İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

İstanbuldayim canım evet yönlendirdi ama devlet hastanesine yarina randevu aldim görüşücem bakalim nasil oluyormuş aklima yatmazsa özel bir yere gitmeyi düşünüyprum adet ağrisi gibiyse dayanirim diye düşünüyorum teşekkür ederim canım

kesinliklle ya .enfk yada kansizliktan bise olsa bebege oyle dusun sen tedbirini al ondan sonra rabbim o guzel gonlune nasip eder. bak rabbim seni uzmuyor .kuzum. sen sebeblerini biliyorsun bitanm cozumu sende bunlar asilmayacak sorunlar degil. inan yetrki canin. sag olsun kuzum

Öyle zaten kuzm tüm hersey normal ama olmyor oldu zaten bi kere dış gebelik bi kerede düşük yaşdm ama snra rahi filmi çrktim iki tüpte tıkalı çıktı sağ tarfı açtılar solu az actlar snra bn başka doktora gösterdm dedi dolda açık gbi durryor rahi yapısı çok güzel ama malesfki günü gelmedi kuzumun sebebide tıkanlıklıpn ya fış grbelikte Allah cezalrı iç kana geçrdim ameliyata aldklarnda tüpleri güzel temizleyemediler ondan birde enfeksiyondan olablrmş

kuzu ben bu ay adetimin bitiminde idrar sokturu kullandim icimi disimi temizledi sonra calismalara basladim istersen enf supen varsa tedavini ol derim

Bende ne gelen oldu ne giden kuzum. En geç pazartesi normal döngümde adet olmam gerekiyor. Olacakmışım gibi göğüs ağrım var. Bekleyip görcez. Hemen başlicakmısın çalışmalara benim doktor diğer adet söneminde gel dedi. Oda bu ay deneme yapma demek oluyor sanırım. Ben ne yapcam bilmiyorum.

Anladım canım gecikmeli adet olacaksın sanırım bende baktım da artık gelen giden yok kesilmiş sanırım benim döngüm dede 19 unda olmam lazım bakalım olacak mıyım bilmiyorum ama insallah şaşmaz bende çalışmalara adet olduktan sonra baslıcam canım ne olur ne olmaZ sende bekle bakalım olursun insallah ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…