İlk gece

Kız sen niye moderatör de dahil herkese burada dinini ve namusunu açıklama gereğinde bulunuyorsun? Kime ne yani ahahah inşallah evlendiğinde çok ezdirmezsin kendini, o hissi aldım, geliyor gelmekte olan

Bi dr um demişti sozunu hatıladıgım kadarıyla aktarayım, kızlık zarı patladıgı gibi kan gelir kan gelmeme gibi bir durum yok demişti
Siz doktorunuzu değiştirin bence Kızlık zarı diye bir şey olmadığını artık tüm doktorlar söylüyor. Sizinki şu çakma doktor olmasın, çıkmıştı en son cezaevinden.

Ben sizin troll olduğunuzu düşünmüyorum çünkü ne yazık ki bizim toplumda cinsellik ve bekaret kadına öyle bir işlenmiş, öyle bir baskı unsuru olmuş ki üstündeki kıyafetlerle yüzeysel ilişki yaşayan genç kadınların büyük çoğunluğu hem bekaret hem gebelik korkusuyla konu açıyor ve bu konuları defalarca açıyorlar zira toplum baskısı kadınlarda bekaret ve gebelik korkusu üzerine takıntı oluşturmuş.
Çevrelerindekilere soramıyorlar yaftalanmaktan korkuyorlar, bu artık öyle büyük bir korku ve takıntı haline geldi ki ülkemizde vajinismus yaşayan karınların sayısı arttı, şu tabloya bakın

Mesele evlilik öncesi cinsellik yaşayıp yaşamamak değil, 28 yaşında gencecik bir kadın olarak sizin korkularınızı dahi annenizle, varsa ablanızla, teyzenizle halanızla bile konuşamıyor olmanız çünkü anneniz teyzeniz halanız bile kızlar böyle şeyler konuşmaz ayıp, evlenince öğrenirsin diyorlar.

Kadınlar ilk gece acaba kanayacak mı ve erkeklere evlenmeden yaklaşılmaz, hepsi sizin bekaretinizi almak için bekliyor diye korkutulduklarından hem psikolojik olarak etkileniyor hem de kendini öyle bir sıkıyor ki %75’e varan vajinismus kabusuyla karşı karşıya kalıyor, sevdiği adama dokunamıyor bile, kapkaranlık odada kendi vücudunu göstermeden çünkü vücudundan utanıp saklaması da öğretildiği için ne olduğunu anlayamadığı bir şeyler yaşıyor.

Kendinizden utanmayın, bekareti kafanıza takmayın, sizi bunlarla ezmelerine izin vermeyin ve ileride evlatlarınızı kendi yaşadığınız baskı ve korkularla büyütmeyin.

Bozulmamışsınızdır hanımefendi, son kullanma tarihinize daha vardır endişelenmeyin. Ekşi ekşi falan kokmuyorsanız, tadınız bir garip değilse yenirsiniz bence hâlâ... La havle vela kuvvete ya.

Ve inanın bana troll diyenler için söylüyorum dün bir kullanıcı benden fotoğrafını at ben bir kontrol edeyim ben anlarım dedi. Sen erkeksin dediğimde de bana yanıt vermedi.
Esas bu kullanıcılar troll
Size bunu kim yazdı? Özel mesajı silmediyseniz lütfen o özel mesajı altındaki şikayet et butonuna basarak rapor edin inceleyelim.
Kimseye fotoğraf atma zorunluluğunuz yok, troll olsanız dahi bunun tespitini site yönetiminden başka kimse yapamaz, böyle bir hakları yok, kaldı ki site yönetimi de sizden fotoğraf istemez.

Hangi kafalardan ? İnsanların hayata bakış açıları birbirinden farklı oluyor. Onu da geçtim zina 7 büyük günahtan biri bu bile beni bu kafada tutmaya yetiyor.
Bağnaz cagdisi kalmis yobaz kadalardan. Kocası alırmışta anasının evine bırakırmis. Hayvan değiliz, eşya değiliz, insanız biz. Ordan oraya bırakılan cöp torbasi muamelesi görmeyi bizler reddedeli çok oldu. Herkes kendi değerini kendi belirler. Sizin ki o kadarsa benim yapacağım bisey yok.

kızın olduğu için bi mutlu oldum ben, şu görüşlerine bakarak mükemmel bi anne olduğunu söyleyebilirim. Allah çağ dışı, aptal zihniyetlerin değil de senin gibi bilinçli annelerin sayısını arttırsın

İlk gece eğer kan gelmezse karşı taraf bekareti zar patlama sesinden anlar. Pup diye bir ses çıkıyor sonra patlayan zardan dışarı doğru bir hava çıkışı oluyor. Karşı taraf penisinde hafif bir serinlik hisseder kanıtlarsınız bakire olduğunuzu merak etmeyin

Nanelimiymiş hava

Bu gerçek mi ya

Bu dalga geçenlere özellikle söylemek istiyorum.
Karşınızdaki de sizin gibi bir kadın.
Bilmeyen ama öğrenmek isteyen
Korkan ama neyden korktuğunu bilmeyen
İlk gecesinde ne yaşayacağını bilmeyen
Lütfen dalga geçenler, konu dışı yazanlar.. yazmayın

şikayet ettim size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…