İlk gece

valla sabrını takdir ediyorum, ben böyleyim

Ben erkek o kanamayı nasıl görüyor onu anlayamıyorum açıkçası o aşamada

Konuyla.alakam.olmasa ds kan gelmeme ihtimali olduğunu okumuştum.. tabi çok.net doktorlar bilir bunu
Ayrica siz kendinizden eminseniz karşı tarafi cok da iplemeyin

Benim zamanında basımdan bi iş geçmişti umarım o bulasan kan bekaret kanı değildir
Daha önce cinsel birleşme yaşayıp yaşamadığınız anlaşılır merak etmeyin. Ayrıca bu kadar kan görmek isteyen bir adamla evlenme isteğinizi anlayamadım şahsen. Daha önce yaşadığınız şey bir cinsel ilişki değil.

Erkek bunu nasıl anlıyor? Daha önce cinsel birleşme yaşanıp yaşanmadığını acaba..
Kan görme isteği var mı acıkcası bilmiyorum ama ben ona cimsel birliltelik yasamadıgımı söyledıgım ıcın bana hanı yasamamıstkn demesınden korkuyorm sadece

E yasadın mı? Cinsel birleşme oldu mu?

Anlamıyor.

Hayır cinsel birleşme olmadı
Bak ozmn tane tane anlatıyorm iyi dinle.
Kanama olmasa bile seni doktora götürse bile o adam doktor daha önce cinsel birleşme olmadıgını anlar ordaki zedelenmiş dokudan birleşmenin yeni oldugu anlasılır mantıken

Ama o adam kanı görmedi diye sana böyle bsey yaparsa doktora gittkten sonra bosayacagını söyle ve boşa o adamı anladnmı? Sana bunun için böyle bsey yapacak potansiyelide varsa evlenme cünkü sözün net yapmadım dediysen yapmamıssındır..
sen bu kdr cekinirken bu adam sana herseyi yaptırır kendine herseyi hak görür yapma sunu

Ne kadar şanslısınız
Bak karşındaki sana güvenmiyorsa yapacağın hiiiiç bir şey yok ama yok diyorsan ki bana inanmasana ben onu seviyorum vs.en temizi al eşini yanına ben korkuyorum de bir kadındoğumcuya gidip muayene olalım o söylesin olur ki şöyle olur böyle olur senin içine şüphe düşer… ben rahatsız olurum de.. zaten bir deneme yapmışsınız onu da bahane sür hatta doktoru da o bulsun yada dilediği varsa ona gidin… şimdi buraya kadar yazdıklarım senin elinden gelenler buradan sonra iki seçenek var ya derki tamam gidelim gider muayene olursun olur biter sonuçta kendin neyin ne olduğunu biliyorsun.. ama adamsa derki saçmalama ne doktoru ne gerek var ben sana inanıyorum der buna onun tercihi ve böylelikle bu sıkıntı ortadan kalkar yollar sonra bile kimse kimseye neden demez.ben ikinciyi demesinden yanayım ama oda onun adamlığı.sende boluna endişelisin bence bu kadar kolay bir alternatif varken

O zaman nasıl anladığını bilmenize gerek yok. Sevistiginiz zaman anlarsınız nasıl anladığını. Bu kadar hesap kitap yapmayın. Alt tarafı sevdiginiz adamla evlenip sevişeceksiniz.
Onu çok seviyorum sadece ilk gecemde kan gelmezse bunu sorun etmesinden korkuyorum işte sanırım bu yüzden bunkadar çok kafama taktım

Daha önce cinsel ilişkim olmadı konuşmasını nasıl yapıyorsunuz ya? Hani konu oraya nasıl geliyor? Neden böyle bir şeyi söyleme ihtiyacı duyuyorsunuz mesela? Adama ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…