Aşılama İlk defa aşılama yaptırıp hamile kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Dogru soyluyosun ama iste beklentimiz olunca boyle oluyoruz neyse yapacak biseyimiz yok rabbim hepimize nasip eder biran once insallh
Insallah ya ben bu ay biseyi kafama takmiycam esime de soyledim bebek konusunda bu ay takmayalim kafamiza diye sadece kendimiz,icin olsun bu ay dedik. Oyle yola devam yetti canıma ya gelmiyorsa gelmiyordur🤣🤣🤣obur ay bir daha asilama yaptircaz insallah

canım peki sende hiç belirti olmuş muydu ne bilim ilk yapıldığından bugüne kadar ağrın falan var mıydı
Bircok belirti yasadim kuzum valaha dun hepsi aniden gitti
●kasik agrisi
●bel agrisi
●tuzlu seyler cok istiyordum ozellikle domates tuzlayip yiyordum
●gogus hasssasiyeti
●mide eksimesi
●yorgunluk

Bircok belirti yasadim kuzum valaha dun hepsi aniden gitti
●kasik agrisi
●bel agrisi
●tuzlu seyler cok istiyordum ozellikle domates tuzlayip yiyordum
●gogus hasssasiyeti
●mide eksimesi
●yorgunluk
korkuyorummmmmm çoğu bende de var benimki de tutmazsa doktor ikinciyi denemeden tüp bebeğe geçelim dedi o yüzden bunun tutmasını o kadar çok istiyorum ki

Fsh dusmez mi peki ya
canım doktor harici bitkisel yöntemlerle düşer diyolar ama doktor şöyle yaparsan düşer falan hiçbişe demedi bi yol göstermeden aşılamaya başlattı olmazsa ikinci aşılama zamn kaybı olur direk tüp bebeğe geçeriz dedi çünkü bu değerim daha da artarsa menopoza giriyormuşsun tabi o zamn hiçbir yolla hamile kalamıyormuşuz

canım doktor harici bitkisel yöntemlerle düşer diyolar ama doktor şöyle yaparsan düşer falan hiçbişe demedi bi yol göstermeden aşılamaya başlattı olmazsa ikinci aşılama zamn kaybı olur direk tüp bebeğe geçeriz dedi çünkü bu değerim daha da artarsa menopoza giriyormuşsun tabi o zamn hiçbir yolla hamile kalamıyormuşuz
Aahhh nedir ya bunlar allah en kisa zamanda birer tane saglikli bebel versin bize de

Arkandayim 🤣 uzuluyoruz ister istemez avazin ciktigi kadar agla ama sonra şöyle düşün AGLASAM ISYAN ETMIS OLUYORUM .AGLAYINCA CUNKU NEDEEENNNN BEEEENNNN DIYE HAYKIRASIMIZ GELIYOR. SONUCTA AGLASAK DA HERSEY YOLUNA GIRICEK MI ? HAYIR. KENDIMIZI YIRTSAKDA GELMIYORSA GELMEZ . HOPLASAN DA ZOPLASAN DA SENIN NASIBINSE SENINLE KALIR 😘🤣
rahim filmi çektiriniz mi aşılama öncesinde

X