İlk gece

Ya sen iyi misin sana anlamadım mı dedim. Ne kadar manipülatif ve yaygaraclık bu.
Bana dediği şey evet böyle ihtimal var doktora git dedi. Bana bunu dedi ben bunu ona anlamadım olarak demedim bile. Ne tuhaf insanlar var dalga geçmek için geliyo burada yalan sıkıyo

Gerçekten kaldımı böyle şeyler ya çok saçma insan kendine yakışanı yapar evleniyorsunuz aloooo ??? Evlenirken bile bir güvensizlik olacaksa olmasın o evlilik inan bana boşanmak daha masraflıdır 😁 kan herkesde gelmez sebebide vajinal yapıdır bazısının zarı kalındır mesela gelmez bazısı incedir gelir vesayre bu sebepsen dolayı başını ağrıtmaya bile değmez Ben evlenmeden önce asla cinsel birliktelik yaşamadım sadece eşimle herşeyim ilkti ama bana asla gelip demedi ya sen bakiremisin yada ben kalkıpta demedim benden önce niye cinsel ilişkin oldu bu iki tarafı da yaralayacak şeyler ben bildiğim halde sormadım :)

Gerçekten kaldımı böyle şeyler ya çok saçma insan kendine yakışanı yapar evleniyorsunuz aloooo ??? Evlenirken bile bir güvensizlik olacaksa olmasın o evlilik inan bana boşanmak daha masraflıdır 😁 kan herkesde gelmez sebebide vajinal yapıdır bazısının zarı kalındır mesela gelmez bazısı incedir gelir vesayre bu sebepsen dolayı başını ağrıtmaya bile değmez Ben evlenmeden önce asla cinsel birliktelik yaşamadım sadece eşimle herşeyim ilkti ama bana asla gelip demedi ya sen bakiremisin yada ben kalkıpta demedim benden önce niye cinsel ilişkin oldu bu iki tarafı da yaralayacak şeyler ben bildiğim halde sormadım :)
Evet doğru diyorsunuz

İlk gece kan gelmeme ihtimali var mı?
Diyelim ki kan gelmedi, karşı taraf bekareti nasıl anlıyor
Öyle bir ihtimal var fakat esnek olması lazım o da nadir görülen bir durum ayrıca karşı taraf size güveniyorsa bunu dert etmeyin bence anlar bekaretinizi vajinanizın darlığından yine anlaşılır. Aynı durumu bende takıntı haline getirdim ya bir şey olduysa diye hatta aklıma saçma sapan düşünceler bile takıldı

Öyle bir ihtimal var fakat esnek olması lazım o da nadir görülen bir durum ayrıca karşı taraf size güveniyorsa bunu dert etmeyin bence anlar bekaretinizi vajinanizın darlığından yine anlaşılır. Aynı durumu bende takıntı haline getirdim ya bir şey olduysa diye hatta aklıma saçma sapan düşünceler bile takıldı
Siz neler düşndümü

Siz neler düşndümü
Ya çocukken bişey olduysa diye düsündüm anneme anlattim o da ben fark ederdim mutlaka dedi ya da sen korkup soylerdin bana dedi o sekilde içim rahatladı bide 2 sene once felan dusta vajinal bölgemi temizlerken yanlışlıkla parmağım oraya çarpmıstı o da aklima gelmisti acı da hissetmistim üstelik regl günümdeydim kanama olup olmadigini hatirlamiyorum ama bozulmaz bence bozulmasi daha farklidir diye dusunuyorum. Bence seninki de bozulmamistir en fazla zedelenmiştir o da bütünlüğunü kaybettiği anlamına gelmez çok kafana takma yinede evleneceğin kişiye bu durumu açıklasan iyi olur kanama olmazsa da doktora gidersiniz bilgi alırsınız dert etme

Ya çocukken bişey olduysa diye düsündüm anneme anlattim o da ben fark ederdim mutlaka dedi ya da sen korkup soylerdin bana dedi o sekilde içim rahatladı bide 2 sene once felan dusta vajinal bölgemi temizlerken yanlışlıkla parmağım oraya çarpmıstı o da aklima gelmisti acı da hissetmistim üstelik regl günümdeydim kanama olup olmadigini hatirlamiyorum ama bozulmaz bence bozulmasi daha farklidir diye dusunuyorum. Bence seninki de bozulmamistir en fazla zedelenmiştir o da bütünlüğunü kaybettiği anlamına gelmez çok kafana takma yinede evleneceğin kişiye bu durumu açıklasan iyi olur kanama olmazsa da doktora gidersiniz bilgi alırsınız dert etme
ben de öyle düşünüyorum. Doktora git diyenler oluyo ama doktora gitmek de şu an için bende sağlam bi psikoloji istiyo

Bende önceden o yaşadığım olaydan ötürü ertesi günü yanma falan olmuştu çok yanıyordu orası neden bilmiyorum ben o yüzden bekaretimi kaybettiğimi düşündüm. Birde bozuk para büyüklüğünde kan gelmişti olaydan 1-2 saat sonra. Peçeteye sildiğimde

Bende önceden o yaşadığım olaydan ötürü ertesi günü yanma falan olmuştu çok yanıyordu orası neden bilmiyorum ben o yüzden bekaretimi kaybettiğimi düşündüm. Birde bozuk para büyüklüğünde kan gelmişti olaydan 1-2 saat sonra. Peçeteye sildiğimde
Bozuk para gördüğümde aklıma sen geliyorsun artık

Merhaba bisey sorcam bilginiz varsa yardimci olabilirmisiniz. 1 bucuk ay once esimle ilk birlikteligimizi yasadik ondan snra adet duzenim bozuldu. 1 ayda 2 kez adet gordum. Mevsimsel mi yoksa onla bi ilgisi varmi cozemedim bilgisi olan varmi bu konuda

ben de öyle düşünüyorum. Doktora git diyenler oluyo ama doktora gitmek de şu an için bende sağlam bi psikoloji istiyo
Doktora felan gitme hiç bişey yoktur ayrica her kanama demek kizlik zarı demek değil belkide tahriş oldu vajinan o yuzden kan geldi sonucta orası hassas bir bölge öyle hemen kizlik zari bozulmaz içine tamamen bir giriş olması lazım kan gelmiş demissin bence ya zedelendi ya da tahriş oldu ondan kanadı çnku kızlık zarı tekrarlayan ilişkilerde bile bozulabilir tabi herkeste aynı olmaz bu durum

Kafana takma zedelenmiş olabilir zedelendigi için yanma olabilir tahris olduysa da yanma olur içine bir şey girmediyse kızlığın da bozulmaz

benim aklıma hiç böyle birşey gelmemişti neden bu kadar düşünüp kendi kendinizi harap ediyorsunuz. Şu insanların ters algısı korkutucu anlatımları yüzünden 1 ay vajinusmus yaşayıp kendimş harap ettim hep saçma salak anlatımlar yüzünden. Herşey akışına bırakınca oluypr zaten bu kadar kafa yormayın bendende 2 3 damla anca geldi ama bizim konumuz hiç bu olmadı

Benimde küçükken yasadiğim bir kac bisey var hani cocuklar belli bir yasa gelince cinsel eğilim ortaya cikiyo ve meraktan cinsel organiyla oynuyor bunu hemen hemen her cocuk yapmiştir bende yaptım ama o zamanlar vajina girisini felan bilmedigimden tabiki de bişey sokmadım sadece yüzeysel surtunmeler oluyordu bir de ben 7 8 yaşındayken felan bir kız vardi o benden buyuktu 15 yasinda felandi bana biseyler yaptirmaya çalişmisti gerizekali hani kendi kendime taktım bile acaba bisey oldu mu ki diye ama kanama felan olsaydı da hatirlardim ya da annem felan mutlaka fark ederdi aslında bunlar sadece takıntı olmayan şeyi kafamızda kurup duruyoruz gerek yok takma . Sende biraz benim gibi olmuşsun

X