İlk gece

Dygdyg11

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
71
9
29
Özel bir soru olacak k.bakmayın ama tanıdığım birine soramam bunu. Ben daha önce jinekolojik muayeneye gittiğimde doktor kızlık zarımın biraz kalın olduğunu ama ilişkiye girmeye engel olmadığını söylemişti. Yeni evli sayılırız ilk zamanlar ilişkiye girmekte zorlandık, olmadı sonraki denemelerde oldu fakat bende öyle ciddi bir kanama durumu olmadı yani peçeteye leke tarzında belli belirsiz bir şey geldi. Sormak istediğim daha önce bu durumu yaşayan oldu mu normal midir bu yoksa acaba bende yırtılma olayı tam olmadı mı yani ilişki gerçekleşti ancak zar kalın diye tam olmadı mı acaba kafama taktım bunu.

olmadı sonraki denemelerde oldu fakat bende öyle ciddi bir kanama durumu olmadı yani peçeteye leke tarzında belli belirsiz bir şey geldi. Sormak istediğim daha önce bu durumu yaşayan oldu mu normal midir
Nesi anormal olacak ki? Neyine taktınız tam olarak anlamadım.
İliskiye girmissiniz daha ne?

Hymen illaki kanamak zorunda değildir. Çoğunlukla kanama ilişki için geçerli ıslaklığın sağlanmaması, kadının kendisi çok kasması, erkeğin gereken özeni göstermemesi, fizyolojik yatkınlık vb. sebeplerden meydana gelir. Kafanıza takmayın gayet normal.

Foşur foşur dereler akmak zorunda değil zaten.

İlişkiye giriyormuşsunuz işte kafanızı takacak sorun nerde ki?

Nesi anormal olacak ki? Neyine taktınız tam olarak anlamadım.
İliskiye girmissiniz daha ne?
Kanamanın yok denecek kadar olmasına takıldım. Yani leke şeklinde olması normal midir yoksa dediğim gibi zarın biraz kalın olmasından dolayı yırtılma tam olmadı mı acaba? Benzer durumu yaşayanlar olmuşsa diye sormak istedim

Anladım teşekkür ederim. Ne bileyim ben de normal kanama olayı beklediğim için öyle olunca şaşırdım biraz

Bende de belli belirsiz az lekelenme oldu o kadar. Zaten şırıl şırıl akan bir kan varsa ciddi zedelenme yaşamışsınız demektir. İlişkiye girmişsiniz artık zara ne olduğunu bosverin ne yapacaksınız

Eşinizle birlikte jinekoloğa gidin, duysun da rahatlasın, zarınısın 'kalın' olduğunu... Hani önceden de gitmişsiniz ya şimdi de gidersiniz :)
Eşim istediği için gitmedim ilişkiye giremediğimiz için gittim hani bazen kadınlarda oluyor ya et parçası falan engelliyor o bakımdan yani gidip muayene olmak istedim. Bunu farklı yerlere çekmeyin hemen anlayacak kadar kapasiteniz vardır umarım...

Valla ilişkiye giremiyoruz diye doktora gidersen muayene edip söyler sana da çok takılma boş yorumlarını da kendine sakla
Ben iliskiye gireli 12 sene oldu. Zar mar kalmadi. Istedigim yerede yorum yaparim sizi ilgilendirmez ben arkadasin yorumuna güldüm ona cevap verdim üstünüze alinmaniza gerek yok.

Ne fark eder?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…