İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

İlk ilişkinin üzerine bugün 5.gün olacak belimden bacaklarıma vuran bir sızlama var uyuyamıyorum uykum da yok hayrola bakalım ama bu ay inanılmaz bi rahatlık var bende bakalım psikolojinin etkisi ne olacak

Bugun dktra gittim sikayetlerimi anlattim göğüs sizlamasi halsizlik ates basmasi akinti coklugu bulanti iki tüp kan ve idrar verdim bir cok tahlil istedi dktor gebeligede bakilacak olmadigini biluyorum ama yine istedi doktor sonuclar yarin cikacak hadi bakalim hayirlisi ne cikacak

Bugun dktra gittim sikayetlerimi anlattim göğüs sizlamasi halsizlik ates basmasi akinti coklugu bulanti iki tüp kan ve idrar verdim bir cok tahlil istedi dktor gebeligede bakilacak olmadigini biluyorum ama yine istedi doktor sonuclar yarin cikacak hadi bakalim hayirlisi ne cikacak

Hayırlısı olsun canım sonuçlarını bizimle de paylaş inşallah bebiş haberi verirsin

Evet evet bizlede paylaş bende aynı durumda olduğum için merak ediyorum. Canım inşALLAH güzel haberlerini alırız

Kizlar internette bir kac tane video izledim cok sasirdim sizde izledinizmi bilmiyorum ama hamile olduklarini dogumda farkediyorlar bu olaylari yasayanlarin anlatimlarindan canlandirma videolari cekmisler link atiliyormu buraya eger atilmiyorsa hamile olduğumu bilmiyordum yazarsaniz çıkıyor izleyin bence

İzledim ve çok şaşkınım bu nasıl olur? Karnı da yoktu o bebek nerdeydi peki? Hemde 2.5 kilo olmuş. Hemde sağlıklı

Biz daha belirti mi değilmi diye kafa patlatıyoruz millet doğuruyor

Kızlar bugün ovulasyon dönemine girdim karın kasık ve bel ağrım var ve özellikle test yaptım. Lh testleri gebeliği gösteriyor bakalım gebelik testi de yumurtlamayı gösterecek mi sol kasığımda da batma var bu ay çok umutluyum

yumurtlama günü yükselen hormon, gebelik testinde silik çizgiye sebep oluyor deneyip görmüş olduk..

Eklentiler

• 25CB1340-10D3-4DEF-BBF4-865BBF8EB211.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 600
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…