onlarda helak olacak işlenen günaha sessiz kaldıkları için der ve Lut kavmi helak olur. Ben kendi doğrumu kimsenin yorumuna müdahalede bulunmadan yazdım. Elimden geldiğince uyardım gerisi insanlara kalmış

O gün geldiğinde sırada sizde olursanız coh gülerim😂😂
Hepimiz insanız ve mutlaka hesap vereceğiz gülünecek bir şey görmedim. Ama insanlarda su var evlilik öncesi cinsel ilişki yaşamak normal denirse kimse sorun etmiyor ama yaşanmamali dendiği zaman bu kafadan çıkın öyle böyle yorumlar yapılıyor. Bu arkadaşın önceki açtığı konuları da okursanız sürekli bunu sorduğunu görürsünüz. Önyargılı olmadan önce her insanın fikrine saygı duyulmalı

Kur'an i Kerim'de Lut kavminden bahsedilir. Kabinde günah işleyenlerin helak olacağı haberi gelir Lut peygamber Cebrail aleyhisselama benim kavmimde bu günaha bulasmayanlar var onları alıp başka yere gideyim der Cebrail aleyhisselam hayır onlarda helak olacak işlenen günaha sessiz kaldıkları için der ve Lut kavmi helak olur. Ben kendi doğrumu kimsenin yorumuna müdahalede bulunmadan yazdım. Elimden geldiğince uyardım gerisi insanlara kalmış
Dini mesaj yasak ama, öyle de bir sorunumuz var. Herkes Müslüman da değil ayrıca, Müslümanın da dini nasıl ne kadar yaşayacağı kendi sorumluluğunda olan bir şey. Bu konuda kimseyi uyarmanıza lüzum bile yok, ilkokul çocuğu bile evlilik dışı cinsel ilişkinin İslam'daki hükmünü bilir, bu konu da bu telaşla açılmadı zaten. Oraya buraya haram günah yazmakla dini veya insanları korumuş olmuyorsunuz.

Güzelim dinimizi olur olmadık her yerde böyle ortaya katmayın ya. Lut kavmi eşcinsellik dolayısıyla helak edilmiştir. Bu konuyla ne alakası var?

Bende evlenmeden cinsel ilişki yaşanmasına sıcak bakmıyorum. Ancak kimsenin dinini sorgulamakta bize düşmez.

Konu sahibi de zaten ne kadar Müslümanım diye değil merak ettiği konuya dair başlık açmış. Konuda fikrimiz varsa söyleriz ha yoksa eğer çocukluğuna iner gibi kimse kimsenin dinini dinsizliğini sorgulayamaz.
Nitekim forumda din konusu da yasak.

Lut kavminin asıl helak olma sebebi tecavuzdur bildipim kadaryla.. buna seyirci kalmakta elbet ne dine ne vcdana nede ahlaka sıgmaz.. burda konuusulması gereken sey bambaska dine girmeyelim lütfen ısrarla oraya cekiyosunuz konuyu

Hepimiz insanız ve mutlaka hesap vereceğiz gülünecek bir şey görmedim. Ama insanlarda su var evlilik öncesi cinsel ilişki yaşamak normal denirse kimse sorun etmiyor ama yaşanmamali dendiği zaman bu kafadan çıkın öyle böyle yorumlar yapılıyor. Bu arkadaşın önceki açtığı konuları da okursanız sürekli bunu sorduğunu görürsünüz. Önyargılı olmadan önce her insanın fikrine saygı duyulmalı
E saygı duyun ozmn niye duymuyorsunuz

Lut kavminin asıl helak olma sebebi tecavuzdur bildipim kadaryla.. buna seyirci kalmakta elbet ne dine ne vcdana nede ahlaka sıgmaz.. burda konuusulması gereken sey bambaska dine girmeyelim lütfen ısrarla oraya cekiyosunuz konuyu
Lut kavmi eş cinsel ilişki yüzünden helak oluyor ama kissayi okursanız gunaha sessiz kaldıkları için hepsi helak oluyor. Benim görüşüm dinimle orantılı başka birinin farklı olabilir farkındaysanız siz dahil kimsenin yorumuna müdahalede bulunmadım. Bana yorum yazan sizsiniz

X