İlk gece

Dygdyg11

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
71
9
29
Özel bir soru olacak k.bakmayın ama tanıdığım birine soramam bunu. Ben daha önce jinekolojik muayeneye gittiğimde doktor kızlık zarımın biraz kalın olduğunu ama ilişkiye girmeye engel olmadığını söylemişti. Yeni evli sayılırız ilk zamanlar ilişkiye girmekte zorlandık, olmadı sonraki denemelerde oldu fakat bende öyle ciddi bir kanama durumu olmadı yani peçeteye leke tarzında belli belirsiz bir şey geldi. Sormak istediğim daha önce bu durumu yaşayan oldu mu normal midir bu yoksa acaba bende yırtılma olayı tam olmadı mı yani ilişki gerçekleşti ancak zar kalın diye tam olmadı mı acaba kafama taktım bunu.

Tam birliktelik yaşadıysanız her şey yolundadır. Benim de ertesi gün peçeteye belli belirsiz bir pembelik gelmişti sadece, bitmiş gitmiş, kalın olması çok kanayacağı anlamına gelmez, kılcal damar dokusu azsa kanama az olur ya da hiç olmaz. Geçmiş olsun, atlatmışsınız, evliliğinizin keyfini sürmeye odaklanın

Anladım teşekkür ederim. Ne bileyim ben de normal kanama olayı beklediğim için öyle olunca şaşırdım biraz
Adet mi oldunuz da normal kanama beklediniz? Olması gereken zaten pembe bir iki damla. Ve hatta eğer kendini hiç kasmadiysan , gayet rahatsan kanama vs de olmaz. Pek çok uzmanın dediği ve benim kendi yaşadığım da buydu.
O anlatılan gerdek hikayelerindeki foşur foşur kanlar kendine dokunmadan , hiç cilvelesmeden , ilişki nedir bilmeden , belki çekim bile hissetmediği insanla pat diye evlenip evlendiği hayvanın pata küte girismesiyle olan zedelenmelerin eseri.
Tutup da cidden bunu mu düşündünüz?

kimisinde esnek zar oluyor normal takma kafaya bu kadar kocan takmıyorsa senlik bir sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…