İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

INsallah cabim evet stres ve dusunmek cok etkikiyo.

Ama dun o igne batmalari beni cok kotu yapti hatta esim hastaneye gidelim dedi ben gitmedim
Bazen üşümek vb etkilerde ağrı yapabiliyor üşüttüysen ayaklarını olabiliyor dikkat et kendine bebişin yerleşmesi de olabilir

INSALLAH canim suan 33. Gunumdeyim su 5 gun bi an once gecsin istiyorum
Her bulduğum topiğe yazıorum ben :))) ama hem meraklıyım hemde üzgün beni de aydınlatsanız çok sevinirim
Adetime 15 gün var ve bu aralar biraz düzensiz adetlerim şöyleki aralığın 2 sinde adet oldum ve tekrardan 30 Aralık'ta adet oldum adet bitiminde korumasız ilişkiye girdim 4 ocakta yani daha sonra 10 Ocak ve 14 ocakta tekrardan korumasız ilişkiye girdim acaba gebe kalma ihtimalim varmı bugün adet düzensizliği için doktora gittim bişey demedi döllenme 1 hafta önceden belli olmaz dedi ama galiba olmadı bu sefer eşimi de zor ikna etmiştim hamile kalmazsam oda daha istemicek galiba

Selam kızlar bugün adet olmam gereken tarih yarın sabah test yapıcam bakalım belirtilerde var ins bu ay olmuştur

Niye istemesinki sende çok takma ilişkiye hamile kalicam psikolojisiyle hiç girme rahat ol akışına bırak

Karşına alıp konuşsan anlatsan belki bir çözüm yolu bulunur
Neler dedim neler ne acitasyonlar yaptım ama yok hazır değilmiş zaten birtane çocuğumuz varmış maddi sıkıntılar felan ama 3 ay sonra borcumuz biticek oğlum da 7 yaşına girio Kasım'da oda çok istio kardeş ama bnmki anlamıo takvim uygulamasında baktığımda doğurgan döneme denk geldi yumurtlamaya da 3 gün vardı ama olmayacak galiba ben çok istiorm tekrardan anne olmayı

Bizimde maddi sıkıntılarımız var biraz ama eşim çok istiyor bebek olmasini her şeyin hayırlısı diyelim olacağı varsa olur kendini uzme

Yuzumde olmadigi kadar sivilce cikti adetime 5gun var test yaptim yok malesef yumurtlmadn iki gun snra iki gun kasgim agridi snra oda geçti sivilce harci adet belirtim yok hmile gbide degilim of olabilir miyimki

O konuyu bebde merak diyorum cnm ya bilmiotum hic bnm de 5inde oldu o akinti acaba catkadi mi yoksa yeni mi yumurtlamis oluyorum o gun

bu sorularin cevaplari ne acaba?

28 gunde bir adet dongusu olan kisiler adetinin 14. Gunlerinde yumurtlama yasiyo canim yani bence tutmus olabilir ama daha cok erken oldugu icin belli olmaz

28 gunde bir adet dongusu olan kisiler adetinin 14. Gunlerinde yumurtlama yasiyo canim yani bence tutmus olabilir ama daha cok erken oldugu icin belli olmaz
Ayyy ağzın bal yesin Hemi inşallah canım ya ama benim diorm ya çok düzensizdi Kasım'da olmadım 10 gün gecikmeyle Aralık'ta oldum sonra yine aralığın 30unda oldum Dr bir sorun yok dedi ilişkiye giridğim tarihde söyledim ama bişey demedi snra kendi hesaplamasını yaptı 1 hafta önceden döllenme olmaz dedi kafam allak bullak oldu anlayacağın inşallah tutunmuştur dünden beri çok canım sıkıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…