ilişkiye girip girmediğimi anlayamıyorum

papatya12a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
61
33
kızlar komik gelmesin lütfen ama sevgilimle ilişkiye girip girmediğimizi anlamıyorum o da ben gibi daha önce hiç denememiş çok afedersiniz bi yere sokmaya çalışıyor ama nereye sokmaya çalışıyor anlamıyorum
ilk defa denedik dün birşeye girip çıktığını hissetmedim,ara sıra zevk aldım ama o da giremiyorum diyor. Kanda gelmedi.Kendimi kasma gibi bi durumda yok sıkmıyorum da nereye girmesi gerektiğini bilmiyorum o da bilmiyor bide bana vajinismus musun dedi kendisi bilmiyor ki nasıl öğrenicem ya

Zaten toplasan 2 delik var biri makat biri vajina. Ittirince gidiyor zaten. Girmiyosa delik degildir. Kayganlastirici kullanin

Nasıl anlamıyon ay

Kaç yaşındasınız?

Kaç yaşındasınız? Yeterli kayganlık sağlanıyor mu? Sevgilinizin penisi tam kalkıyor mu mesela? Kalkmadan girmez zaten istediği kadar sokmaya calıssın. Ay kendimi bi garip hissettim tövbe yarabbim
Çocuk gördügüne giremeyip bir de vajinusmus musun diye sormuş,konu sahibi kalkmıyor mu acaba derse kaldıramazsan kaldırırlar gülüm diyebilir..

Çocuk nereye sokacağını bulamayınca "ulan zaten rezil oldum bari kıza yükleneyim" demiş, vajinismus musun diye sana atarlanıyor ille bir araya gelecekseniz de başka aktiviteler yapın sinemaya tiyatroya falan gidin kuzum. Belki o süreçte nasıl yapılacağını öğrenir oğlan

Zaten iki tane delik var, popo deligiyle vajinayı ayrıt edemiyorsa zaten göz doktoruna gitsin. Işıkları kapatmayın. Pozisyon değiştirin görsün, girsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…