İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Korunmuyorsaniz gebelik ihtimali yuksek

İnşallah canım moralim bozuktu kafamı dinlemek istedim bir kaç gün yeni gelişmeler var mı ?
Valla kuzum dune kadar cok umutsuzdum bugun sabah test yaptim incecik bi cizgi cikti yine umutlandim belim agriyor bide sende ne var ne yok

Valla kuzum dune kadar cok umutsuzdum bugun sabah test yaptim incecik bi cizgi cikti yine umutlandim belim agriyor bide sende ne var ne yok

İnşaallah ay bi türlü yazamadım :)

Kızlar baştan beri burada olanlar bu mesajı hatırlar ama yeni katılanlar için geçtiğimiz ayki durumumu alıntıladım. Bütün bu yukarıda saydıklarımın üstüne adetim de gecikmiş gecikmenin 3. gününde kanda gebelik baktırmıştım ve <2'den çıkmıştı. Yani negatifti. Regliyi 5 gün gecikmeyle sonunda oldum ama başta sadece hafif lekelenme 1 gün kadar pıhtılı kan geldi geneli kahve lekelenme şeklindeydi. Normalde bir hafta kadar süren reglim 3-4 günde bitmiş ve çok az olmuştum oğlumda da üstüne görme yaşadığımdan farkı biliyordum ama yine de acaba üstüne mi gördüm diye testlere bir süre devam etmiştim. Sık idrara çıkmamda vardı. Ovulasyon testlerim de çok koyu olmadığı için belki kist de değildir diye düşünmüştüm. Birkaç kez çeşitli nedenlerden doktor kontrolümü ertelemek zorunda kaldım. Bugün nihayetinde doktora çıktım.
Yazın sağ tarafımda 5cmlik kist geçtiği söylenmişti. Hatta bu doktor da yazın bakılan ultrasona göre geçmiş niye geldin dedi. Dedim böyle böyle sürecim bir tuhaftı. Kısa az ve lekelenme şeklindeydi. Ultrasondan sonra Doktor kistin geçmemiş dedi. Ama geçmiş halinin ultrason görüntüsü hem kadın doğumcunun hem ultrason uzmanının tespiti geçmiş olduğuydu. Ultrason resimleri ve tanı kağıdı var elimde.
Sonuç: Şimdi de aynı tarafta 4cmlik kist oluşmuş. Çocuk düşündüğümüz için doğum kontrol hapı vermedi. İki ay sonra kontrole gideceğim.

Sizin gecen ayinizdada silik cizgi cikmisti neye gore silik çıkıyo bu testleri anlamiyorum benim hic silik cikmadigi icin silik ciksa heralde kesin hamileyim derdim :)

Hafif basınçlı su dedi yaklaşık iki yemek kaşığı kadar :) eski teknikte rahime kanca batirilip yapiliyormus. Bunda boyle birsey yok. Netten arastir bak gorceksin
O zaman iyi kuzum insallah hissetmezsin bile ve ikiside acik cikar insallah sonucu ne zaman alicakmissiniz?

Merhaba kızlar,
Adet bittikten 5 gün sonra hamilelik şansı var mıdır? Yoksa illa yumurtlama günümde mi olmak gerekiyor?

Bu işler bildiğin ip üzerinde yürümek gibi.Allah herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.

Benim adetim 3 ekim de bitti,8 ekimde denedik ama yumurtlama günüm 13 ekim.Kısmet diyorum artık.

Öyle olması zayıf bir ihtimal :) hakkında hayırlısı

Allah bilir kuzum yumurtlama olmadan hamile kalinmasi dusuk ihtimal ama imkansiz degil allah isteyen herkese nasip etsin :)

Birçok yerde okudum adet bitiminde ilk ilişki ile hamile kalan Rabbim in işi bu olabilirde olmayabilirde. Belki erken yumurtan çatlar o yüzden tutabilirde. Söylediğin 13 ekim galiba adetin 14. Günü. Benimde mesela erken yumurtlama var hiç 14. güne kalmıyor. Adet daha tam bitmeden şeffaf akıntım başlıyor bu yüzden adet biter bitmez günaşırı ilişki yapıp beklemek en iyisi. İnşallah tutar sizinkide.

Sizin gecen ayinizdada silik cizgi cikmisti neye gore silik çıkıyo bu testleri anlamiyorum benim hic silik cikmadigi icin silik ciksa heralde kesin hamileyim derdim :)
Valla bende anlamiyorum hormonlardan heralde, sabahtan beri uc test yaptim son ikisi bi kac dakika icinde silik sekilde belirmeye basladi cok heyecanliyim ayriyeten de bel agrim var korkuyorum

Yumurtlama gunleri degisebiliyor canim mesela ben bu ay reglimin bittigi gun yumurtlamaya basladim bazen degisiyor tarih akintidan anlayabilirsin aslinda

Adetinize kac gun kaldi peki? Ben yarin test yapicam hic belirti yok icimde hic his yok ama yapmak istiyorum sabah yapip fotografini atarim size hayirlisi olsun insallah.

Adetinize kac gun kaldi peki? Ben yarin test yapicam hic belirti yok icimde hic his yok ama yapmak istiyorum sabah yapip fotografini atarim size hayirlisi olsun insallah.
Benden birisi daha bende de his Yok :) yarın senin testini merakla bekliyorum :)

Insallah canim hepimiz icin hayirlisi olsun tam 8gun vardi dun aksam hafiften bel agrim oldu acaba mi dedim test yapip uyudum sabah teste baktim hayalet bi cizgi vardi ilk idrarla bi daha yaptim ip gibi ince bi cizgi cikti heyacanlanip bi daha yaptim yine silik cikti ve biraz once yine yaptim hemen silik cizgi cikti insallah bu seferde yaniltmaz da gun gun koyulasir

Ayyy inşallah gelmiştir minişin. Fotoğrafları yüklesene çok merak ettim.

Yaa ben bişi sorucam testleri nerden aliyosunuz yoksa esiniz eczanede falan mi calisiyo ne bu test bollugu masallah

Kuzum ben pkoluyum ama ondan his yok. Eger hormonlarim normal olsa yumurtlamam duzenli olsa umudum olur 2 aydir adet olmadigim icin umudum yok :/
İnşallah vardır canım benimde bu ay çok karışık oldu aslında ama yinede umut ediyorum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…