ilk aşkını unutamayanlar

ablam kendi kendime gelin güvey mı olacaktım bana birşey söylemedi ki neden bekleyecektim ki önemli olan bensem bana söylemesi gerekmezmiydi ?

Bence siz eşinizi sevmiyorsunuz. Baştan beri de hiç sevmemişsiniz.

Sorun eski aşklar, eski sözlüler vs. değil. Bizzat sizsiniz. Bu evliliği neden yaptınız zoraki mi oldu? Kurtulmak mi istediniz evinizden?
evet sorun bende biraz o da var ama eşime aşık olmuştum ilk başta o da bir gerçek yani eşimi sevmiyorum denemez

evet sorun bende biraz o da var ama eşime aşık olmuştum ilk başta o da bir gerçek yani eşimi sevmiyorum denemez

İlk zaman için yani. Şu anda bu adamı sevmemenizden daha normal bir şey yok. Hatta seviyorsanız garip. Şiddet, aldatma olan bir evlilik olamaz. Boşluktan ilk aşkınızla olsa nasıl olurdu diye merak duyuyorsunuz.

İlk zaman için yani. Şu anda bu adamı sevmemenizden daha normal bir şey yok. Hatta seviyorsanız garip. Şiddet, aldatma olan bir evlilik olamaz. Boşluktan ilk aşkınızla olsa nasıl olurdu diye merak duyuyorsunuz.
oda doğru tabi .artık şiddet yok elhamdülillah dersini verdim akıllandı çok şükür

Bence burada kimse kolay kolay ilk aşkımı unutamadım diyemez evlenip barkandiktan sonra :)

Seninki ilk aşk bile değil ki. Hiç birşey yaşanmamis. En fazla hayranlık. Evliliginde mutlu degil misin? Bana kalirsa onu sen bir "kurtarıcı" olarak hayal etmişsin ve bu yüzden aklın onda. Yani onu "o" oldugu icin istemiyorsun, herhangi başka biri de olabilirdi

evet adı olmayan bir duygu ilk aşk bile değil çünkü hiç birşey yaşanmadı hep kendi içimde yaşadım o duyguyu sevilmek istedim hep birileri beni çok sevsin istedim

ablam kendi kendime gelin güvey mı olacaktım bana birşey söylemedi ki neden bekleyecektim ki önemli olan bensem bana söylemesi gerekmezmiydi ?
Boş ver kardeşim şimdi eskiye dönemezsin haklı olsan ne olmasan ne geçmişe takılma ki bende çok takılırım ama olan olmuş değiştiremezsin

akraba olduğunu duyunca bir ürperdim.hiç bana göre işler değil.madem bu kadar saplantılısınız niye evlenip bir adamı böyle yalan bir hayata mahkum ettiniz?

Akraba kismindan sonrasini okumadim. Gerek duymadim.
Bizde sizin bunu bize belirtmenize gerek duymuyoruz. Ama siz konunun hemen altına yazmışsınız. Maksat show biraz saygılı olun ya. Kimse siz egonuzu üstünden tatmin edin diye dert anlatmıyor burda. Her konunun altında mutlaka bi tane sizinki gibi küçümser yorum. Sözüm size ve sizin gibi kendini bişey sanıp diğerlerini ötekileştirenlere

ben cevap bile verme gereği duymuyorum böyle yazanlara umarım anlıyordur ...

akraba olduğunu duyunca bir ürperdim.hiç bana göre işler değil.madem bu kadar saplantılısınız niye evlenip bir adamı böyle yalan bir hayata mahkum ettiniz?
gönüle akraba bu sevme deyine ce oluyor mu o kadar basit mi acaba ?
çünkü eşime aşık tım evlenirken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…