İlk defa böyle bir şey yaşıyorum yardımınıza çok ama çok ihtiyacım var...

Kafasi Karisik Birisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
23
11
29
Bir kaç defa konu açmıştım aslında ama uzun olmasın diye doğru düzgün anlatmadan bir şeyler sordum. Biraz uzun olacak ama lütfen yardımınıza ihtiyacım var.
İkimiz farklı şehirlerdeyiz. Beni arkdasımın paylaştığı hikayede gormus ve tanışmak istemiş. Bir yıl boyunca uğraştı hep reddettim. Bu sene bir şans verdim ve konuşmaya başladık. Dış görünüşü pek hoşuma gitmedi ve ben olumsuz bakiyordum. Daha sonra ilk bulusmamızı gerceklestirdik. Olumsuz dusuncem yerini karasizliga birakti. Fotoğraflardan biraz daha iyiydi ama yine de her insanın bir tipi olur benim düşündüğüm gibi değildi. Ama bana sempatik ve karakterli biri geldi ve 1 aydır konuşuyoruz daha gerçekten de çok karakterli biri ve konuşması çok güzel. Ayrica bu zamana kimseyle bu kadar fazla konusmamistim. Benim icin bir ilk. Ona mesajlarda onun gibi bir şeyler hissetmedigimi söyledim ve bunu anlayışla karşıladı hemen bir şey hissetmememin normal olduğunu 2 3 ay bekleyeceğini ve uzakta olduğumuz için bir etkilesimin olmamasının çok doğal olduğunu söyledi ve bana da mantıklı geldi. Biz bu 1 ay içinde çok görüşemedik sadece 2 defa görüştük aslinda 2. Bulusmada bitirmeyi düşünüyordum ama bunu düşündükçe istemsizce gözlerimden yaş geliyor agliyorum üzülüyorum. Ve bitiremedim. Onunla çok iyi anlasiyoruz eğlenceli bir sohbeti de var ama hislerimi bende tam olarak anlayamıyorum. Bana değer veriyor sabırlı anlayışlı başkası olsa ona yaptiklarimi yapsam 1 dk bile durmazdi. Bazen ona karşı bir şeyler hissetmeye başlamış gibi oluyorum bazende hiç istemiyorum soğuyorum. Birde bulusmalarda hic heyecanlanmiyorum cok rahat oluyorum. Hafta sonu bir daha buluscaz. Ama vakitte çok ilerlemeden karar vermek istiyorum artık. Onu gerçekten üzmek istemiyorum. Anlayacaginiz ne yapacağımı ne hissettiğimi bilemiyorum 😔

Sen onu sevgili gözüyle sevmemişsin. Bu hikaye bana çok tanıdık geldi ve o zaman arkadaşımın bana söylediği şey beni etkilemişti. Şöyle düşün karşındaki insan senin hem karakterini hem dış görünüşünü sevmiş. Ya sen? Eksiksin bu ilişkide ve bu yüzden daha ilk birkaç buluşmanızda böyle duygular içerisindeysen bu doldurulamamış. Eğer istemediğin bir ilişkiye sırf karşındaki çok karakterli diye devam edersen yine duyguların bir yerden sonra karşı koyacaktır. Bence kendine ve karşındakine ilerlerse duygularını bastırarak ilişkin, ağır hasarlar verirsin. Güzel bir üslupla ayrıl bence. Ben her zaman karakterin her şey olduğunu zannederdim ama insan fiziksel olarak da sevebilecği birini istiyor. Eğer ayrılırsan ilişki konusunda ilk kendi duygularına açık olmayı unutma kendini tam hissettiğin bir ilişkin olsun 😊

Bir kaç defa konu açmıştım aslında ama uzun olmasın diye doğru düzgün anlatmadan bir şeyler sordum. Biraz uzun olacak ama lütfen yardımınıza ihtiyacım var.
İkimiz farklı şehirlerdeyiz. Beni arkdasımın paylaştığı hikayede gormus ve tanışmak istemiş. Bir yıl boyunca uğraştı hep reddettim. Bu sene bir şans verdim ve konuşmaya başladık. Dış görünüşü pek hoşuma gitmedi ve ben olumsuz bakiyordum. Daha sonra ilk bulusmamızı gerceklestirdik. Olumsuz dusuncem yerini karasizliga birakti. Fotoğraflardan biraz daha iyiydi ama yine de her insanın bir tipi olur benim düşündüğüm gibi değildi. Ama bana sempatik ve karakterli biri geldi ve 1 aydır konuşuyoruz daha gerçekten de çok karakterli biri ve konuşması çok güzel. Ayrica bu zamana kimseyle bu kadar fazla konusmamistim. Benim icin bir ilk. Ona mesajlarda onun gibi bir şeyler hissetmedigimi söyledim ve bunu anlayışla karşıladı hemen bir şey hissetmememin normal olduğunu 2 3 ay bekleyeceğini ve uzakta olduğumuz için bir etkilesimin olmamasının çok doğal olduğunu söyledi ve bana da mantıklı geldi. Biz bu 1 ay içinde çok görüşemedik sadece 2 defa görüştük aslinda 2. Bulusmada bitirmeyi düşünüyordum ama bunu düşündükçe istemsizce gözlerimden yaş geliyor agliyorum üzülüyorum. Ve bitiremedim. Onunla çok iyi anlasiyoruz eğlenceli bir sohbeti de var ama hislerimi bende tam olarak anlayamıyorum. Bana değer veriyor sabırlı anlayışlı başkası olsa ona yaptiklarimi yapsam 1 dk bile durmazdi. Bazen ona karşı bir şeyler hissetmeye başlamış gibi oluyorum bazende hiç istemiyorum soğuyorum. Birde bulusmalarda hic heyecanlanmiyorum cok rahat oluyorum. Hafta sonu bir daha buluscaz. Ama vakitte çok ilerlemeden karar vermek istiyorum artık. Onu gerçekten üzmek istemiyorum. Anlayacaginiz ne yapacağımı ne hissettiğimi bilemiyorum 😔
Bir de söylemeyi unutmuşum bulustuktan sonra eve geldiğimde yüzümde saçma bir gülme oluyor. Kimle konuşsam gülüyorum bu niye oluyor sizce?

Kendi içinde yaşıyorsun yıllardır kendini tanıyorsun ama senin duygularını bizim çözmemizi bekliyorsun bu çok saçma. Şimdi biz sana “aşık olmuşsun” desek aşık olmadım biliyorum diyeceksin. Adamdan hoşlanmıyorsun desek “aslıda tam olarak hoşlanmıyor değilim” diyeceksin. Gerçekten bundan daha saçma çok az konu gördüm. Senin çözemediğin duyguları seni hiç tanımayan biz mi çözeceğiz

Kendi içinde yaşıyorsun yıllardır kendini tanıyorsun ama senin duygularını bizim çözmemizi bekliyorsun bu çok saçma. Şimdi biz sana “aşık olmuşsun” desek aşık olmadım biliyorum diyeceksin. Adamdan hoşlanmıyorsun desek “aslıda tam olarak hoşlanmıyor değilim” diyeceksin. Gerçekten bundan daha saçma çok az konu gördüm. Senin çözemediğin duyguları seni hiç tanımayan biz mi çözeceğiz
Benim gibi böyle bir durum yaşayan vardir illaki onlardan fikir almak için yazdım aslında tabi bu da sizin düşünceniz saygi duyarım

Hepimizde vajina var ve ve erkeklerde de penis var hepimiz ilişkiye giriyoruz ama kimisi zevk alıyor kimisi acı çekiyor, kimisinin uzun sürüyor kimisinin kısa sürüyor. Yani olaylar tamamen aynı bile olsa yaşadıklarımız tamamen aynı bile olsa hisler kişiye özeldir. Aynı durumu yaşayan tabiki milyon tane insan vardır ama herkesin yaşadığı tecrübesi farklıdır, hisler aynı olamaz. Burdan ancak sohbet edersin insanlarla bir sonuca varamazsın

Bende çok benzerini yaşadım eşimle görücü usulü tanıştık fotoğrafta pek beğenmemiştim ama sonra annemleri kıramayıp görüşmeyi kabul ettim ve ilk geldiği anda bsyler oldu içimde ona rahmen yine istemedim aradan 2 qy geçti ve ben onu sosyal medya dan ekledim geri sildim ama o onu görmüş ve msj yazdı konuşmaya başladık hemen aşık olamazdım zaten nişanlandık ve 5 ay nişanlı kalıp evlendik o biliyordu zaten hemen aşık olamayacağımı o öyle şeyler yaptı ki aşık etti beni kendine ve şuan 2 yıllık evliyiz ve ayrıca onu çok seviyorum dış görünüş sizi mutlu etmez önemli olan iç güzelliktir bunu unutma sana değer veriyorsa tutun

X