İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bugün yaptığım gebelik testi... ya erken yumurtladım hamileyim diye silik çıktı ya da yumurtlama gününde ki hormonu algılayıp silik çıktı.. kafamda deli sorular oysa ki bu ay hiç umursamıycam diyodum :KK47:
Canım hemen belirdiyse gelmiş olabilir minişin. Siklusun kaçıncı günündesin?

Hayırlısı canım inşallah gebeliktir :)

Ya üç gün önce de öylesine yapmıştım belim kasıklarım ağrıyo diye yine aynı bu şekilde çıkmıştı bu yumurtlama dönemi bu kadar uzun mu sürüyor acaba :KK64:kocayla da küsüştük bu ay kaldı zaten bu ay son denememdi kafadan bitirmiştim işe başlıycam diye .. ama silik çizgiyi görünce hep heyecan yapıyorm bebek aşkı doğuyor içime:KK22:
Yumurtlama günü 3-5 gün sürebiliyormuş canım. Ama her gün pik olması ve ikidir pozitif olması düşündürücü.

Canım hemen belirdiyse gelmiş olabilir minişin. Siklusun kaçıncı günündesin?
Hemen çok net görülür olmadı ama varla yok arası bişey görünce testi atmadım sonra bekleye bekleye bu hali aldı, 30 günde bir adet oluyorum 15 gün kaldı

Yumurtlama günü 3-5 gün sürebiliyormuş canım. Ama her gün pik olması ve ikidir pozitif olması düşündürücü.
Benim de kafam karıştı evde ki testleri tükettim artık kafaya takıp acaba test mi yapsam derdinden de kurtuldum adeti bekliycem artık :)

Canim benimde 4 gun kaldi heycanli bekleyis suruyor gel gitler icindeyim bi yok diorum hamile degilim bi olabilir diorum psikoloji bozuldu iyice
valla su anda ayni canisi bnde tamm dyrum hamileyim agrilar gelince hamileyim diyorum kendimizi kaptiriyoruzda bari kendimizi strese sokmasak bata 5 gun kaldi cnm ne zmn test yapmayi dusunuyon

valla su anda ayni canisi bnde tamm dyrum hamileyim agrilar gelince hamileyim diyorum kendimizi kaptiriyoruzda bari kendimizi strese sokmasak bata 5 gun kaldi cnm ne zmn test yapmayi dusunuyon
Bilmiorum canim ya adet gunumu bekliyim diorum.sn ne zaman yapmayi dusunuosun?

Bilmiorum canim ya adet gunumu bekliyim diorum.sn ne zaman yapmayi dusunuosun?
belrtilerin varmi hic benm dun aksam sol kalcam agriyordu bugun bisey yok sadece yumurtlama gunumden beri kendimi cok istahli hissediyorum

Hemen çok net görülür olmadı ama varla yok arası bişey görünce testi atmadım sonra bekleye bekleye bu hali aldı, 30 günde bir adet oluyorum 15 gün kaldı

Yumurtlama zamanı olması ihtimali kuvvetleniyor. Belki bu ay iki kez yumurtlarsın. Bekletince o silik çizgi testin markasına göre değişebiliyor. Allah gönlüne göre versin canım.

Benim de kafam karıştı evde ki testleri tükettim artık kafaya takıp acaba test mi yapsam derdinden de kurtuldum adeti bekliycem artık :)

:) en güzeli oldukça yapıyor insan. Ben bu ay kendimle savaşıyorum depoyu ellemedim. Geçen ay çok sayıda yaptım özellikle reglim hem gecikip hem de bir tuhaf olunca sermayeyi teste yatırdım.

belrtilerin varmi hic benm dun aksam sol kalcam agriyordu bugun bisey yok sadece yumurtlama gunumden beri kendimi cok istahli hissediyorum
Bende istahliyim canim akintim var ve goguslerim hafif sis biraz agrio ama adet oncesi olan seyler bunlar bende farkli bi belirtim yok :KK43:

Kizlar ovu donemindeyim ama hic akinti yok anlamiyorum kupkuru desem yeri

kizla bnde acayip kirpiklerimin alti karismis grup grup olmuslar gebelikte kirpik karismasida var ama gozlerim bir tuhaf sis byle

Kizlar ovu donemindeyim ama hic akinti yok anlamiyorum kupkuru desem yeri
Benim de azcık şeffaf bişi geldiydi sabah şimdi kupkuru yumurtladım herhalde. Geçen ayki gibi haftalarca süren kasık ağrısı da yok. Geçen ay kesin bişi oldu ben anlamadım. Sanırım sen de erken yumurtladın canım. Ayyyyy inşallah erken yumurtlamışsındır test de bir değişik belki ondandır.

Bayanlar birşey sorucam.doğurganlık dönemini doktora gidip öğrenebilirim öyle birşey var mı.kendim emin olamıyorum çünkü adetim tam gününde gelmiyor

X