ilk aşkını unutamayanlar

eski de kaldı canım onlar korkudan birşey yapamıyor artık düzeldi inaması güöç ama iyi artık çok şükür

sağol canım bakalım nasip hayat ne getirecek önümüze ama olabilmr ihtimali yok o da evli ve eşi hamile

Bence esinizi sevmiyorsunuz, mutlu bir evliliginiz yok ve bu nedenle eskiyi saplanti haline getirmissiniz.

Insan yillardir yuzunu gormedigi, sesini duymadigi birine yillarca bu derece guclu duygular bedeleyebilir mi ya?

Fazla arabesk.

acaba gercek aski yasamadiniz da o yuzden mi platonigi gercek sanmaya devam ediyorsunuz?

bana cok mantikli gelmedi cunku,
o yaslarda cok romantik platonik takilmak falan da,
bu yaslarda,
esin varken, dokunup sevisirken, cocuk yaparken, ... platonige takili kalmak gercekdisi

Bence esinizi sevmiyorsunuz, mutlu bir evliliginiz yok ve bu nedenle eskiyi saplanti haline getirmissiniz.

Insan yillardir yuzunu gormedigi, sesini duymadigi birine yillarca bu derece guclu duygular bedeleyebilir mi ya?

Fazla arabesk.
mutsuzluktan sığındım limanındır belki de hayallerimde mutlu olmaya çalışmamdan olsa gerek ama yeneceğim unutacağım inşaAllah .şaka gibi değil mi ama gerçek maalesef

haklısın datene dokunuyor bunlar cana değil

mutsuzluktan sığındım limanındır belki de hayallerimde mutlu olmaya çalışmamdan olsa gerek ama yeneceğim unutacağım inşaAllah .şaka gibi değil mi ama gerçek maalesef

Bu konuda her sey sizin elinizde. Birakin farkli limanlara siginmayi. Limaniniz belli, onu guzellestirmeye calisin.

"Beni seven 30 yaşına kadar beni bekler!" Şair burda ne demek istamiş acaba?? Siz başkasıyla evlendiniz diye evlendikten sonra mı demiş bunu?

Madem o kadar seviyordun niye evlendin güzel kardeşim adam beklesin demis beklememissin şimdi artık geçmişi dusunmeyi bırakında eşinize ve çocuğunuza bakın o da evlenmis cocugu olcakmis coktan kapanmis bi konu

Herşey nasip kısmet, ben bu konularda kaderciyim biraz, fakat şu da var ki, platonik aşkınız hislerinizi öğrendikten sonra en azından size karşı hisleri var ise konuşmayı deneyebilirdi diye düşünüyorum, Beni seven 30 yaşına kadar beni bekler cümlesini çok egoist buldum, kendisini bir halt zannediyordu herhalde

Akrabadan sonrasını okumaya ben de tenezzül etmedim fakat şunj söyliym. Şu an mutsuzsunuz.bu mutsuzluğu geçmişte içinizde kaldığınızı zannettiğiniz kişiye bağlıyprsunuz.başla bi aşk aramadan su anki mutsuzluğunuzu çözün bence. Akrabadan da aşk olmaz bacım erkek mı kalmadı.mide bulandırmayın

Bence siz evliliginizde mutlu değilsiniz, muhtemelen de severek evlenmemissiniz. Simdi de eskiden öyle aşık olduydum diye o aşk duygusuna tutunmaya calisiyor, bu sekilde mutsuzlugunuzu bastırıyorsunuz. Yoksa kimse 13 14 yasinda asik oldugu insani dusunup dusunup iclenmez. Koskoca kadinsiniz cocugunuz da var. Mutsuzsaniz ayrilin.

"Beni seven 30 yaşına kadar beni bekler!" Şair burda ne demek istamiş acaba?? Siz başkasıyla evlendiniz diye evlendikten sonra mı demiş bunu?
yok ben daha bekarken ortaya bir hipotez atmıştı şair :)sonra da başkasıyla evlendi afedersin bende o evlenince mal mal bakacaktım kendi kendime beklediğim için :)

aynen canım o yüzden totosu kalkmış öğrenince yoksa o lafı edemezdi nasıl olsa 7 yıldır seviyor 7 yıl daha beklerim sanmıştı akıllım .gerçekleri görme vaktim gelmiiş geçiyor bana bir akıl lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…