İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ben özel bir merkezde indirimle 400 liraya yaptirdim istanbuldaysaniz öneririm. Indirimsiz fiyatı da 650 idi. Anestezi de gerekmiyor yeni cihaz ildugu için. Sadece o sıvıyı hissediyorsunuz regl krampları gibi.
Malesef Erzurumda görev yapıyoruz burada bir tane özel var

Bu gun gunu aslinda gunumde tambelli diil klomen ve ovitrelle kullaniyorum.bi kac aydr 14.gunum bu gun degisti ilaclaedn.gunelrim bnde bilemiyorum canim olsun
Hakkında hep hayırlısı olsun rabbim gönlündekini versin inşallah çıkmadık vçcandan umut kesşlmez demişler kırmızıları görene kadar heycan dorukta

Merhaba arkadaslar,
Bende hala beklemedeyim. Gecen ay da malesef tutmadi.

Bu ay kafamdan attim dedim nasilsa olmuyor.
Ama bazi tuhafliklar oldu bu ay da. Sizlerle paylasiyorum

38. Gun adet olmam gerekiyor bugun 33. Gunumdeyim.

1. Yumurtlama gununden bu yana sislik var karnimda ve iliski sirasi da da agri hissediyirum
2. Goguslerimde 3-4 gundur sislik ve agri var ayrica bu ay uclari cok hassas.
3. Dun aksam yani 32. Gununde sag kasigimda resmen yarim saat suren bir igne batmasi ysadim nefesim kesildi yarim saat boyunca araliksiz degildi bi igne batmasi oluyodu 2-3 saniye suruyodu geciyodu arkasindan yine ayni sekilde ve bu yarim saatten sonra hafifledi.
4. Adetimin olmasina 4-5 gun kaldi fakat beyaz akiskan bir akintim var sanki yumurtlama zamanimdaki gibi
5. Bugun sanki adet olcakmisim gibi ara ara sanci oluyo gibi ama sonrasinda geciyo ve daha 4-5 gun var adetime.

Acaba gercekten adet mi olucam merak icersindeyim

Hayırlısı olsun canım inşallah hamilesindir ama stres çok önemli o yüzden biraz rahat olmaya çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…