İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Sorun günlerdir silik olması yarın tam bat günüm artık bi zahmet koyulaşsa da azıcık sevinsem yaa tam umudu kesiyorum regliye hazırlanıyorum test silik çıkıyor hop bi daha heyecanlanıyorum sonra da hayal kırıklığı :kızgın:
Bekle canim herşeyin hayirlisi güzel haberlerini bekliyorum

Bende perşembe günü regl olmayı bekliyordum saat gibidir gününde olur normalde ama az önce oldu 4 gün önceden gecikip şüpheye bile yer bırakmadı:)Ekim ayına inşallah bakalım yeni umutlar hayırlısı olsun

Inş istediğin olur çok güzel bir duygu karnında bebeğini hissetmek kıpır kıpır yeni evlilerde 1 yıl süre veriyorlar dr lar

Ben yeni evliyim 9.ayıma girdim.. Geçen ay jinekologa gittim ultrason falan yaptırdım her şey yolunda çok şükür. Kocam da kontrollerden geçti onda da herşey normal çok şükür. Sanırım bizde psikolojik. Geçen ay test yaptım silik çıktı hep. Dedim kesin hamileyim. Kan testi yaptırdım negatif çıktı. :mad:

Inş istediğin olur çok güzel bir duygu karnında bebeğini hissetmek kıpır kıpır yeni evlilerde 1 yıl süre veriyorlar dr lar

Ben yeni evliyim 9.ayıma girdim.. Geçen ay jinekologa gittim ultrason falan yaptırdım her şey yolunda çok şükür. Kocam da kontrollerden geçti onda da herşey normal çok şükür. Sanırım bizde psikolojik. Geçen ay test yaptım silik çıktı hep. Dedim kesin hamileyim. Kan testi yaptırdım negatif çıktı. :mad:

Stres de etkiliyormuş canım. Bazen hiçbir neden olmasa bile strese bağlı olmayabiliyor. Değerlendirdiğiniz günlerde ayaklarını havaya dikip ya da yastık koyup bekliyor musun? Hemen kalkmayın bir 15 dk falan uzanın diyorlar.

Bende perşembe günü regl olmayı bekliyordum saat gibidir gününde olur normalde ama az önce oldu 4 gün önceden gecikip şüpheye bile yer bırakmadı:)Ekim ayına inşallah bakalım yeni umutlar hayırlısı olsun
Keşke erken olsaydım da hiç düşünmeseydim olacak mı gecikecek mi diye :)

Evet stres gerçekten çok etkiliyor oğluma hamile kalmadan önce doktor kontrolüne gitmiştim bana kesinlikle stres yapmamamı söylemişti

Evet stres gerçekten çok etkiliyor oğluma hamile kalmadan önce doktor kontrolüne gitmiştim bana kesinlikle stres yapmamamı söylemişti
Testindeki çizgiyi bende gördüm canım. Çözünürlük farkından herhalde çok silik geldi bana. Eğer hemen çıktıysa ve pembemsiyse gelmiş olabilir minişin. Hakkında hayırlısı olsun.

Testindeki çizgiyi bende gördüm canım. Çözünürlük farkından herhalde çok silik geldi bana. Eğer hemen çıktıysa ve pembemsiyse gelmiş olabilir minişin. Hakkında hayırlısı olsun.
Hemen çıkmadı canım muhtemel bi üç saat falan geçti aradan yarın büyük gün ama kafaya takıp regli geciktirmek istemiyorum

Hemen çıkmadı canım muhtemel bi üç saat falan geçti aradan yarın büyük gün ama kafaya takıp regli geciktirmek istemiyorum
Gebeliğin ilk dönemlerinde geç çıkabiliyormuş o çizgi ancak buharlaşma çizgisi de bazı markalarda yanlış yönlendirebiliyor. En iyisi bir başka marka ile dene canım ya da yarın olmazsan salı kan ver :KK66:

Gebeliğin ilk dönemlerinde geç çıkabiliyormuş o çizgi ancak buharlaşma çizgisi de bazı markalarda yanlış yönlendirebiliyor. En iyisi bir başka marka ile dene canım ya da yarın olmazsan salı kan ver :KK66:
Aynen canım yarın ki duruma göre hareket edicem artık belim ve kasıklarım da ağrılar oluyor muhtemelen regli olurum

Kızlar birşey sorcam bebek düşünüyoruz bizde akşamdan beri migren ağrım tuttu ve bulantı kusma var. Ilaç kullanmak istemedim Acile geldik doktora gebelik şüphesi var dedim ama bu kadar erken kanda çıkmaz biliyorum . Test sonucu bekliyoruz şimdi . Bebek Yoksa iğne yapacakmış ama ben riske girmek istemiyorum parol yada minoset kullansam sıkıntı olur mu ki ya da tavsiye edebileceğiniz Bişey var mı migren ve bulantı için

canım 3 aylıktı benım parol vermiştı dr ama cok yenıyse hıc bırsey ıcme eve gıt yat allah korusun ılac ıcme tam olusma yapışma zamanı rıske atma

X