İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kaç tane test aldın bilmiyorum ama genelde 35-36 arası oluyorsan geç yumurtluyor olabilirsin yani 21-22-23. Günler ama tabi ovu testin coksa adet bittikten sonra başla yapmaya azsa eğer 12.günden sonra başla bence tabi erken yumurtlama olabilir
bu ay doktor kontrolünde yumurtlamama bakacaz canım testi önceden istettim yeni geldi bakalım hayırlısı ya

Benimde 14 aralik bende ovulasyon takibi yapip yumurtlamayi yakaladim ama bendede kahverengi akinti geliyor ara ara bas agrisi ve rahmim agriyor adet agrsi gibi test yaptim.negatif bu ayda olmadi

Hayırlısı olsun canım ... İnşallah bi sonraki ay tutar benimkide ne olduğu bellisiz zaten bence benimkide tutmadı öyle geliyo bana 4-5günüm kaldı regl olmama bakalım artık

Güzel olmuş hayırlı olsun. ❤️

Canım yerleşme kanamasıdır muhtemelen. Öyleyse tahminen 4-5 gün sonra falan testte belli olur.

Canım yaşadığın kimyasalı ne zaman öğrendin? Adet gecikmesinin kaçıncı günüydü ve değer ne zaman düştü ne zaman kanaman başladı detaylıca yazabilir misin?

Yok yok valla cuma yap ya ne acelesi varr :sopa:Benim bi sopam var canım sen bilmiyorsun sanırım :KK43:

Ohhh ne güzel çift çizgi. Mis gibi. Bakıp "Keşke" diyen herkese nasip et Allahımmmm tez vakit sağlıkla hayırlısıyla inşallah ❤️❤️❤️❤️

Ne zaman yumurtluyormuşsun canım?

Esma hisle olsaydı bu işler ben bu ay hamileydim. Ama değilmişim. Demek ki herkes hissetmiyormuş.:KK54:

Hayırlısı olsun canım hiç bi fikrim yok gerçekten:) İnşallah hamileyimdir olmazsada artık yapacak bişey yok bidaha ki aya inşallah:)

X