Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İlişkiye girdikten sonra göğüs büyüyor mu ?

Ekindamla

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
99
1
Arkadaşlar bugün bir arkadaşım ilişkiye girdikten sonra göğüslerin büyüdüğünü söyledi.Daha önce ne ilişkiye girdim ne de böyle birşey duydum o yüzden doğruluk payı var mı bilmiyorum.Göğüslerim biraz küçük ve bunu duyunca çok mutlu oldum.Arkadaşım doğru mu söylemişohaoldumsmile

çokkkkk komik kesinlikle.... farkındaysan burda yüzlerce evli kadın gögüs büyütme yöntemleri arıyor.Böyle mantıksız birşeye sakın inanıpta sevgili arama , neden bunu söyledim bunu duyunca çok mutlu oldum demişsin:)çok güldüm ya olaki gerçek olsa demek ki bekar kızlarda ilişki patlaması yaşanacak hepten ahlak çöküntüsü olcak amannn haaa...

töbe yarabbiiiiiii sempatiksalakcinni
he arkadasim öyleymis
ama birsürü evli kadin sirf pamela anderson olmak icin silikon taktiriyo biliyo musun sempatiksalakcinni
ne yalan söyliyim hic iyi kokular gelmiyo burnuma
paranoyak mi oldum ne sempatiksalakcinni

hmm.. dogru soylemis kocaman oluyor:roflol:
arkadasiniza oyle gelmis heralde,yok oyle bisey..

Son düzenleme:

evet canım ben de duymuştum öyleymiş boshayallersmile hatta bi arkadaşımın üç beden birden büyümüştü şeyden sonra :lepi: eee ne zaman hayırlısıyla? bizi de haberdar edersin sonuçlardan demi!
bu arada kaç beden cnm seninkiler? şeyden önce ölçüsünü almayı unutma sakın sonra bize aradaki farkı yazarsın. yerimseniben

cnm ilişki sırasında kan dolaşımının artmasıyla dolgunlaşabilir ammaa velakin bu kalıcı değildir ilişki bittikten 1 saat içinde kan dolaşımının normale dönmesiyle göğüsler eski haline gelir ...:))

ay siz şakamısınız diğeride onu desteklemiş
bi arada erkek eli deyince göğüs büyüyomus dogrumu diye bi topik vardı

:roflol: hiç güleceğim yoktu ya böyle saçma şeylere nasıl inanırsınız hala anlamıyorum hadi öyle bişey var diyelim nasıl olacak şimdi sırf göğüsleri büyütüyor diye kalkıp ilişkiyemi gireceksiniz çok saçma ya biraz mantıklı olmaya davet ediyorum !!!

Pardon ama gülünicek birsey yok iliskiye girdikten sonra hormonda bazi degisiklikler oluyo ve azda olsa büyüyo ama abarticak sekilde degil...

sempatiksalakcinni

Büyüsünler diye bi onu yapmadığım kaldı sırnaşık şey

"Erkek eli değince büyüyor" diyenlerden sonra bir komik soru daha -tatlicadiarzu-
neymiş bu cinsellik,neymiş bu erkek eli yahu...
ilişkiye girmek göğüs büyütmez canım mantık olarakta böyle...
ancak o erkek eli dediğiniz şey çok ellerse büyüyebilir.. ( bizim yaptığımız masajlar misali )
yani keramet erkekte değil tatlım

keramet erkekte değil lafı iyiymiş:))))

ya niye alay ettiniz ki ? Ben 17 yaşındayım daha önce ne cinsellik yaşadım ne başka birşey bunları bilmemem gayet normal

Sorry ben yalnis anladim =) Bosver evlenince görürsün dedigim gibi bak benim halamin gögüsleride baya kücüktü evlenmeden önce ve evlendikten sonra büyüdüler buda Hormonlar yüzünden anlata bildim mi??...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…